Akcent agencja promocyjna
counter
2 62 129 5 1
Sammy Nowy wpis

marcin, mozesz powiedziec o jakim wynagrodzeniu mowimy? chcialbym miec pewnosc, ze praca u nich bedzie minimum 2-3 letnia. ewentualnie dajcie znac gdzie wystawiaja ogloszenia i jakiej podstawy mozna sie spodziewac

ola Nowy wpis

hostessy na akcje promocyjne to od 8 pln do 20 pln za godzine pracy. przy modelkach tak jak ja czasami udzial biore to 150 do 200 pln za kilka godzin aktywnej pracy. pzd

Karolina Nowy wpis

Pracowałam dwa lata temu dla tej agencji, nie polecam. Ogromne problemy z wypłata. Czekałam kilka miesięcy, dzwoniłam kilkanaście razy żeby wkoncu dostać łaskawie przelew

ogarnięty człowiek Nowy wpis

hmm chciałbym pracować w takiej agencji bo mam doswiadczenie. w pracy przy gogarnianiu hostess i hostów. tak właściwie to możecie mi coś więcej napisaco warunkach pracy tam czy tylko napiszecie czym ta firma się zajmuje? poważnie myślęo tej firmie ale chciałym poznać najpeirw opinie na temat pracy tam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ogarnięty człowiek

ogarnięty człowiek

esence

wiszą mi kasę za pracę od lutego- a niedługo sierpień!!!! Sprawa trafi a policję

Paulina

Polecam, pracowalam kilka razy za posrednictwem agencji :)

Grzesiek

Polecam akcent, rzetelna agencja!

Anastazja

Pracowalam z siostra kiedy bylo otwarcie hebe w krakowie, wszystko pozytywnie, pieniazki dostalysmy, fajne towarzystwo :)

ania

polecam, bylam na promocjach dzieki tej agencji, wszystko bylo okay :)

magda

polecam prace za posrednictwem agencji

Paulina

Polecam, hostessy z ktorymi pracowalam byly zawsze zadowolone, ja po dwoch akcjach rowniez.

Aga

a no to na pewno sie na cos zalapiesz :)))) ;) zawsze trzeba probowac ;)

Marzena

Razem z kolezanka pracowalysmy w Krakowie jako hostessy na otwarciu nowego sklepu, na miejscu wszystko bylo ok, pozniej tez dostalysmyu wynagrodzenie i mam zamiar nadal aktywnie dzialac. Polecam agencje

Aga

pewnie tez znajda swoje miejsce na jakiejs akcji - to zalezy od danego zlecenia i do rodz. niepelnosprawnosci

kacper

Polecam :]

Magda

i tak mozesz sie zglosic ;)

Bartosz

Polecam

Aga

Polecam firme, wspolracuje rok jak dotad wszystko dobrze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Akcent agencja promocyjna - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Akcent agencja promocyjna