Opinie o Roberts Europe Sp. z o. o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Roberts Europe Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Roberts Europe Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roberts Europe Sp. z o. o. w Piaseczno

teżoszukany

Firma tylko podaje sie że jest z Myszkowa a mieszkają w Kamienica Polska tam sie teraz ukrywają

ko

WITAM SPRZEDAM URZĄDZENIE WTT TE KTÓRE SIE NIE WIESZA CO CHWILE!!! DLA ZAINTERESOWANYCH KONTAKT (usunięte przez administratora).

przedsiebiorca

witam mam do sprzedania urzadzenie WTT pelni sprawne (usunięte przez administratora)

Tb

weteran
@Tb

i bardzo ładnie napisane

Kierowca

Rozmowa profesjonalna, szkolenie też, niestety to jedno wielkie kłamstwo, nic się nie zgadza. Pytałem o czas pracy powiedziano mi że przestrzegają a Planiści wszystko widzą i planują co jest nieprawdą bo prowadzimy auta nawet 72h bez przerwy, nie ma nawet obowiązkowych przerw w DE czyli krótka i długa pauza.

kogo informujesz o braku (obowiązkowego w/g umowy) 300E ? My nie dostajemy takich pieniędzy, max 100E, więc po co to pytanie ?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
nobody

oj Panowie jak tak czytam to mi się nóż w kieszeni otwiera. "siedzieć w aucie miesiąc jak tak można traktować człowieka" - kto Ci każe pracować w tym zawodzie? Kto Ci broni pójść na dobre studia inżynierskie, zrobić sobie uprawnienia i pracować po 8h jako nadzorca i zarabiać 5tys netto + perspektywy dalszego rozwoju. No kto? Jeśli chcecie jeździć to jeździcie, wiecie na czym polega ta praca. Skąd te wszystkie narzekania? "zarobię tylko 3 tys netto, to śmiech na sali" - kto ci broni siedzieć na zasiłku za 800 zł w domu? Jeśli wyżyjesz za takie pieniądze to proszę bardzo. Chcesz więcej? Nie masz wykształcenia? Idź do pracy do huty za 1300 zł, po opłaceniu rachunków i zakupach spożywczych zostanie ci 100 zł. Tak lepiej? Skończcie proszę narzekać, weźcie się za robotę i ganiajcie - to są na prawdę godziwe pieniądze. W PL mało kto zarabia te 3 tys złotych. A jak nie pasuje to won i kropka.

Tomasz
@nobody

poszukuje pracy po kursie roberts z doswiadczeniem podejme od zaraz (usunięte przez administratora)woj lubelskie.

Radek
@Tomasz

jeżeli nadal szukasz pracy to zapraszam ... (usunięte przez administratora)- Radek

pracodawca

Sląskie,małopolskie

jarek
@pracodawca

Czy poszukuje Pan jeszcze osoby do pracy. Bo byłbym zainteresowany. Obecnie wracam z Belgii z pracy. Pracowałem jako kierowca w firmie polskiej (właściciel jest Belgiem)i woziłem towar do Belgii, Holandii, Niemiec. Obecnie poszukuję pilnie pracy. Kawaler 39 lat, bez nałogów. kontakt(usunięte przez administratora)

pracodawca

dam prace kierowcy,umowa,ze szkoleniem w robertsie od zaraz,nowe auto 506865162

lakk

panowie mam rocznego busa mam zamiar jezdzic dla roberts europe czy ktos moze mi powiedziec prawde jak dokladnie u nich jest jak placa ile km srednio robi sie na miesiac i czy sa wyplacalni

?

w pierwszej kolejnosci kologo zaczerpnij za jakie pieniadze jezdzi Polski przewoznik a za jakie zachodni i wtedy pogadamy, a jesli uwazasz ze takie super pieniadze zarabiamy to dlaczego jezdzisz u kogos a nie kupisz swojego auta.

pawlaty

Panie Kolego. Od kilku lat pracuję dla zachodnigo pracodawcy a konkretnie holenderskiego i moje zarobki oscylują w granicach 3,0-3,5 tys.€ miesięcznie. Wiesz co mnie zastanawia? Dlaczego holenderskim, belgijskim, duńskim i wielu innych krajów europejskich firmom transportowym ten business się opłaca, przy kosztach pracowniczych jak powyżej, kosztach wszystkich opłat paliwowych, drogowych jak i innych pośrednich dokładnie takich samych dla wszystkich przewoźników w Europie a Polski businessman powie, że dokłada do intersu? Ja te wszystkie dodatki mam wypłacane i ciekawi mnie bardzo kto "przytula" te niewypłacone kierowcom zatrudnionym w Polsce? Jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie? Pozdrawiam Paweł J

pawlaty

Jari28

witam w jaki sposób to tak sie skończyło i jak mogło ubywać kasy a nie np. stał Pan w jednym miejscu bo przeciez nie robił Pan 5000tyś km na miesiac więc nie wiem jak można po pół roku oddać wszystko można o bardziej obszerne wyjaśnienia pozdrawiam

szofer

Przepraszam, ale co było przyczyną nie płacili w terminie, zbyt mało kilometrów, bo przecież stawki kilometrowe znałeś. Także gdzie był błąd że samemu jeżdżąc nie dałeś rady. Bo przecież zanim ruszyłeś to robiłeś sobie kalkulacje.

s.b

Powiem tak miałem u nich dwa samochody na których jeździłem ze szwagrem kasy na koncie caly czas ubywało zamiast przybywało po pol roku miałem komornika na karku leasingi musiałem oddać żeby wyjść z problemów finansowych wiec jeśli ktoś chce założyć interes i caly czas dokładać do niego to wspolraca z re jest jak najbardziej dla niego.

Jari28

witam wszystkich tak patrze obserwuje i mam mieszane uczucia związane z firmą RE zamierzam z nimi coś podziałać czyli auto w leasing myślałem o peugocie 3litrowym albo citroen ten sam silnik ale delikatnie się wacham po waszych postach że nie dam rady podołać z opłatami itd. czy ktś kto ma pojęcie o tym wszystkim i pracował bądz pracuje w tej firmie moze delikatnie napisać jak to wygląda jakiś kosztorys itd. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za info.

pracodawco

smarian30 - 2013-07-24 09:57:18 3 - 3,5 tys jesli mało to nie dzwon(usunięte przez administratora), jest jednak różnica czy jest to 3 tys czy 3,5, pytam więc konkretnie, ile Pan płaci kierowcy za 26 dni poza domem spędzającemu życie na 1,5 m2? za 3 tys to pies z kulawą nogą nie zadzwoni.

bruuuum

co tak duzo? u mnie jezdza za 2200zl i sa zadowoleni.

smarian30

3 - 3,5 tys jesli mało to nie dzwon

pracodawco

smarian30 - 2013-07-22 14:21:16 szukam kierowców którzy jezdzili w roberts europe tylko warminsko mazurskie pilnie 609 084 890 jesli cie iteresuje zadzwonA ile płacisz swojemu kierowcy???

gracjan

zal mi was pany ja tam mam km i mam was w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Roberts Europe Sp. z o. o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Roberts Europe Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Roberts Europe Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roberts Europe Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roberts Europe Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Roberts Europe Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roberts Europe Sp. z o. o.
1.6/5 Na podstawie 842 ocen.
  • Jana Pawła Ii 66
    05-500 Piaseczno

Roberts Europe Sp. z o. o.