Zakład Remontowo-Budowlany „AD-RO” Adam Jerzy Piotrowski

Bydgoszcz

Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany „AD-RO” Adam Jerzy Piotrowski

pik

hero, akurat u nich teraz nie potzebują żadnych pracowników. Szzczerze to możecie próbować ale nic z tego nie będize. A jeżeli to dajcie znać co powiedzieli :)

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Zakład Remontowo-Budowlany „AD-RO” Adam Jerzy Piotrowski to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Zakład Remontowo-Budowlany „AD-RO” Adam Jerzy Piotrowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany „AD-RO” Adam Jerzy Piotrowski