Elmar

Jędrzejów

Opinie o Elmar

.m,

@six bardzo dobrze tarfiłeś, niedawno ruszyła rekrutacja na stanowsiko: ELEKTRYK,ELEKTROMONTER.POMOCNIK - i co lepsze, jest to praca w Niemczech, więc zarobki też są znacznie atrakcyjniejsze niż w Polsce

machine

Słowa kojarzące się z Elmar (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Elmar: Najbardziej nie podobało mi się w Elmar:

Zostaw opinię o Elmar - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmar