ACP Pharma

Katowice

Opinie o ACP Pharma

ewiko

@andrzej, no i zobacz jak wyszlismy wszyscy na takim glosowaniu. Teraz minimalna krajowa to 1850 brutto, także nie wiele lepiej. Aczkolwiek firma daje umowy o pracę, to przynajmniej jest stabilnośc zatrudnienia.

Andrzej

(usunięte przez administratora) Dzięki nim mamy umowy śmieciowe i znikome podwyżki płacy minimalnej (na umowie śmieciowej płacy minimalnej nie ma ). W przyszłym roku wzrost płacy minimalnej o całe 26zł brutto ! W niedziele głosujmy na DUDĘ a na jesień na Kukiza w wyborach parlamentarnych

OBOZ PRACY

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ZA GROSZE . WYPŁATY PO PONAD ROKU STAŻU W TEJ FIRMIE TO 1111ZŁ NA RĘKE Z DWOMA WEEKENDAMI I 18 NADGODZINAMI !!!

nikomu nie polecam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o ACP Pharma - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACP Pharma