Restauracja Motel

Stolno

Opinie o Restauracja Motel

emilka

czy Restauracja Motel w Stolno to dobre miejsce na wakacyjna pracę dla studenta??

gall anonim

:),fakt placil na czas,albo z lekkim 1-2 dniowym opoznieniem.jak mial humor S.N.to do rany przyloz!!Jak siedzial noc przy grach i pił-mozna bylo sie zwolnic w ciagu minuty z wykonczenia psychicznego.ale nie powiem,nauczył wiele.byla to szkola zycia:).chyba moge byc dumny/a,ze rok tam spedzilam/em.Bo inni kilka dni tam byli:) ha ha i uciekali.Mozna ksiazke napisac-komedie i dramat zarazem.:)moj szczesliwy dzien,to ten-w ktorym juz nie musialem/am tam jechac do pracy,uczucie nie doopisania.....

tzt

firma była spoko, płacili, jak ktoś chciał pracować to i zarobił bardzo dobrze, wypłacali wszystko zgodnie z tym co się należało. Szkoda, że właściciel tak wszystko zawalił bo miało to przyszłość

Zostaw opinię o Restauracja Motel - Stolno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Motel