Elmo S.A

Żelków kolonia

Opinie o Elmo S.A

#xyz#

marny hajs dla dyspozytorow, praca wstresie i pod presją czasu, pomimo doswiadczenia wpadaja kary za byle drobiazgi i premii czesto nie widac przez kilka miesiecy wiec praca za minimalna krajowa . przybywa obowiazkow a dyspozytor w biegu po kanapke

wizjoner

....to prawda. Marna kasa, marne kierownictwo. Cyrk to prawidłowe określenie !

abc....

Dyspozytorów szukają bez przerwy , nikt nie chce tu zostac niewolniczo wciągnięci za minimalna krajową. Pan dyrektor M i ta dziunia Wi-ka jako treserzy tego cyrku ... NIE POLECAM !!!!

abc....

naz

@ro nie tylko stabilność. Ta firma szybko się rozwija.Poszukują elektromontera, dyspozytora i wiele innych

elmus

Witam, może się i ja wypowiem na temat Elmo firma jak najbardziej ok lecz przed zatrudnieniem oferowali większą kwotę na start juz przy podpisaniu umowy o 100 zł mniej a to jest dużo jeśli ktoś dojeżdża . Ogólnie firma wypłacaLa na czas lecz mam bardzo duże ale nie płacą za delegacje za dojazd tez nie zapłacili a na szkolenie miałem ponad 100 km w jedna strone , po interwencji z kadrami rozmowa z strasznie nie miłym pracownikiem kadr miał pretensje , że czegoś od nich chcem Mial sie ze mna skontaktowac do dzis telefonu nie dostalem poprostu olewaja pracownika jak chca .Ogólnie atmosfera w firmie niezbyt przyjemna. Przy wypłata brakuje poklikaj nie zapłaconych nadgodzin. Temu kto ma zamiar zaczynać prace w Elmo to radzę się zastanowić , lub po podpisywaniu Umowy zadajcie więcej kasy na umowie Bo te 200 zł premiera to dostaniesz kilka kar a tojest nieuniknione w tej firmie i premie brak.

dziadbud-dramat.cf
@elmus 10.05.2015 09:04

sprawdź też opinie o tej firmie na obiektywnym forum - dowiesz się więcej na >(usunięte przez administratora)

jan

to gdzie teraz pracujecie chlopaki???

monter

to samo co w relakomie, pazerny zarząd i niewolniczy tryb pracy oraz dziadowskie pobory

Tp

Praca w charakterze telemontera wyczerpująca, jakby zarobki stosunkowo były podniesione to stało by się sprawiedliwie. Za mała stawka dla pracowników do podwarszawskich powiatów które robi Elmo jak Grójec, Mińsk.

Robert

Fajna firma, organizują szkolenia z j.angielskiego. W Siedlcach to rzadkość. Dyscyplica trochę daleki dojazd do okolo 5 km do Siedlec.

Zostaw opinię o Elmo S.A - Żelków kolonia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmo S.A