Sklep BIKINI Tadeusz Waluś

Bielsko-Biała

Opinie o Sklep BIKINI Tadeusz Waluś

Słowa kojarzące się z Sklep BIKINI Tadeusz Waluś (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 brutto (+ nadgodziny) Najbardziej podobało mi się w Sklep BIKINI Tadeusz Waluś: Miła klientela Najbardziej nie podobało mi się w Sklep BIKINI Tadeusz Waluś: Pracodawcy...

Zostaw opinię o Sklep BIKINI Tadeusz Waluś - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep BIKINI Tadeusz Waluś