Kingspan Century Homes LTD,

Monaghan

Opinie o Kingspan Century Homes LTD,

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Kingspan Century Homes LTD,?

rodak
@admin 30.05.2015 20:17

POLECAM BO TU PRACUJE W TYM ROKU PRZYJETO ZE 60 RODAKÓW ZAROBKI OK I SZACUNEK DLA POLSKIEGO PRACOWNIKA OK FIRMA STANEŁA NA NOGI PO KRYZYSIE I DYNAMICZNIE SIE ROZWIJA

Zostaw opinię o Kingspan Century Homes LTD, - Monaghan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kingspan Century Homes LTD,