Akcent agencja promocyjna

Tychy

Opinie o Akcent agencja promocyjna

Karolina

@Sammy widzę, że byłeś zainteresowany pracą w Akcent agencji promocyjnej? Zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak to wiesz już czy można liczyć na stabilne zatrudnienie? I jak wygląda podstawa wynagrodzenia? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Sammy

marcin, mozesz powiedziec o jakim wynagrodzeniu mowimy? chcialbym miec pewnosc, ze praca u nich bedzie minimum 2-3 letnia. ewentualnie dajcie znac gdzie wystawiaja ogloszenia i jakiej podstawy mozna sie spodziewac

ola

hostessy na akcje promocyjne to od 8 pln do 20 pln za godzine pracy. przy modelkach tak jak ja czasami udzial biore to 150 do 200 pln za kilka godzin aktywnej pracy. pzd

Karolina

Pracowałam dwa lata temu dla tej agencji, nie polecam. Ogromne problemy z wypłata. Czekałam kilka miesięcy, dzwoniłam kilkanaście razy żeby wkoncu dostać łaskawie przelew

ogarnięty człowiek

hmm chciałbym pracować w takiej agencji bo mam doswiadczenie. w pracy przy gogarnianiu hostess i hostów. tak właściwie to możecie mi coś więcej napisaco warunkach pracy tam czy tylko napiszecie czym ta firma się zajmuje? poważnie myślęo tej firmie ale chciałym poznać najpeirw opinie na temat pracy tam

esence

wiszą mi kasę za pracę od lutego- a niedługo sierpień!!!! Sprawa trafi a policję

Paulina

Polecam, pracowalam kilka razy za posrednictwem agencji :)

Grzesiek

Polecam akcent, rzetelna agencja!

Anastazja

Pracowalam z siostra kiedy bylo otwarcie hebe w krakowie, wszystko pozytywnie, pieniazki dostalysmy, fajne towarzystwo :)

ania

polecam, bylam na promocjach dzieki tej agencji, wszystko bylo okay :)

magda

polecam prace za posrednictwem agencji

Paulina

Polecam, hostessy z ktorymi pracowalam byly zawsze zadowolone, ja po dwoch akcjach rowniez.

Aga

a no to na pewno sie na cos zalapiesz :)))) ;) zawsze trzeba probowac ;)

Marzena

Razem z kolezanka pracowalysmy w Krakowie jako hostessy na otwarciu nowego sklepu, na miejscu wszystko bylo ok, pozniej tez dostalysmyu wynagrodzenie i mam zamiar nadal aktywnie dzialac. Polecam agencje

Aga

pewnie tez znajda swoje miejsce na jakiejs akcji - to zalezy od danego zlecenia i do rodz. niepelnosprawnosci

kacper

Polecam :]

Magda

i tak mozesz sie zglosic ;)

Bartosz

Aga

Polecam firme, wspolracuje rok jak dotad wszystko dobrze :)

Karolina

Bylam z kolezanka dzieki firmie akcent na promocji sklepu, rozdawanie ulotek, zapraszanie itp. wszystko bylo okay, kase dostalysmy, kontakt plynny, polecam :)

Ela

serdecznie polecam agencje! :)

Krzysiek

świateczne nie, ale duzo zalezy od tego na co sam sie zgodzisz - nikt Cie nie zmusza, nie pasuje Ci termin - nie bierzesz fuchy

Krzysiek

Pracowalem przy rozdawaniu ulotek w Katowicach, niezle pieniadze jak na prace dorywcza, dogodne dni, polecam

Pat

Polecam!

Klaudia

Byłam na dwóch promocjach, jestem zadowolona ze współpracy z agencja :)

Olka

Polecam agencje :)

Tamara

Pracowałam w warszawie jako hostessa, wlasnie dzieki firmie Akcent - praca przyjemna, pelny weekend, wynagrodzenie okay, przerwy byly, polecam

Przemek

taaak stoisz w czapce mikolaja i dajesz klapsy niegrzecznym dziewczynkom ;) ...jeszcze Ci za to placa ;)

Przemek

a to mnie o to pytasz? sa rozne akcje tez odbywajace sie wewnatrz galerii czy centrum handlowego...

Aska

Wspólpraca na 6, wszystkie akcje wyplacone

Przemek

Brałem udział w zimie w kilku akcjach promocyjnych organizowanych przez firme Akcent, jestem zadowolony ze współpracy

Aga

Polecam, pracowalam m.in. przy rozdawaniu ulotek razem z trzema kolezankami otrzymalysmy wyplaty i wszystko bylo jak najbardziej o.k.

Piotrek

Pracowałem wiele razy dzieki tej agencji, wszystko w porzadku

Agnieszka

Majka

Polecam, fajna praca, dobre zarobki, mozna sie wkrecic w przerozne akcje

Paulina

Pracowalam wraz z trzema kolezankami, udalo sie nam wszystkim zalapac na ta sama akcje, kase dostalysmy, atmosfera na plus, polecam kazdemu kto szuka pracy jako hostessa

Polina

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Akcentem i polecam te firme

Anka

Pracowalam kilka razy w swoim miescie na promocjach za posrednictwem Akcentu, za kazdym razem wszystko bylo ok

Elen

Pati

Czesc wszystkim! ja mam dobre doswiadczenia z firma, razem z siostra pracowalysmy na kilku akcjach i jestesmy zadowolone

fior

bylo calkiem fajnie, kase dostalam, moge spokojnie polecic firme duzo roznych akcji, dogodne terminy

Kaska

Ja jestem zadowolona, cale lato jezdzilam na jakies akcje promocyjne i bylo super :)

Alexis

Wspolpracowalam dosc dlugo z ta firma, dobre zarobki, moge polecic wszystkim teraz pracuja moje dwie kolezanki i tez sa zadowolone :)

marta

policz sobie stary.. wynagrodzenie od 10 do 30 zl na reke w zaleznosci od pracy, ja przy promocji w clubie otrzymalam za 6 godz 180 pln na reke, praca w piatki i soboty, wiec za caly miesiac mam 720 PLn , ale w ciagu dnia pracuje jeszcze w sklepie jako sprzedawca w sklepie obuwniczym.. wiec tu otrzymuje 1200 za 168 godz pracy w tygodniu razem 2000 tak mi moiesiecznie wychodzi

Mart

Paula

Polecam bylam przypadkiem na jednej akcji namowiona przez kolezanke, wszystko bylo w jak najlepszym porzadku, wspolpraca na 6

Olgiert

Ja mam pozytywne doswiadczenia we wspolpracy z Akcentem, w tamtym roku zajmowalem sie kolportazem ulotek i wszystko bylo jak trzeba, pieniadze dotarly za wszystkie godziny

@kreatywny na maksa

jak już to all inclusive ;)

Zostaw opinię o Akcent agencja promocyjna - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akcent agencja promocyjna