Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie

Tarnów

Opinie o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie

Jacek

Słowa kojarzące się z Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie solidna, profesjonalna, rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Najbardziej podobało mi się w Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie: jednostkowa produkcja, ciągle coś nowego, człowiek nie popadał w rutynę.

Zostaw opinię o Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego w Tarnowie