Bupa Care Homes

Leeds

Opinie o Bupa Care Homes

Don

Bardzo dobra firma, naprawdę polecam całym sercem pracę

paryga

Ludzie nie idzcie do pracy dla Bupa-clinovia.[usunięte przez moderatora] ludzi,nie placa kasy,i slowa nie mozna powiedziec.Rekrutuja w lodzi.z nimi nerwicy mozna sie nabawic .beznadzieja

bupa

...wyczerpujaca, stresujaca, nie placa za twoje nadgodziny, nocki, weekendy..pracuj, pracuj i nie zadawaj pytan bo i tak nie dostaniesz odpoiedzi.. 100%nie polecam

Słowa kojarzące się z Bupa Care Homes:solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrze. Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjazni i pomocni.

Zostaw opinię o Bupa Care Homes - Leeds

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bupa Care Homes