pss społem

Chełm

Opinie o pss społem

ld

ja również słyszałam że naprawde mają w chełmie super dobre warunki zatrudnienie, zaskoczona jestemb o nawet nie wiedziałam że oni tam chyba stu czterdziestu pracowników zatrudniają, pewno trudno się dostać

kasia

Dostajesz najniższą krajową.Nie jest to tylko siedzenie w kasie.Przewaznie zapieprzasz jak mały motorek.Oczywiście podpisujesz wspólną odpowiedzialność materialną i jak jest manko/a przeważnie zawsze jest/ to Ci potrącają z poborów.Ja stamtąd uciekłam do Kauflanda i uważam,ze była to najlepsza decyzja w moim zyciu.

kalina

Słowa kojarzące się z pss społem (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako żadną.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są w sklepach fajni,w biurze dno... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?Pensja minimalna i koniec! Najbardziej podobało mi się w pss społem:co ma się podobać,ta harówa,bo za mało jest zatrudnionych ludzi w sklepie. Najbardziej nie podobało mi się w pss społem:płacenie manka.Nie jestem złodziejem,towar narzuca biuro,a jak się przeterminuje to sprzedawca płaci.

Zostaw opinię o pss społem - Chełm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pss społem