counter
3 5 5 5 1
Dawid Nowy wpis

Dużą macie konkurencje w firmie?

kris Nowy wpis

Konkurencja wszedzie istnieje, jednka trzeba wiedzieć jak dobrze wejsc na rynek pracy. Jak maja jakies fajne produkty i usługi do zaoferowania to pewnie się im uda kogoś znaleść, poza tym na rynku gdańskim nie ma zbytnio wielu takich firm wiec może się uda wszystko ,

anonim Nowy wpis

anonim - 2009-04-02 09:47:12 Radze omijać z daleka. Prowizyjny system wynagrodzeń jest bardzo niejasny i daje pracodawcy mnóstwo możliwości nie wypłacenia należnych wynagrodzeń, co zresztą jest normalną praktyką w tej firmie. Pracowałem tam kilka miesięcy i nie wspominam tej pracy za dobrze. Po prostu wstyd Ci się przyznać, że przez te kilka miesięcy nie byłeś w stanie pojąć na czym polega system prowizyjny!

anonim Nowy wpis

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

w porzadku kierownictwo

Zostaw merytoryczną opinię o Rigall Distribution Sp. Z O.O. - Pruszków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 5 ocen.