Opinie o ELMO Spółka Akcyjna w Żelków-Kolonia Akacjowa 1

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ELMO Spółka Akcyjna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ELMO Spółka Akcyjna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELMO Spółka Akcyjna w Żelków-Kolonia Akacjowa 1

Czy urlop w ELMO Spółka Akcyjna jest płatny 100%?

Nowy wpis

W ELMO S.A. wysokość wynagrodzenia za czas urlopu wypoczynkowego jest wyliczana zgodnie z obowiązującymi przepisami kadrowo-płacowymi, z których jednoznacznie wynika, że zatrudnionemu przysługuje co najmniej takie wynagrodzenie jakby w tym czasie pracował.

Majster

Witam, ile zarobi na ta chwilę pracownik slusarz z uprawnieniami na koparki i wózek widłowy?

Nowy wpis

@Majster

Dzień dobry, oferowane wynagrodzenie na stanowisku ślusarza zależy od umiejętności i doświadczenia zawodowego kandydata, uprawnienia do obsługi koparek i wózka widłowego są mile widziane, jednak nie mają bezpośredniego przełożenia na oferowaną stawkę wynagrodzenia, przed przyjęciem do pracy sprawdzamy kwalifikacje kandydata i proponujemy adekwatną stawkę, nowo zatrudniony może liczyć na co najmniej 3000zł netto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w ELMO S.A. na stronie internetowej www.elmo.com.pl

Monter/spawacz Nowy wpis
@Majster

Jest ktoś w stanie opisać ile zarabia spawacz ? Jaka jest atmosfera w pracy ? Warto zaczynać przygodę z Firma ?

Aktualność
Serdecznie witamy w serwisie informacyjnym i rekrutacyjnym firmy ELMO S.A.

Z uwagi na pojawiające się liczne pytania i komentarze dotyczące naszej spółki postanowiliśmy rozpocząć aktywne wykorzystywanie platformy GoWork do komunikacji ze wszystkimi osobami zainteresowanymi działalnością ELMO. Niezwykle cenne są dla nas wszelkie uwagi i konstruktywna krytyka, ponieważ traktujemy je jako dodatkowe źródło wiedzy o procesach zachodzących w naszej organizacji i okazję do ich usprawniania. Nie możemy jednak nie reagować na informacje nieprawdziwe lub szkalujące, a w szczególności te odnoszące się do działalności, której ELMO już dawno nie prowadzi. Tak więc od dzisiaj będziemy na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania oraz będziemy informować o bieżących, istotnych faktach „z życia firmy”.

Głównym celem i powodem naszej obecności na platformie GoWork jest aktywna komunikacja z jej użytkownikami, a przy tej okazji również przedstawienie prawdziwego, obiektywnego  i w miarę kompleksowego obrazu pracy w naszej firmie tak, aby te informacje stały się dostępne również dla osób zainteresowanych pracą w ELMO.

Już od ponad 30 lat zajmujemy się budową polskiej infrastruktury drogowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i internetowej, sukcesywnie zwiększając skalę działalności Grupy Kapitałowej ELMO. Obecnie specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług dla rynku budownictwa infrastrukturalnego w obszarze elektroenergetyki, produkcji metalowej oraz budownictwa drogowo-mostowego.

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszego profilu, a w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: elmo@elmo.pl lub telefonicznie 25 643 60 75 w.102

firma ktora wymaga itak musi b

krytykowac latwo ale wykonac zlecenie aby odpisac na 60% zgodnie z tytulem opisu bogdan

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie ELMO Spółka Akcyjna? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kasjer - sprzedawca
Żelków-Kolonia
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
Dawid

A od czego zależy wysokość wynagrodzenia?

A dlaczego nowy pracownik ma mieć niższe zarobki jeśli robi tak samo ? Może warto spojrzeć czy sami dobrze pracujemy?

Roman

Czy praca w weekendy jest obowiązkowa? Jestem ciekaw, czy są to sporadyczne przypadki, że pracownik musi pracować w weekendy, czy może przy podpisywaniu umowy pracodawca zastrzega pracownikowi taki obowiązek w umowie.

Mateusz

Czy firma przyjmuje na staże lub praktyki?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Elmo S.A?

Jeśli nie mają doświadczenia, to muszą mieć chociaż wykształcenie w tym kierunku; teleinformatyka, elektryka i podobne oczywiście nie musi być wyższe raczej. Nie wiem jak jest teraz, ale firma raczej minimalizuje swoje moce przerobowe. Zresztą jak każdy pracodawca teraz.

