Trójka S A/ Centra

Poznań

Opinie o Trójka S A/ Centra

filip

no właśnie najgorsze jest to , że prawdopodobnie nie działa to w ten sposób, ze dostajessz odpowiednio procentowo więcej

xxx

swieta racja ;(

Ziomek

W trójce pracowałem miesiąc. Stawka 9zł za godzinę brutto na dniówkach, 18zł za weekendy. Niby pracuje się 5 dni w tygodniu, ale odgórnie naciskają aby pracować weekendy, przynajmniej 3 w miesiącu. Jeśli ktoś nie pracuje weekendowo to nie przedłużają z nim umowy - umowa zlecenie odnawiana co miesiąc. Pracując 5 dni w tygodniu wychodzi około 1000zł na rekę, trzeba szarpać wszystkie weekendy aby wyciągnąć 2000. Szarpanie akumulatorów ciężarowych aut powoduje, że po miesiącu człowiek, ma tak barki oberwane, że spać nie może. Praca nie jest wymagająca, ale niczego nie uczy, nie rozwija i nie daje perspektyw rozwojowych - zwykła robota małpy. Magazyn nie jest ogrzewany - BAAARZDO zimno. Nie polecam. Centrowcy mają o trójkowcach złe zdanie, ale niech się zamienią na miesiąc na pracę i wypłatę to zobaczą na czym polega praca.

snajper

Pracowałem tam 4 miesiąc[usunięte przez administratora] ! Pracownicy Centry łażą i się obijają i kasują od 3 do 4 tys a "trójkowcy" czy z skr z osieki robią najcięższe prace za 1100 zl...Bieda panowie centrowcy bieda!!!!

Zostaw opinię o Trójka S A/ Centra - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trójka S A/ Centra