Opinie o Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A. w Łódź

Olga Nowy wpis

W 2016 podobno zarabiało się najniższą krajową.. ile wynosi wypłata teraz?

Były pracownik. Nowy wpis
@Olga

Firma zaraz upadnie. Została garstka ludzi. Byli pracownicy mają prawomocne wyroki za niewypłacone wynagrodzenia, delegacje, urlopy itd. Firma bankrut. Wyprzedali wszystko żeby nie można było żadnej kasy odzyskać.

Olga Nowy wpis
@Były pracownik.

A wiesz może jaką kwotę firma jest winna za niewypłacanie wynagrodzeń?

Były pracownik Nowy wpis
@Olga

A do Czego Ci taka wiedza potrzebna ?

mania

ale rowniez zalegaja za delegacje nie płaca jej na czas niektórym nawet poł roku zalegaja zeby im zapłacić i musza brac z pensji nie idzcie do Selpolu a jedna brygada to po nowych tak jezdza ze az ich szkoda

Sel
@mania

Nie lubię tego , gruby tak robi i waldus szkoda mi chłopaków co do nich trafiają ,co do wypłacania delegacji to ja czekałem 7 miesięcy..

Arche
@mania

Kto kieruje tą brygadą? Jaka ma ksywę, który to gwiazdorzy . Fachowcy to byli a zostali następni "fachowcy"

Firma działa tylko w Toruniu ?

Lewar

Selpol to szkoła życia;) Kto po kim jeździ? Mania masz jaja to napisz kim jesteś

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Lolek

Nie jest tam źle , skoro wracają Ci co wcześniej odeszli..

gość

benny dzięki za opinię. Pomogłeś mi bardzo w podjęciu decyzji co do odpowiedzi na ich ofertę pracy za granicą. Na takich warunkach to niech pracują sami, bo ja nie pozwolę z siebie zrobić niewolnika.

benny

ogólnie nie polecam. na poczatek najnizsza krajowa + dieta ok 80zł dzien, robota swiatek piatek i niedziela po 10h, oplata noclegu we wlasnym zakresie. z diety zostaje cos albo nie. na nastepnej umowie kasa ok 2000 + dieta. robota non stop w delegacji. za granica kasa nie wiele wieksza. wycisna wszystko w zamian za grosze.

admin

Pracujesz w firmie SELPOL S.A. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw merytoryczną opinię o Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A. - Łódź

Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A.
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Ratajska 14/18
    91-231 Łódź

Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A.