Powszechny Zakład Ubezpieczeń

Opole

Opinie o Powszechny Zakład Ubezpieczeń

Lolek

W Powszechny Zakład Ubezpieczeń jest całkiem nieźle, zresztą, PZU zna każdy, więc jakiekolwiek stanowisko się tam znajduje idzie łatwo, np. jako handlowiec to wszystkie te ubezpieczenia to prawie same się sprzedają, ludzie bardzo je lubią, firma ma zaufanie

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy Powszechny Zakład Ubezpieczeń? Zachęcamy do komentowania. W ten sposób pomagasz użytkownikom, którzy myślą nad podjęciem tam pracy.

Zostaw opinię o Powszechny Zakład Ubezpieczeń - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powszechny Zakład Ubezpieczeń