Malbud

Strzelce Wielkie

Opinie o Malbud

b artek

niektórzy sądzą @AA, że jak napiszą na takim forum komentarz to się wszystko rozwiąże otóż nie, te wypowiedzi nie są poparte żadnymi dowodami, mogą być zwykłymi plotkami a czytają je ludzie szukający pracy w malbudzie, który teraz prowadzi rekrutację

As

Firma bardzo nieuczciwa.Właściciel zalega z pensją dla pracowników.Żadna osoba tam pracująca nie ma umowy o pracę.Wpędził wiele osób w długi i bezczelnie się z tego śmieje.Sam również ma kupę długów.Ze wszystkim zalega,ale co można mu zrobić jak wszystko(dom,auta...)przepisane na rodzinę?Na święta zostawił swoich pracowników bez wypłaty.Co za człowiekiem trzeba być żeby tak postąpić?Sam pławi się w luksusach a innych ma głęboko gdzieś. Ostrzegam wszystkich szukających pracy: omijajcie tę "firmę" z daleka!!!!!

robert

witam serdecznie prosze a wogole nie polecam tej firmy jeden wielki oszust ja sie teraz bede procesowal z wlascicielem o pieniadze wichlacz jakich malo wogole niepolecam tej firmy jako pracodawcy

Zostaw opinię o Malbud - Strzelce Wielkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malbud