Przedsiębiorstwo WANO

Kluczbork

Opinie o Przedsiębiorstwo WANO

WeW

Firma powstała w 2008 roku przez absolwentów politechniki poznańskiej. Trzeba przyznać, że mieli pomysł, bo firma rozwija się i świetnie sobie radzi na rynku. Zajmują się wyposażeniem hoteli, ale nie tylko. Słyszałem, że atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, a jak ktoś chce zarobić i pracuje, to wypłatę sporą dostanie.

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Przedsiębiorstwo WANO!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo WANO - Kluczbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo WANO