Bonnier Business(polska)
counter
2 10 9 5 1
Zosia Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników i na jakich stanowiskach?

Bleeee Nowy wpis

Serio?? Tam w pulsie jest nierowne traktowanie pracownikow, niestety mam uraz. Karma wroci.

Mateusz Nowy wpis

Widziałem u nich na stronie ogłoszenie na staż. Ktoś wie jak to wygląda u nich? mozna się czegoś nauczyć czy raczej parzenie kawy?

hejhej

Niestety w gowork brakuje oddziału w Warszawie, więc się wypowiem o tym miejscu. Atmosfera jest przyjemna, ludzie w większości pomocni, sympatyczni. Dział sprzedaży konferencji raczej zadowolony. Jak się patrzy na wyniki niektórych osób to można naprawdę duuużo zarobić na samej premii, nawet kilka tysięcy. Ale to sprzedaż, trzeba się an tym znać, umieć i lubić, jak ktoś nie umie no to niestety. Puls Biznesu jest raczej dobrze odbierane przez klientów, nie jest to kiepski produkt niczym jakieś garnki itp. Ale firma czasami inwestuje bez zastanowienia w dziwne projekty. Bonnier kupuje firmy za ogrooomne pieniądze, przynosi to straty i przerzuca ludzi z działu do działu. Dyrektorzy mam wrażenie, że nie ogarniają, ale może się mylę. W każdym razie praca w Bonnierze jest zależna od tego gdzie chce się pracować. Puls Biznesu, konferencje czy prenumerata to dobra praca dla osób, które lubią sprzedaż. Można dobrze zarobić, z tego co wiem podstawa też jest dobra. Wszelkie IT, marketing , dziennikarze itd chyba też nie narzekają. Ale np Bankier.pl to dosyć nowy projekt i z tego co wiem przynosi straty, więc tam lekka nerwówka jest, więc średnio.

aleango Nowy wpis
@hejhej

bankier i ta spółka z olsztyna wypracowują bardzo ładne zyski. Reszta się zgadza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

hejhej

Edit: dziennikarze też narzekają xd

hejhej

Na pracuj.pl i na stronie patrz, tam wszystko wrzucają

Łucja

Na stronie internetowej Bonnier Business(polska) w zakładce pracuj jest zamieszczonych kilka ofert pracy: http://bonnier.pl/praca Czy ktoś już aplikował albo zamierza złożyć swoje CV? Jeśli ktoś już był na rozmowie kwalifikacyjnej to niech napisze w jaki sposób przebiegała. Zachęcam również do podzielenia się z innymi użytkownikami jaka jest atmosfera w pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

bardzo rozwojowa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Bonnier Business(polska) - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bonnier Business(polska)