Opinie o Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. w Lubartów

Zaaplikuje i dam znac

abel
@anonymous

czekam na sygnal

Hikerrr
@anonymous

Anonymous, czy masz jakieś informacje? :) Już tyle czasu minęło i cisza :)

Może jednak warto wziąć do siebie uwagi innych. Nie musimy wszystkiego wiedzieć ale firma ma swoje oczekiwania i tyle w temacie.

Faflun Białostocki
@Piotr

Jakie uwagi , w ogłoszeniu z agencji Feniks ,która to przysyła do waszego zakładziku ludzi nic nie było o wymaganiach odnosnie fachowosci -znajomosci drewna itp ?W rozmowie z kobieta z agencji jaką odbyłem przed rozmowa z "fachowcem" P.B z Roto ,także nie wynikało że szukają specjalisty- powiedziała że firma zapewnia szkolenia stanowiskowe przed rozpoczęciem pracy .Wiec ktos tu delikatnie mówiąc , mija się z prawdą . Zresztą oferując pracę sezonowa przez agencje ,z umowami czasowymi nawet tygodniowymi i minimalnym wynagrodzeniem ,chyba nie macie duzych szans na znalezienie choćby minimum fachowej osoby. SZKOLENIA TO PODSTAWA W SZANUJĄCYCH SIĘ FIRMACH ,W TYCH KTÓRYCH ICH NIE MA ,OZNACZA ŻE SĄ DZIADOWSKIE !Tyle w temacie .

Faflun Białostocki

Starałem sie kiedys dostać tam pracę jako sezonowy pracownik produkcyjny przez agencje pracy "Feniks" która to dostarcza do Roto Lubartów pracowników na tzw. sezon . Miałem rozmowe o prace z kierownikiem od kontroli jakosci niejakim P.B . Spytał mnie jakie wady drewna znam ,powiedziałem o kilku ,stwierdził że to za mało ,że jest ich więcej itp. Odpowiedziałem mu że ja nie jestem z wykształcenia np. technologiem drewna itp , a tak w ogóle to tak duża niemiecka firma powinna zapewniać szkolenia dla pracowników -zwłaszcza dla tych zatrudnianych sezonowo ,odpowiedział że tak ,ale że jego to nie obchodzi on chce wiedziec co ja wiem przed szkoleniem .Ostatecznie nie zostałem przyjęty do tej sezonowej pracy ( czego nie żałuję ) . Czy to oficjalna polityka szkoleniowa firmy ?- nie wiem tego ,przydało by się zawiadomić centralę w Niemczech i poinformować ich o tym jak w Lubartowie traktują szkolenia ,które sa w większości firm podstawa dobrego funkcjonowania każdego z porządnych zakładów !

Patrycja

@anonymous, czy przesłałeś już swoją aplikację? Może masz już za sobą pierwszy kontakt z pracodawcą? Czekamy na Twoją relację z procesu rekrutacji. Możesz jeszcze powiedzieć, na jakie stanowisko zamierzasz wysłać CV? @abel, czy Ty także jesteś zainteresowany pracą w firmie? Może również bierzesz udział w rekrutacji?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Patrycja

@Kenny, rozumiem, że zostałeś zatrudniony w firmie? Jak długo już tam pracujesz, na jakim stanowisku? Czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? Czy wiesz coś o prowadzonych obecnie rekrutacjach?

Patrycja

@Kenny, widać, że uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym w Roto Frank było dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Byłeś zadowolony z postawy osób rekrutujących. Czy mógłbyś krótko na tym forum przedstawić wszystkie etapy rekrutacji? Ile mniej więcej zajmuje ona czasu w całości? Przytoczyłbyś kilka pytań, które zostały Ci zadane na rozmowie kwalifikacyjnej?

Patrycja

@Piter, rozumiem, że byłeś nastawiony na zatrudnienie w Roto Frank. Nie zostałeś jednak pracownikiem tej firmy. Czy firma uzasadniła rezygnację z Twojej kandydatury na wybrane stanowisko? Wypowiedź na ten temat będzie również ważna ze względu na cel tego forum.

Przyjazna Rekrutacja

Witam, Opiszę moją przygodę z firmą Roto która miała miejsce w ostatnich miesiącach. Właściwie jest to historia z dumnie nazwanym korporacyjnie działem HR. Pojawiło sie ogłoszenie na stanowisko doradca klienta. Jako osoba doswiadczona w ww. temacie postanowiłem zaaplikować. Przygotowałem CV plus LM i zgodnie z zaleceniami w ofercie pracy wysłałem do działu HR. Po wysłaniu otrzymałem maile z podziękowaniem za przecłanie dokumentów i informacje: będziemy informować o przebiegu procesu rekrutacji. W treści ogłoszenie umieszczona była informacj że firma uczestniczy w procesie "Przyjaznej rekrutacji". Pomyślalem super. Termin składania aplikacji minął i ogłoszenie zostało usuniętę z portalu. Oczywiscie nie otrzymałem informacji o przebiegu rekrutacj, nie otrzymałem nawet informacji że moje dokumenty aplikacyjne zostały rozp negatywnie. Jednym słowem dno dna. Firma umieszcza ogłoszenia o prace tylko dlatego że ma taki wymóg postawiony przez ww. Przyjazna rekrutacje a i tak nie bierze pod wuwagę wysłanych aplikacjia - posiada osobę na stanowisko. Moja rada: szkoda czasu na aplikowanie do firmy roto, szkoda czasu na przygotowywanie CV i LM.

