Opinie o INCHEM POLONIA Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INCHEM POLONIA Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INCHEM POLONIA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INCHEM POLONIA Sp. z o.o. w Łódź

Od kiedy jakieś kary finansowe zaczęły się pojawiać? Wcześniej chyba wzmianki o tym nie było a przynajmniej nie w tej postaci. Tym bardziej jakoś nie widzę takich restrykcji w ofercie dla pracownika lab. na rozmowie jak to jest omawiane?

Abc Nowy wpis

Serdecznie z całego serca nie polecam. Najlepsi ludzie dawno odeszli. Zarobki marne. Ciągłe obwinianie pracowników, nakładanie kar finansowych, żeby ukryć brak pomysłu na zarządzanie firmą. Trzymajmy się wszyscy z daleka!

Rysiek Nowy wpis

Z jakich powodów może się zdarzać, że brakuje pracy? chciałem sobie sprawdzić czy na magazyn nie biorą ale ofert niestety nie widać. Wiecie coś o nich i ogólnie pracy? jak się tu zarabia? chce wiedzieć czy dalej się interesować

Młody Nowy wpis

Jak było pracy w firmie to nawet było ok ale teraz jak pracy brakuje to atmosfera naprawdę (usunięte przez administratora) i już lepiej nie bedzie

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INCHEM POLONIA Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Kontroler jakości - Laborant?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Podobno firma szuka ludzi do pracy na magazynie. Czy ktoś może przybliżyć, jak ona tam wygląda, jakie są zarobki?

Beata

@kaiser a gdzie miała być ta rozmowa, w biurze firmy ?

Kaiser

Szkoda sobie zawracać głowę , zadzwonili zaprosili na rozmowę a na rozmowę się nikt nie zjawił , zero telefonu czy wiadomości . Takiego buractwa nie spotkałem w swojej dotychczasowej karierze nigdy i nigdzie .

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j.?

dekorek

W Inchem Polonia nie ma nadgodzin :) w

Odpowiedź
@dekorek

Nie ma takiej potrzeby. Przy obecnym prezesie sprzedaż tak spadła, że pracując na jednej nalewarce i robiąc kilka przerw dziennie, spokojnie można zaspokoić popyt.

xyz
@Odpowiedź

Pracujesz w firmie, że wiesz jak jest?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

dekorek

Wigilia, święta, długie weekendy są wolne :)

Natalia

@nick ile obniżka ?

Robert

@korek dużo to znaczy ile?

korek
@Robert

poniżej trojki.

@korek

Na okresie próbnym. Później obniżka.

Pigment fun

(usunięte przez administratora) @Fugaremix Widać jak usilnie starasz się zafugować fatalną reputację i frustrację z nieudacznictwa i kiepskiej sprzedaży.. Lepiej pochwal się jak tam w sądzie, czy radość z poniżania pracowników też się tam przydaje :)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Przedsiębiorstwo Inchem W. Graczyk I Wspólnicy sp.j.?

Lamix

Tak, całe wynagrodzenie wpływa na konto, nic nie jest rozdzielane, wypłata zawsze jest na czas. Dodatkowo przedsiębiorstwo oferuje dobry pakiet socjalny+ bony świateczne ect. dla każdego pracownika :)

Pełen podziwu
@Lamix

Wow... Wypłata na czas... W dzisiejszych czasach biały kruk ????????????Super ???? A jeszcze bony na święta... Wręcz nieprawdopodobne!!! Zapewne z funduszu, czyli składek pracowników, ale PR jest.

Prawda to że przeciwko Prezesowi toczy się sprawa o mobing?

@Zainteresowany

Tak, prawda.

Kacy

Czy auta służbowe mają GPS ?

Szymon

Pracujesz w firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub kierowcy. Napisz jak wysoko są ustawione targety i czy jest możliwość ich zrobienia, żeby uzyskać premie?

Inchem

W Inchemie wielkie poruszenie, bo Inchem idzie na REKORD, tak rekord... ale straty. (usunięte przez administratora) gratuluję, wiem, że poprawi Pan wynik z tamtego roku, może nawet bańka straty się Panu uda. Jest Pan w stanie to zrobić, wiadomo nie od dziś, że w psuciu jest Pan mistrzem. Trzymam kciuki. Niedużo Panu brakuje.

Trzymający kciuki
@Inchem

No to brawo!!! Widać zgodnie z obietnicą dynamika wzrostu jest... A że długu to nie ważne, szczegół. Gazela Biznesu dla prezesa!!!

Katarzyna

Nie ulega wątpliwości, że wiesz, co się teraz dzieje w firmie Inchem. Dlatego liczę na to, iż powiesz mi coś odnośnie ogólnych warunków zatrudnienia, jakie są tam oferowane. Czy pracownikom przysługują tam jakieś ciekawe dodatki pozapłacowe?

Potencjalny kandydat

Właśnie chciałem zbliżyć aplikację do firmy Inchem, ale widzę tu prawie 100% negatywnych opinii. Mam zawahanie ale mimo wszystko zapytam. Jest aktualnie ogłoszenie na PH na region Łódź, ale z gotowością pracy w całej Polsce (w kanale tradycyjnym) . Może ktoś cokolwiek więcej w szczegółach powiedzieć o tym stanowisku pracy. Jak dzielą się handlowcy, tzn. czy są oddzielnie na sieci i na tradycję czy wg rejonu itp. Każde info nt. stanowiska pracy jest dla mnie bardzo cenne. I jeżeli ktoś będzie odwazniejszy to może podpowie o średnim przedziale zarobków na stanowisku PH Łódź (nie pytam o szczegóły). Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi na temat.

Były
@Potencjalny kandydat

Na okresie próbnym dostaniesz to co wynegocjujesz, później obniżka, bo "cwany" prezes pomyśli, że nie masz wyjścia i podpiszesz. Ciekawe czemu brakuje 4 handlowców? :)))

Potencjalny kandydat
@Potencjalny kandydat

Dziękuję ''Były'' i ''wszystko mi jedno''. Wasze opinie były dla mnie bardzo pomocne i decyzję już podjąłem. Swoją drogą bardzo można się nabrać na treść ogłoszenia, brzmi ono pięknie, a rzeczywistość jest brutalna. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

gość
@Potencjalny kandydat

Jeszcze dla informacji, trójki z przodu w podstawie na pasku nie zobaczysz. To jest polityka prezesa. Nie potrafi zwiększyć sprzedaży, więc ogranicza koszty. Cieszy się gdy starsi pracownicy odchodzą, bo nowym będzie płacił mniej. A że również, a może przede wszystkim, przez taką politykę spada sprzedaż, to on już tego nie rozumie.

Popularny
@Potencjalny kandydat

2500 netto na rękę i brak jakiekolwiek premii.

wesoły

Wszyscy piszą o tym gościu co ładnie się tytułuje - prezes, oczywiście prawdę ale czy właściciele firmy tego nie widzą???? Czyżby też byli pokroju prezesa???A może nie chcą tego widzieć bo nie wiedzą jak to rozwiązać? A może tak ma być aby firmę położyć??? Ludzie jeszcze tam pracujący - w takim razie pomóżcie im, niech się już nie męczą z tymi pigmentami):):

Kapitan

Obecna, słaba sytuacja w Inchemie, jest wynikiem tylko i wyłącznie działalności i decyzji prezesa. Pracownicy odchodzą z firmy nawet nie dlatego, że firma się bardziej zwija niż rozwija, ale głownie dlatego, że nie chcą lecieć ze słabym pilotem. U prezesa nic nie jest racjonalne, nic nie jest przemyślane, nic nie jest zaplanowane. To o tyle zabawne, że na racjonalności, myśleniu i planowaniu chciał rozwijać Inchem i wśród tych pustych haseł szukał poklasku. Łagodnie mówiąc – nie wyszło. To znaczy poklask znajdował i znajduje, ale tylko u ludzi mających problem z samodzielnym myśleniem i tylko przez jakiś czas. Gdyby prezes był tym, kim próbuje być, to Inchem byłaby przewidywalną firmą. Miałaby logiczną strukturę, obsadzoną logicznymi ludźmi, długofalowy plan konsekwentnie realizowany bez względu na rynkowe zawirowania Niestety, prezes jest generatorem chaosu. Nie królem chaosu, bo królem jest ten, kto chaos potrafi ogarnąć. Generatorem. Chciałem napisać, że Inchem leci od 2 lat bez pilota, ale to nieprawda. Inchem leci z pilotem, który macha dźwigienkami i kręci pokrętłami na lewo i prawo, nie wiedząc co robi, za to udziela serii pouczeń pracownikom na temat konieczności zrewolucjonizowania branży lotniczej, innego podejścia do zarządzania flotą samolotów, przemodelowania struktury przychodów notowanych przez lotniska w Polsce oraz Afryce Północnej. Samolot zmierza prosto w ścianę góry, za to pilot odwrócony do przerażonych pasażerów opowiada, dlaczego należałoby inaczej ustawić siedzenia i zmienić kolejność podawania posiłków. Tuż przed uderzeniem stwierdza: właśnie tak miało być, wszystko idzie zgodnie z planem... Parę konkretów: – inwestuj, w rozbudowę działu handlowego - ograniczając przy tym produkcje i ilość pracowników na magazynie... – zatrudnij na Dyrektora kogoś, kto nigdy dyrektorem nie był, zwolnij dyrektora, który nie był nigdy dyrektorem i w jego miejsce zatrudnij kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, wcześniej komunikując, że się nie nadaje, ale... jednak się nadaje (sic), bo go wszystkiego nauczysz, choć nic sam nie umiesz ;) wiem sam już się w tym gubię ;) – Powiedz, że utrata ważnych klientów była zgodne z planem i się tym nie przejmujesz, bo budujesz Polski "Samsung" - wprowadzaj na rynek produkt, bez przygotowania: marketingowego, cenowego, dystrybucyjnego - wywróć się - oznajmij, że twój pomysł był świetny tylko masz słabych pracowników, którzy nic nie umieją, a twój pomysł był świetny, Inchem miał różnych dyrektorów, prezesów. Jednak nie pamiętam roku, w którym wszystko tak bardzo stałoby na głowie. Prezes chciał się odcinać od poprzedników i twierdził, że za bardzo pracowali w chaosie. Tylko że wtedy to był chaosik, a nie chaos i kryzys. Od tamtej pory ani przez moment nie wprowadził zapowiadanego spokoju. Za chwilę standardowo u prezesa udawana pokora, uśmiechy, przymilanie się, a potem całkiem naturalna fanfaronada. Przypomina mi się zakończenie poprzedniego roku. Prezes oznajmia, że dzięki niemu firma podpisała duży kontrakt (jak wiadomo, i tak wszyscy wiedzieli, że zasługa jego w tym była zerowa), z którego został w tym roku... kontrakcik. Z czym pan teraz stoi, panie prezesie? Jak mawiał Warren Buffett: – Dopiero gdy przychodzi odpływ, widać kto pływał bez majtek.

Zostaw merytoryczną opinię o INCHEM POLONIA Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w INCHEM POLONIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INCHEM POLONIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCHEM POLONIA Sp. z o.o.?

INCHEM POLONIA Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 68 ocen.

INCHEM POLONIA Sp. z o.o.