Restauracja NIRVANA

Bielsko-Biała

Opinie o Restauracja NIRVANA

Słowa kojarzące się z Restauracja NIRVANA (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Brak Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... W porządku. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 zł brutto (+nadgodziny) Najbardziej podobało mi się w Restauracja NIRVANA: Imprezy :) Najbardziej nie podobało mi się w Restauracja NIRVANA: Ciężka praca w weekendy

Zostaw opinię o Restauracja NIRVANA - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja NIRVANA