Opinie o Szkoła Językowa Speak Up

Kasia

Zapisałam się na kurs, bo dołożyli mi w pracy obowiązków po angielsku i po latach od liceum człowiek sporo zapomniał. Bardzo mi się przydały te zajęcia i szybko poczułam różnicę, zwłaszcza w mówieniu. :)

terresa

moja koeżanka mni enamówia na kurs u nich, zawsze jakoś tam średnio sie czułam z moim angielskim wiec pomsłam ze warto tym bardziej ze w sumie cenoo też to tak źle ni ewypadąło, teraz widzę ze to bya dobra decyzja, bo w końcu zaczełam się porozumiewać w tym jezyku :) ostatnio nawet służyłam jako tłumacz ;)

mreko

Chodzę do nich na kurs od paru miesięcy, sporo jest wkuwania ale widać efekty, fajnie ze kładą nacisk na mówienie bo to zawsze był mój największy problem, zeby sę przełamać, w tym roku wybrałem sie na wymarzone wakacje za granicę i spokojnie sobie poradziłem jak mi bagaż zaginął :D choć wolałbym drugi raz tego nie powtarzac

ankieter

Odradzam pracy w Speak Up w Toruniu, płacą jakieś grosze. Chyba nikt tam długo nie wytrzymuje

kra

xxx
@kra 24.05.2016 23:13
mega dobra opcja jest pracować na stanowisku ankietera, pracuje kiedy chce, sam deklaruje godziny pracy - polecam, spoko kasa...

Byłam na dniu próbnym. 5Zł brutto? dobra kasa?

ddd

xxx Chyba wszędzie tak jest, aby otrzymać premię trzeba zrobić "cel", wymagany "koszyk","próg" etc.

xxx

To nie jest zbyt dobre miejsce na pracę, ok jest jedynie zatrudnienie bo dają umowę o pracę, ale niestety za najniższą krajową. Żeby coś więcej zarobić to najpierw trzeba zrobić swój cel, ok. 40 tys. i dopiero jak powyżej swojego planu sprzedaż to dostajesz premie.

patka

Rozmowa kwalifikacyjna była bardzo miła, jako konsultant jest umowa o prace i aby dostać premię musisz minimum podpisać 10 umów z czego każda na ponad 4000zł.

Zostaw opinię o Szkoła Językowa Speak Up - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Językowa Speak Up