NETSTEL Software

Opinie o NETSTEL Software

Filtruj opinie po kryteriach:

Jerzy
 Opinia

Zapraszam was do publikacji nowych komentarzy w temacie firmy NETSTEL Software, chętnie dowiemy się podejścia tej firmy do swoich pracowników, wiadomości dotyczące poziomu płacy oraz dodatków socjalnych również będą tu bardzo pomocne. Wspomnijcie także, w jaki sposób ten pracodawca nagradza swoich pracowników za dobrze wykonane zlecenia. Świeże opinie w tym wątku, będą bardzo cenne dla innych.

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w NETSTEL Software?

Rob
 Opinia

Hej. Widzę, że od marca jest nowa oferta pracy w NETSTEL Software - mam nadzieję, że nadal aktualna. Poszukują Web Developera w Krakowie. Trzeba mieć sporo doświadczenia - w realizacji dużych projektów internetowych i przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu PHP. Jak wygląda wynagrodzenie?

ekspracownik
 Opinia

-kiepskie wynagrodzenie, -dokładanie obowiązków bez podnoszenia pensji oczywiście, -fałszywi niektórzy współpracownicy - przy Tobie będą mili, wyjdziesz do innego pokoju to z góry do dołu Cię obgadają, a potem jak gdyby nic będą się do Ciebie uśmiechali. Z perspektywy czasu - nie warto tam pracować.

Tak1Nie

reetakt
 Opinia

słaba współpraca, fatalne płatności i tragiczny produkt z zakresu wypracowania

Tak1Nie

Zostaw opinię o NETSTEL Software - Toruń