Stach

Może niewłaściwą pracę sobie wybraliście i stąd niezadowolenie ? Firma jest spoko

gość
@Stach

Stachu ile ci dali za tą opinię

Joanna

Możesz rozwinąć nieco swoją wypowiedź? Co nie odpowiadało Ci w pracy w firmie Elmo S.A? Niskie zarobki, słaba atmosfera?

monter

Normalna spoko firma, trzeba tylko znac się na pracy i chcieć pracować!

xxx olsztyn
@monter

albo jesteś smutny albo prowokator lub Czopek dyrekcji

Tomasz
@monter

dobre...Posluchaj baranie w ELMO dla orange trzeba umieć (usunięte przez administratora)!!!na tym polega ta praca! Uwazam ze ten komentarz jest wygenerowany prowokacyjnie heheh

z

Jak to jest ze w tzw. gołągbku jakis ktos Z. z elmo wysyla smsy zaby wystawiac asysty bo ornge tak kaze a za chwile pisze ze trzeba dbac o klientow i unikac asyst! Panie Z ja mam wyższe wykształcenie i byłem na tzw. szkoleniu u was. (usunięte przez administratora)

george

STRONNICZE FORUM a dlatego że skąd ma się rozumieć te trzy gwiazdki .Brak jakiejkolwiek( pozytywnej merytorycznej opinii ) tak to nazywa admin powinno być mniej niż zero .Jesteście opłacani bezpośrednio czy przez lokowanie jakiegoś produktu czy reklamy na waszych stronach???????????

@george

Zapewniam Cię, że nikt tu nie jest opłacany. Każdy pisze tu o własnych odczuciach względem tego pracodawcy i nie mamy na to wpływu, w jakim świetle zostanie on przedstawiony przez daną osobę. Może zatem Ty zechcesz wypowiedzieć się na temat tego, jak wygląda praca w firmie Elmo?

Pan

sorry nie doczytalem postu do konca. Źle zrozumialem przepraszam

Pan

iwona to ne bylo do ciebie sorry

xxLb pd

byłem do niedawna pracownikiem tej firmy pieniądze są niewielkie za tą pracę ale nie masz obowiązku pracować u tego pracodawcy.i jeszcze moja rada albo pisz opinie po trzeżwemu lub zgłoś się do dobrego specjalisty nie będę podawał specjalizacji żeby Cię nie obrazić

niewolnik

Wkrótce Mława ---inspekcja pracy pozdrawiam

Iwona

Elmo już od ponad 25 lat zajmuje się budową polskiej infrastruktury drogowej, energetycznej, telekomunikacyjnej i internetowej. Nic zatem dziwnego, że chcą powiększyć swój zespół o nowych pracowników. Aktualne oferty pracy znajdziecie na ich oficjalnej stronie: http://www.elmo.com.pl/category/praca/ Byłby ktoś chętny do podjęcia pracy w takim przedsiębiorstwie?

Iwona

@Zbyszek Twoja wypowiedź jest na tyle merytoryczna, że na pewno posłuży osobom, które wykazują duże zainteresowanie tym pracodawcą. Swoją drogą - jego obraz z Twojej perspektywy przedstawia się bardzo niepokojąco. Czy pracownicy mają w Elmo dostęp do pełnego ubezpieczenia zdrowotnego, czy raczej go się tam nie zapewnia?

Zdecydowanie nie polecam - zapomnijcie o jakimkolwiek awansie, ostra harówa z nadgodzinami (usunięte przez administratora) gdzie nikt Cię nie doceni i gdzie nikt nic nie wie. WIELKIE NOPE.JPG

@Marcin

@Marcin Bardzo narzekasz na tego pracodawcę. A powiedz nam na początek, jak długi masz już staż pracy w Elmo. Wiemy już, że według Ciebie trudno o rozwój zawodowy w tym przedsiębiorstwie. A czy dają szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego osobom, które jeszcze go nie posiadają?

Bartosz

Dziwna sytuacja, bo ja słyszałem, że to dobry pracodawca. Idealnych firm nie ma to też fakt!!

XXX;DISK ,GEORGE;JACK

państwo ADMIN dopuszczacie się manipulacji przy rozmieszczaniu na stronach i publikowaniu opinii na temat elmo. Jesteście mało rzetelni w tym co robicie ,chyba że opłacani przez potencialnych opiniobiorców .Wydaję tę opinię bo sam kilkukrotnie wyrażałem swą ocenę (usunięte przez administratora) na temat tego pracodawcy na waszych stronach( starych i nowych) pojawiły się i za chwil parę znikły, nie było w nich żadnych wulgaryzmów i treści niedozwolonych przez regulamin .SAME SUCHE INFORMACJE I MYŚLĘ ZE W MIARĘ OBIEKTYWNE

Zostaw merytoryczną opinię o ELMO Spółka Akcyjna - Żelków-Kolonia

• Jak się pracuje w ELMO Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy ELMO Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ELMO Spółka Akcyjna