Opinie o Eurokop w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eurokop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eurokop o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurokop w Toruń

Kasia Nowy wpis

Czy przez covid była redukcja etatów ?

praca w tej firmie to czysta "przyjeność" ... np. zwolnienie 50 % załogi 24 grudnia, płaca 2 tys, zwolnienie z dnia na dzień bez konkretnego powodu, samochody służbowe nie są sprzątane wogóle a biuro raz na tydzień, toaleta w oddzielnym baraku (tak bo w tej "super" firmie pracuje się w barakach), a co do specjalistów to dział transportu np. ma co 3 miesiące innego przełożonego, samochody naprawia się w deszczu po kolana w błocie ... super sprawa ... "polecam"

@były pracownik

Prawda żadnego zaplecza dla kierowców, żadnego zaplecza naprawczego do aut, nie doprosisz sie o olej, płyn do spryskiwacza, płyn chłodniczy, nie ma nawet gdzie sie przebrać po pracy ani załatwić, cała firma na wynajmie od PKP Potrzebna i Ordona, pensja wcale nie powala na kolana znam lepiej płacących choćby Rembet

kierowca Nowy wpis
@anonymous

To Idź kałmuku do rembetu nam się dobrze tu pracuje od lat i wiemy że w innych firmach budowlanych jest gorzej a rembet coto za firma krzak mają 4 samochody i jedną koparkę

pracownik Nowy wpis
@anonymous

Eurokop wykonywał lotnisko, oczyszczalnie ścieków Czajke, metro 2 linie , metro 3 linie s 8 i inne największe inwestycje jest największą tego typu firmą w Warszawie, zatrudnia ok. 120 osób więc niestosowne jest nawet porównanie do rembetu

Cezary Nowy wpis

Jak ktoś nie potrafi pilnować swojego sprzętu to jego strata, teraz biadoli na forum!!!

operator

Witam ja pracuję jako operator już 3 rok jak na razie nie narzekam jest trochę dużo pacy i czasem przerwa jest tylko 1 ale za to stawki nie są złe jak się trafi na dobrego kierownika to idzie tam pracować

Zenek Actros
@operator

Widać że połowa wpisów pochodzi od szefa lub z Dyrekcji Eurokopu, flota nadaj jest stara ACtrosy 2007-2008r jest kilka nowych Arocsów (5) ale tylko dla wybranych konfidentów , oleju do silnika nie mogłem sie doprośić dwa tygodnie, auta naprawiają jak już sie całkiem rozkraczy na ulicy.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
pracóś

Jest ok były podwyżki 10 % zobaczymy jak to będzie wychodziło

Operator koparki

Napiszcie co teraz w Euro kop się dzieje. Widzę że potrzebują operatorów. Jakie płace jaka atmosfera w pracy.

t3edeo

rzeczywiście firma Eurokop poszukuje pracowników na kilka różnych stanowisk @uhaa. obecnie poszukuje między innyni operatorów sprzętu do robót ziemnych,Oferują umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.a także pracę na dobrym i nowoczesnym sprzęcie budowlanym

uhaa

Oj relaksu to się nie spodziewaj podpisali jakiś duży kontrakt na wysokościowiec. Słyszałem że chcą trochę kadry zatrudnić . ja jestem zadowolony.Pozdrawiam

były

Pracowałem i nie mogę złego słowa powiedzieć , odszedłem bo pod domem znalazłem pracę za trochę niższą stawkę. Ale dojazdy mi odeszły 50 km. A się dziwię na te wpisy to pewnie tych co złapali na paliwie lub pijanych.

lobadi

operatorów , ale chyba miotły. Jak mieszkasz u mamy, albo żona dobrze zarabia ??. TO POLECAM TĄ FIRME

operatorek
@lobadi

nie rozumiem cały rok pracuję i nie mogę narzekać, jeszcze nigdy nie spóźnili się z wypłatą, kto to pisze.A pracuję już nie jeden rok.

jcb

No właśnie sporo ludzi szukają widać że budowlanka ruszyła

koparki może i stare za to każdy wieże trzeba mocniej uważać są tacy co obracać się nie potrafią zresztą prawie wszystkie lusterka połamane większość operatorów ma problem z trafieniem w wywrotkę

koparkowy

Wywrotki może i mają dobre za to koparki wymagają serwisu bo już są leciwe Stasiek tylko łyżki spawa niedługo będzie tam więcej elektrody niż metalu :)

kierowca

Ja też uważam że się dużo zmieniło większość cwaniaczków którzy to robili już dawno nie pracuje firma cały czas idzie do przodu dokupili nowych wywrotek najstarsza jest chyba z 2008 roku więc nic dziwnego że szukają kierowców bo nie posadzą amatora na nowy samochód bo zaraz sprzęgło spali albo wał urwie

kierownik Mario

Najgorsze opinie piszą tu najstarsi kierowcy którzy już korzenie zapuścili sami nie potrafią jeździć znam takich co już 2 wywrotkę położyli boją się konkurencji i piszą brednie nie jest źle trzeba tylko mieć pojęcie o jeździe terenowej bo jak niektórzy na blokadzie mostów jeżdżą po mieście

BOLEK4

Panowie jak jest robota jest dobrze jak jest mniej to robią się problemy jak wszędzie. Umowę dają, stawki do przeżycia,wynagrodzenie co miesiąc jest wypłacane nie ma tragedii. Koledzy jak czujecie się dobrze w tym co robicie to spokojnie tam popracujecie.

sduy

Ja jako kierowca nie narzekam jest mniej roboty na noce bo coraz więcej zakazów na Warszawie ale tak to zapowiada się nieźle

skop

Ja też uważam że się poprawiło wymieniają całą flotę samochodów ja pamiętam jeszcze czasy kiedy tatrami się jeździło zawód kierowcy wywrotki nie jest dla każdego skargi piszą tylko młodzi którzy nauczyli się że jak jest jakaś awaria dzwoni się po serwis,są też tacy co koło nie potrafią dokręcić jak się coś stanie to potrafią tylko stać i płakać .

Bolo

Szukają bo zakupili nowe wozy. Nie przesadzajcie, że jest tam aż tak tragicznie. Pracowałem w tej firmie ok 2 lata i nie było jak u Pana Boga za piecem ale było całkiem spoko. Potrącenia była ale i premie również. Kolego jeżeli znasz się na tym co robisz to dostaniesz w tej firmie pracę, nic nie szkodzi spróbować.

lola

Szukają cały czas kogoś do pracy albo mają tyle wywrotek albo co tydzień nowych szukają jak ktoś pojeździ dłużej to zaraz ma potrącenia. Tera na Zambrów szukają do nadzoru jakiś gestapo jest. Pracują tam same pedały połowa jeździła tylko autobusami operator jak nic nie umie i nic nie potrafi to ma na czym trenować może mało płacą za to idzie coś zawsze dorobić ;) paliwa nikt nie pilnuje. Oficjalnie 20 l na tydzień ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokop - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurokop?

Kandydaci do pracy w Eurokop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurokop