F.H.U."DR"

Kolbuszowa

Opinie o F.H.U."DR"

hajsik

pensje jak najbardziej zawsze docierają na czas, poza tym można spodziewać się przyjaznej atmosfery w pracy co również myślę jest ważną kwestią do rozpatrzenia

MOJE DOSWIADCZENIA Z TA FIRMA SA ZUPELNIE ODWROTNE JESTEM ZADOWOLONY Z PRACY ZAROBKOW RELACJAMI Z PRZELOZONYMI POLECAM FIRME

Atmosfera fatalna, wymagane absolutne posłuszeństwo, najlepiej nic nie odzywać się i wszystko robić. Płaca zasadnicza - najniższa krajowa + premia [usunięte przez moderatora] . Wynagrodzenie płacone z opóźnieniem, tak na prawdę to nigdy nie wiesz ile zarobisz. W firmie uprawiana jest "spychologia", szczególnie przez właścicielkę, co odbija się na Twoim zdrowiu psychicznym. Jak jesteś dobrym pracownikiem i dużo zrobiłeś dla tej firmy jeśli odejdziesz to czekają Cię nieprzyjemności [usunięte przez moderatora]

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o F.H.U."DR" - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U."DR"