Germaflex

Piaseczno

Opinie o Germaflex

lkaj

to jest bardzo dobre pytanie @Portas - czy ta firma istnieje jeszcze na rynku polskim? Bo widzę podobną firmę, ale pisaną osobno. czy firma ta zajmuje się dyskami szlifierksimi, i tym podobnymi rzeczami? Będę wdzięczna za iformację zwrotną w temacie

Portas

Czy w ogóle istnieje ta firma? Zero strony internetowej,zero atestów, zero kontaktu...Mieli kiedyś 3 numery telefonów i nie mogłem się dodzwonić...wg. mnie to jakiś szemrany biznes....A chciałbym z nimi współpracować... Gdzie są ,tel strona to podstawa teraz... Czy mają atesty... Coś się stanie z tarczą i nie ma się do kogo zgłosić o reklamacje ,odszkodowanie...np. oczywiście. Chińskie ceny to nie wszystko niech popracują nad wizerunkiem.

OXOX

Rekrutacja też spoko, Pan rekruter bardzo przystojny i widać, że doświadczony. Generalnie miła atmosfera. Niestety przyjęłam inną propozycję, ale jeszcze wszystko przede mną.

piasek

Tez słyszałem, że fajna i rozrywkowa firma. Zero stresu, dużo wyjazdów:))

Piaseczno

Mieszkam w Piasecznie od 5 lat. Od sąsiada slyszalem ze fajna firma

Zostaw opinię o Germaflex - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Germaflex