P.W.KOTłOREMBUD

Toruń

Opinie o P.W.KOTłOREMBUD

Piotrek

Aaaa, z Bydgoszczy, no to rozumiem o co chodzi, widocznie małe tutaj nieporozumienie się pojawiło tutaj

WuWu

Bo to jest firma z Bydgoszczy

Zbyszek

Witam, ja pracuję w tej firmie już dłuższy czas. Warunki finansowe nie są złe, zależy do czego jesteś przyzwyczajony. Napewno dostaniesz umowę o pracę na całość, a nie coś do ręki coś na kwicie. Pieniądze mogły by być większe ale tragedi nie ma. Jak negocjować warunki, hmmm, bądz szczery, jeśli będziesz rozmawiał z prezesem C. to on jest miły w rozmowie i raczej się dogadacie, gorzej jeśli będziesz rozmawiał z kierownikiem S., któego i tak spotkasz. Mimo wszystko spróbować można, a i powodzenia

Wikit

Szkoda, że tu taka cisza :-( Nie wiem gdzie szukać informacji na temat tego czy warto szukać zatrudnienia w tej firmie.Może jednak ktoś się skusi i na swoim własnym przykładzie napisze jak ewentualnie negocjować warunki wynagrodzenia gdyby zaprosili mnie na rozmowę? Na jaki okres przeważnie zatrudniają u siebie pracowników?

Zawsze mozna sprzedac bilet i miec troche grosza ale to trzeba pokombinowac. Ogolnie ok.

Ja tam sobie chwale... Robie swoje za to kasa i ok. Jedynie za bilety na przedstawienia wolalbym bilet do kina.

.............

lepiej jest w cgh

stara gwardia

oj ta konkurencja nie śpi nie śpi :D pozdrowienia dla tych panów niech się pocą na tym forum

zzzzzzzzzz

no jasne ze nie ..... tam się człowiek nie rozwija tylko cofa

anonim - 2010-11-12 17:55:49 [usunięte przez admina]i prawdziwi spawacze nie poniżą się za takie marne 2500 zł chyba ze jeszcze handlujesz biletami na kabarety a tak z ciekawości to ty nadal pracujesz za te twoje "nedzne" pieniadze?

[usunięte przez admina] prawdziwi spawacze nie poniżą się za takie marne 2500 zł chyba ze jeszcze handlujesz biletami na kabarety

Zatrudniony

Również jestem spawaczem i zarabiam więcej niż ty, wiec wedlug mnie jak sam napisałeś jestes "gownianym spawaczem" i kazdy zarabia proporcjonalnie do jakości spawania. Dobry teks z tymi "niedojdami życiowymi" ja się za taką osobe nie uważam. Widze, ze masz niska samoocenę.

zzzzzzzzzz

dobre zarobki to z ciebie jest g.... nie spawacz za 2000 zł spawać zbiorniki w środku przy kiepskiej wentylacji i pod czujnym okiem wielkiego brata odradzam ta firmę bazuje tylko na niedojdach życiowych zaprogramowanych jak roboty zbiorniki,zbiorniki,zbiorniki nic innego i żadnego pojęcia o innym spawaniu

co jest

co to ma być ktoś się podszywa ??

Spawacz - 2010-04-11 13:24:40 Według mnie super Firma i na poziomie.Dobre warunki. Polecam!!! SUPER Zapomnijcie o zapłacie za nadgodziny papier i mydło w wc jak sobie sam przyniesiesz Wymagania kosmiczne a wypłata polska

Spawacz

Według mnie super Firma i na poziomie.Dobre warunki. Polecam!!!

Zostaw opinię o P.W.KOTłOREMBUD - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W.KOTłOREMBUD