Opinie o Sysmex Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sysmex Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sysmex Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sysmex Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Feliks

Jeśli nawet firma nie jest idealna to pracownicy również!!

Barbara

@tylko pacze i czytam jestem moderatorem forum i zależy mi na tym, aby pojawiające się tu opinie było jak najbardziej bogate w szczegółowe i konkretne informacje. To one pomagają w podejmowaniu decyzji o wzięciu udziału w rekrutacji. Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której właśnie takich informacji o swoim ewentualnym pracodawcy będzie poszukiwał.

@Barbara

jasne Barbara ale jeśli ktoś tam nadal pracuje nie napisze wprost a chce ostrzec innych. uważam że powinnaś być bardziej niezawisła jako pracownik tego serwisu

zainteresowana

wiecie coś o pracy w Sekcji Biomedycznej? i co się w ogole dzieje w firmie, co chwilę jakaś rekrutacja na handlowca, firma się rozwija czy taka rotacja?

opinia
@zainteresowana

nie polecam przeczytaj wszystkie wpisy

@opinia

trochę mało konkretów. Poprzednie wpisy dotyczyły serwisu. Ja pytam co się dzieje w handlówce. Wiem, że to dobra firma, najlepsza morfologia, że pracuje się tam latami, a teraz w jednym czasie taka wymiana krwi (sic!) Z czego to wynika? co to znaczy chora atmosfera, co to znaczy brak humanitaryzmu? Takie rzeczy to ogólniki, poproszę o konkrety. Mam znajomych w branży, dotąd mieli dobre opinie, teraz, kiedy wreszcie pojawiło się coś na Kraków, sama nie wiem czy aplikowac

opinia
@anonymous

jeśli wiesz to po co pytasz :) znajomi z branży powinni wiedzieć kto firma trzesie i w jaki sposob ;)

Abcdefg
@anonymous

Jakie konkrety. Nazwiska? Daty? Fakty? Za przeproszeniem puknij się w czoło. Nikt Ci nie poda konkretnych informacji ani sytuacji o firmie, która zatrudnia w kraju kilkadziesiąt osób a do tego jest korporacją o światowym zasiegu. To byłoby samobójstwo zawodowe. Idź do handlówki i się zatrudnij. Jeżeli zadajesz tyle pytań i masz wątpliwości to dajesz do zrozumienia, że jesteś zbyt słabą osobą na to stanowisko. Czego się boisz? Ktoś Cię skrzyczy? Pensja się spóźni? Nie. Wszyscy są bardzo uprzejmi i pomocni ale dobrze wiesz, że dział handlowy jakiejkolwiek firmy ma jeden konkretny cel i masz to robić bardzo dobrze.

@Abcdefg

napisał szef handlówki

Krysia
@Abcdefg

Jak wszyscy są tak uprzejmi i pomocni jak powyższa wypowiedź, pełni szacunku do innych jak Ty, to się nie dziwię, że ludzie odchodzą. To, że ktoś zadaje pytania oznacza, że nie nadaje się na handlowca? Serio? A to przypadkiem nie jest istotna umiejętność i ważna część wrsztatu zawodowego?

tylko pacze i czytam

a Barbara to jakoby szefowa szefów w tej korporacji o światowym zasięgu haha

Inżynier Serwisu

1. Złożenie aplikacji, cv w języku angielskim 2. Wstępna rozmowa zdalnie. 3. Druga rozmowa w siedzibie firmy w Warszawie na koszt kandydata nawet jeśli jesteś z końca Polski... HR sprawdza język angielski chociaż poziom angielskiego dyrektorki HR pozostawia wiele do życzenia. 4. Zadzwonienie dzień później o rezultacie

ILE CHCIAŁBY PANI PAN ZARABIAĆ? Weryfikują na podstawie tego pytania - kto da najmniej ten dostaje pracę. Umiejętności na drugim planie.

Barbara

@abcdefg, popieram użytkownika @anonymous, jednak bez konkretów, takie informacje są dość niewiarygodne. A to, że ktoś pyta o atmosferę w pracy i warunki pracy, nie musi świadczyć o tym, że do Sysmexu się nie nadaje, ale chce zwyczajnie sprawdzić jak tam dokładnie jest przed zatrudnieniem.

Feliks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Karol

Już widzę jak niektórzy pracują bez przerwy. Idealnych firm nie ma ale i ludzi również!!

thomas
@Karol

logiczne bo to ludzie tworza firme, o ktorych w tej firmie trudno

serio odradzam. po podjęciu pracy w tej firmie możecie pożegnać się z życiem prywatnym

BKON
@12345

Jak są rozliczane godziny dla inżyniera serwisu? W jakich godzinach zwykle pracowałeś i ile godzin robiłem w miesiącu?

BKON
@BKON

robiłeś*

@BKON

tak jak napisałem, musisz być zawsze gotowy i pod telefonem, nie odbierasz masz prze... doniosą

Leon
@12345

Nie ma czegos takiego jak godziny pracy, pracujesz caly czas ( pip powinien sie zainteresowac) a jak nie pasuje to menagier dzwoni , wszystko dla customera, wchodzisz glaszczesz ile sie da, jestes sam i masz arbait , atmosfera lipna sprzedaje sie kolegow z pracy , menagierowi noe zależy

Arka

Jak są rozliczane godziny pracy na stanowisku inżyniera serwisu? Od kiedy to kiedy licza godziny pracy i w jakich godzinach się pracuje? Pozdrawiam

Gama

Nie polecam

Daga

Brak work / life balance.

zawiedziony

only truth

shazza

chora atmosfera, nie sugerujcie się niczym na rekrutacji, jak coś jest nie tak z firmą to zawsze kusi kasą

siła robocza

rób, nic nie gadaj i udawaj

dron

specyficzna firma, na szczęście uwolniłem się od niej

zastanawiajaca się

Czy może ktoś podać jakąś aktualną opinię?

@zastanawiajaca się

nie polecam, firma w ktorej brak humanitaryzmu

kangur

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby taki młodszy specjalista ds. administracji hr miał szanse na dwuskładnikowe wynagrodzenie, wiecie czy jest to w pełni możliwe? Sam aktualnie poszukuję zatrudnienia, dlatego ta kwestia interesuje mnie teraz najbardziej.

Anonimowy obserwator tego forum

Zgodnie z moimi danymi, od początku 2015 roku firmę opuściło 6 osób, z tego 3 na własną prośbę, a 3 sobie zapracowało na rozmowę (czyli to w sumie też na własną prośbę) i rozstanie... To chyba nie jest jakaś wielka rotacja jak na prawie 50 osób, które tu pracują. Nikt tu nigdy nie redukował etatów. Sprawdzasz się: jesteś. Nie sprawdzasz się? Hmm... Twój problem.

XXL
@Anonimowy obserwator tego forum

osobiście odradzam (wiecie skąd zazwyczaj pochodzą pozytywne opinie)

Jedyne co można zrobić to podpisać się pod słowami MP. Polecam Sysmex jako pracodawcę

MP

już nie pracujesz a tak bardzo jesteś w temacie? :)

MP

Pracowałem jako inżynier serwisu - polecam. Myślę, że jedna z lepszych firm na polskim rynku dla młodego inżyniera. Pracowałem już w kilku firmach małych i dużych - obecnie w korporacji, więc mam porównanie. Sysymex jest korporacją aczkolwiek w Polsce dział serwisu jest dość niewielki (chyba ok kilkanaście osób obecnie), co jest zaletą gdyż wszyscy się znają, szanują i pomagają sobie - nie zauważyłem wyścigu szczurów. Dbałośc o pracownika, wzajemny szacunek, porządek, przyzwoite wynagrodzenie i samochód - nie jakaś Dacia Logan lpg :) Kierownik serwisu jest profesjonalny - swoje też przepracował jako inżynier serwisu. Z tego co wiem rotacja jest bardzo mała lub wręcz jej nie ma, więc nie wiem skąd ktoś ma informacje, że jest duża.

Zostaw merytoryczną opinię o Sysmex Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sysmex Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sysmex Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sysmex Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sysmex Polska Sp. z o.o.