konstrukcje

Wrocław

Opinie o konstrukcje

olek

z tego co mi wiaodmo to firma cały czas działa we Wrocławiu, ale sa już jakies plany rozbudowy tego i utworzenia jakieś innej fili, byc moze winnym wieskzym miescie. Wtedy na pewno beda rekrutowac ludzi ale na razie robią pomiary no i też porównanie z konkurecnją, bo nie wiadomo czy to się im opłaca jednak.

Wiesz o firmie konstrukcje coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Słowa kojarzące się z konstrukcje : ciagły wyzysk , marna płaca, w okresie zimowym zamykanie miejsc gdzie mozna by był napic sie czegoś ciepłego nie mówiąc o ogrzaniu

Zostaw opinię o konstrukcje - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konstrukcje