Fabryka dywanów "Kowary"

Kowary

Opinie o Fabryka dywanów "Kowary"

ola

Na stronie internetowej można zobaczyć jakie posiadajaprodukty w swojej ofercie sprzedażowej bo mają i różnego rodzaju dywany oraz wykłądziny. Na zdjeciach bardzo pieknie to wszystko wygląda, super pasują do wnetrz mieszkań zastanwiam sie jaka jest ich jakosc piszą, że najlepsza

Fachowiec

UWAGA!!! Ostrzegamy przed współpracą z firmą Kowary Dywan !!! Handlowcy nie mają pojęcia o wycenach na montaż wykładzin Pracują tylko podwykonawcami i !!! płacą ratami w dziwnych procentach

marcys

solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca

Zostaw opinię o Fabryka dywanów "Kowary" - Kowary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka dywanów "Kowary"