Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.

Konin

Opinie o Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.

ehh

Mnie interesuje takie stanowisko właśnie @wera, ale spóźniłem się z aplikowaniem niestety... Jak widziałem ofertę to było tam, że trzeba mieć przynajmniej 2 lata doświadczenia na takim stanowisku, a ja mam niecały rok no i to wszystko też dlatego.

marian

Pracuję w Raju od dobrych kilku lat. Nie ma co narzekać, pensja na czas, premia na czas, dwie super imprezy w roku, fajna atmosfera i wspaniały zespół. Praca w sprzedaży nie jest dla każdego ale jak ktoś to lubi to odnajdzie w tej firmie coś dla siebie.

Były kandydat

O samej pracy się nie wypowiem, bo nie był mi dany ten "zaszczyt". Jednakże proces "rekrutacji" (celowo w cudzysłowie) jest po prostu totalnie niezorganizowany. CV wysłane na początku lutego, kontakt z ich strony na początku czerwca "na pewniaka", że zapraszają na ten i ten dzień na rozmowę. Nie wspominałem, że mam już pracę (bądź co bądź to 4 miesiące) i zgodziłem się na podany termin. Rozmowę odbyłem, wg. mnie z pozytywnym skutkiem. Oczywiście wrażenie mnie nie zawiodło, bo tydzień później otrzymałem telefon z zaproszeniem do drugiego etapu rozmów. Nie podano konkretnego terminu, jedynie udzielono informacji, że "po weekendzie zadzwonimy i umówimy na konkretny dzień". No i tak minął sobie ów weekend, potem drugi i trzeci - cisza. Przez ten czas dzwoniłem dwa razy z pytaniem czy sprawa aktualna, sugerując,że nie siedzę bezczynnie na pupie i nie czekam tylko na ich telefon, bo mam inne obowiązki i chciałbym znać termin rozmowy z jakimś wyprzedzeniem. Odpowiedź zawsze była taka sama - tak, sprawa aktualna, szefostwo jeszcze nie ustaliło terminów i nic nie wiadomo. Jednocześnie zapewnienie, że jeżeli nawet się coś zmieni to na pewno zadzwonią i mnie poinformują. No i tak sobie czekałem, w sumie ponad miesiąc, nikt nie zadzwonił. Po co ten cały cyrk z telefonem, że przeszedłem do drugiego etapu rozmów - nie wiem. I już nie chcę wiedzieć, ponieważ jeżeli już na etapie rekrutacji jest taki chaos organizacyjny to nie chcę sprawdzać jak się u nich pracuje.

zawada

ocenę wystawiał sam pracodawca

porządne szefostwo, spoko firma

Zostaw opinię o Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o. - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Raj Wasilewski Sp. z o.o.