Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki

Uszew

Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki

Opinie o Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki

Mieczysław

Pracowałeś lub pracujesz nadal w firmie Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki? Jeśli masz informacje o nowych miejscach pracy lub posiadasz wiedzę jak rozwija się ten pracodawca i jakie proponuje warunki zatrudnienia, zamieść dla nas tu swój komentarz!

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 20 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki?

Daniel

Cześć wszystkim czy ktoś z Was odwiedzających orientuję się może czy firma posiada jakieś aktualne oferty pracy? Szukam ale kurna nigdzie nie ma, a szkoda

pawel

szefostwo wporządku

Robert

wykonują wszystko na czas.

Zostaw opinię o Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki - Uszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Blacharstwa Budowlanego J. Grzesicki