Piter
@Przyjazna Rekrutacja

W Warszawskim oddziale ROTO zasady rekrutacji i traktowania potencjalnego kandydata sa ponizej zera - Odbylem dwie rozmowy z kadrami oraz dyrektorem logistyki na stanowisko w logistyce. Od obu osob uslyszalam ze mam oddzwonic w konkretnie umowionym terminie aby potwierdzic moja gotowosc do pracy i od kiedy konkretnie moge zaczac prace w ROTO, dobrze ze przed wykonaniem telefonu nie zlozylem wypowiedzenia bo zostal bym bez pracy !! W rozmowie tel . pan dyrektor poinformowal mnie ze proces rekturatcji sie zakonczyl i nie biara mojej aplikacji pod uwage - a dwa dni wczesniej oprowadzal mnie po magazynie i zapoznawal z osobami z ktorymi mam pracowac ...Praktyki rekrutacyjne w tej firmie nie zaliczaja sie do zadnych standardow az starch myslec jak traktuja pracownikow etatowych. Przestrzegam ubiegajacych sie tam o prace !!

ok :)

Patrycja

@Przyjazna Rekrutacja, nie jesteś zadowolony z postawy działu HR firmy Roto Frank sp z o.o. w stosunku do ubiegania się przez Ciebie o zatrudnienie w tej firmie. Może z przyczyn niezależnych wszystkie rekrutacje zostały wstrzymane? Czy do tego czasu otrzymałeś informację zwrotną od pracodawcy?

Patrycja

Roto Frank sp z o.o. aktualnie rekrutuje na stanowisko Inżynier ds. jakości drewna. Czy Waszym zdaniem warto aplikować na to stanowisko? Jakie warunki zatrudnienia na ten moment jest w stanie zapewnić pracodawca swojemu przyszłemu pracownikowi? Istnieje możliwość rozwoju zawodowego i późniejszego awansu?

judasz

Ogólnie syf. Stałe umowy tylko dla rodzinki i kolesi. Zatrudnienie dla szaraka tylko przez agencje, za gołą pensję. bez dodatkowych świadczeń które mają szczęśliwcy z stałymi umowami. Jakość zarządzania na każdym szczeblu leci co rok na łeb na szyję. Szemrane konszachty i zasady zatrudnienia z wspomnianymi agencjami pracy tymczasowej. Płaca oscylująca koło minimalnej krajowej.

Kent

Uwzględniając moje doświadczenie w firmie musze przyznać że Roto to bardzo dobry pracodawca. Praca w zarządzaniu produkcją choć czasem stresująca i wyczerpująca, generalnie daje sporo satysfakcji. Plusy - świetna organizacja pracy - profesjonalizm - dodatki socjalne np. paczki świąteczne, dofinansowania do wakacji itp. - dofinansowania do obiadów na miejscowej stołówce ( obiad wychodzi za około 4 zł) - pozytywni młodzi ludzie Minusy - strategicznie rządzą Niemcy - zarobki nie na najwyższym poziomie Kadra zarządzająca trochę ciśnie ale generalnie jest bardzo w porządku m.in. mówię tu o kierowniku działu produkcji Rolet.

oiu

@sukces wiesz co teraz to już raczej nie szukają..

Robaczek

Firma Roto frank jest kiepskim pracodawcą pracowałem tam kilka lat i powiem ze maja pracownika w du... mozna pracowac tak kilka lat i nie dostac stabilnej umowy tylko umowe o prace tymczasowa na okres jednego tygodnia do jednego miesiaca przez agencje zatrudnienia oczywiscie jezeli jest sezon to takich umów podpisuje sie bardzo duzo. jeśli chodzi o zarobki to przez agencje zarabia sie 1500 do 1700 zł Firma wypłaca pieniadze nie ma z tym problemu i to chyba tylko jeden plus bo umowy które sie dostaje potrafia człowieka zdołowac i to pomimo ze jest sie osoba wydajna w pracy zero perspektyw na dostanie stabinego zatrudnienia tak wiec jak ktos szuka pracy z mozliwoscia dostania umowy na stałe to radze poszukac gdzie indziej dzieki i powodzenia

Kocham Roto

Ja się z kolega nie zgodzę. Tu się zarabia tyle ze nie opłaca się kraść.

Jack

Zgodzę się z tobą Tom. Pracowałem tu do niedawna jako pracownik sezonowy. Często zdarzało się że byłem sprawdzamy na bramie przez ochronę. Raz przedemną szedł taki bardzo okrągły gość z blach. Widać było że coś niesie za paskiem. Ale przeszedł bez kontroli

Tom

Chyba dalej szukają . Są jakieś ogłoszenia na olx . Co do kradzieży to ten proceder jest mega widoczny. Ale ochrona sprawdza wyłącznie młodych pracowników.

Falc

Pracownicy biurowi nie są zatrudnieni przez agencję pracy tymczasowej

Dom

Hehe . Kradną to tu chyba jak wszędzie. Tym stąd to mało paski od spodni się nie pourywają tak wynoszą

Zostaw merytoryczną opinię o Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. - Lubartów

• Jak się pracuje w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 70 ocen.

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.