SELPOL S.A.

Toruń

Opinie o SELPOL S.A.

Lewar

Selpol to szkoła życia;) Kto po kim jeździ? Mania masz jaja to napisz kim jesteś

Lolek

Nie jest tam źle , skoro wracają Ci co wcześniej odeszli..

mania

ale rowniez zalegaja za delegacje nie płaca jej na czas niektórym nawet poł roku zalegaja zeby im zapłacić i musza brac z pensji nie idzcie do Selpolu a jedna brygada to po nowych tak jezdza ze az ich szkoda

Sel
@mania 16.01.2017 12:34

Nie lubię tego , gruby tak robi i waldus szkoda mi chłopaków co do nich trafiają ,co do wypłacania delegacji to ja czekałem 7 miesięcy..

gość

benny dzięki za opinię. Pomogłeś mi bardzo w podjęciu decyzji co do odpowiedzi na ich ofertę pracy za granicą. Na takich warunkach to niech pracują sami, bo ja nie pozwolę z siebie zrobić niewolnika.

benny

ogólnie nie polecam. na poczatek najnizsza krajowa + dieta ok 80zł dzien, robota swiatek piatek i niedziela po 10h, oplata noclegu we wlasnym zakresie. z diety zostaje cos albo nie. na nastepnej umowie kasa ok 2000 + dieta. robota non stop w delegacji. za granica kasa nie wiele wieksza. wycisna wszystko w zamian za grosze.

Pracujesz w firmie SELPOL S.A. albo wiesz o niej kilka rzeczy od znajomych? Jesteśmy ciekawi Twojego zdania, napisz jak wygląda zatrudnienie w firmie!

Zostaw opinię o SELPOL S.A. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SELPOL S.A.