Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego

Bystrzyca Kłodzka

Opinie o Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego

Włodzimierz

Słowa kojarzące się z Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego dobrze funcjonujący, profesjonalny, rozwojowy. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący byli dobrze przygotowani do pracy . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Firma nie istnieje Najbardziej podobało mi się w Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego: możliwość osobistego rozwoju. Najbardziej nie podobało mi się w Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego: trudności w przebiciu się przez skostniałą strukturę.

Zostaw opinię o Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego - Bystrzyca Kłodzka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego