Opinie o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana w Sieradz Władysława łokietka 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana w Sieradz Władysława łokietka 10

Ludwig von Mises

„Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem…”

sieradzak

UWAGA !!! Firma jest roszczeniowa, rości sobie prawa do tanich pracowników. NIE DAJE SIĘ WYZYSKIWAĆ !!!!!!!! Nie mówić mniej niż 4200 zł brutto! Mają kasę na to! Po prostu póki będziecie się godzić na pracę za pół darmo to was będą tak robić.

@anonymous Nie bardzo rozumiem, co ta rymowanka ma wspólnego z pracą w firmie Medana. Dlatego chciałabym Cię prosić, abyś napisał konkretną opinię na temat pracy tutaj. Będę Ci wdzięczna.

Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na (usunięte przez administratora) i przytakuj. Nie przejmuj się swoją dolą, bo i tak ci (usunięte przez administratora) Nie przejmuj się swoją pracą, bo i tak ci (usunięte przez administratora) płacą. Za pięć czwarta kończ robotę, (usunięte przez administratora) na szefa, kładź kapotę. Tak dożyjesz starczej renty Nawet w (usunięte przez administratora) nie kopnięty.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

@Owczarek, rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. A jak Ty oceniasz warunki zatrudnienia w Medana? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkową premię lub benefity od pracodawcy? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy sprzyja w funkcjonowaniu zespołu? Twoja wypowiedź nie zawiera konkretów, więc zachęcam Ciebie do jej rozwinięcia.

Barti

Koleś który się tutaj podpisuje jako byku i kolega to ta sama osoba i radze nie sugerować się jego opiniami. Natomiast co do samej firmy jest to miejsce bez perspektyw dla ludzi młodych raczej dla kogoś takiego jak byku który chce już w spokoju dokooptować do emerytury.

@Barti

@ Barti Byku to byku kolega to kolega :) a do emerytury to mi jeszcze 20 lat zostało.

Owczarek
@Barti

Potwierdzam Barti , to nie jest firma dla ludzi młodych .

@Byku, a jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Czy Medana docenia swoich pracowników? @anonymous, w swojej opinii nie podałeś żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Na jakim typie umowy jesteś zatrudniony? Czy pracownicy oprócz stałego wynagrodzenia mogą liczyć na dodatkowe profity w postaci pakietu socjalnego? Zachęcam do aktywności na forum. Jest to pomocne dla osób chcących pracować w Medana.

Na szczęście to już przeszłość

Ta firma to dno. Wynagrodzenia, współpraca, oczekiwania. Dumni są z nowego wydziału tylko, kto tam będzie pracować. Stali pracownicy już od kilku lat systematycznie odchodzą bo wiedzą, że siedzenie na miejscu i czekanie za cudem nic nie zmieni. Jak coś potrafisz i chcesz pracować napewno znajdziesz lepsza pracę. Na tę firmę szkoda życia.

@Na szczęście to już przeszłość

coś mi się wydaje że ta nowa dobudówka biurowa to po to że wyczaili że w SDZ znajdą tańszych pracowników niż w Wawie i Polfarma przenosi biurówkę żeby płacić na miskę ryżu. W wawie pewnie nie mogli znaleść taniej siły roboczej.

@Na szczęście to już przeszłość

Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie pracowały lub nie pracują w Medanie. Może i zarobki nie są najwyższe ale doliczając social (dofinansowanie na każde dziecko do wakacji, urlopowe, premie kwartalne i roczne plus dodatki na oba święta,można mieć i kilka pensji więcej. A jak ktoś jest bardziej kreatywny może dostać i premie za pomysły które zostaną wdrożone w zakładzie. Przestańcie pisać opinie na podstawie bajek innych.

@Byku

nop, kierownicy tam to mają dobrze... za to pracownicy szeregowi już nie.

@anonymous

Kierownicy nie wiem ale pracownicy też nie maja źle. Nowoprzyjęty młodszy operator ma 3000brutto na wstępnej umowie albo i więcej. Starszy pracownik może mieć ponad 3500. Fakt starszy powinien mieć więcej ale jak pisałem wcześniej po zsumowaniu premii i dodatków może mieć sporo więcej.

orać orać
@Byku

"owoprzyjęty młodszy operator ma 3000brutto na wstępnej umowie albo i więcej. " no to chyba po znajomości, bo ja mam 2100 brutto, więc nie pisz głupot jak nie wiesz.

@orać orać

Ludzie przyjęci przez zewnętrzną firmę mają 2300brutto + premie. Wiem bo widziałem umowy

orac orac
@Byku

No to co kłamiesz ze 3000. BTW moze przyjeci w tym roku a nie w tamtym. A jak masz wglad do umow to jeste zHR albo jakims kierowniczkiem, wysypales sie.

@orac orac

Niestety - pudło nie jestem z HRów ale ludzie klepią na potęgę i wiele razy się zdarza, że pokazują umowy od razu po podpisaniu.

Bączek
@orac orac

@ orac orac i znowu pudło. Ci co są zatrudnieni przez Medanę otrzymają wyższą pensję a z zewnętrznej firmy po 2 miesiącach pracy wraz z premiami otrzymają ok 2000zł i mają szansę na przyjęcie na stałe przez Medanę. Pierdoły o tej pracy piszą krzykacze którzy przez chwilę pracowali w Medanie i każdy ich miał dość. Często się zdarza, że sami pracownicy nie chcą z takimi współpracować. Najlepiej nawalić kasy a potem nic nie robić. Kto się wykazuje ten może więcej zarobić. Tak jak w szkole. Albo się uczysz i dostajesz dobre oceny i na koniec nagroda, albo jesteś mierniakiem lub średniakiem, który tylko marudzi że to wina nauczyciela bo się uparł i zaniża oceny.

@Bączek

Porównywanie pracy do szkoły nie jest adekwatne. Po drugie zadaj sobie pytanie co jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka? odp: czas. Czas sprzedajesz prywaciarzowi a on go kupuje i tyle w temacie. To ty wyceniasz swoje usługi pracownicze i czas, a nie prywaciarz! ale jak widać nie którzy mają mentalności dziecka ze szkoły...

Leniwy
@anonymous

@anonymous Ja tam w pracy wypoczywam :) bo lubię to robić. Jeśli jesteś specjalistą w zawodzie to możesz sobie wyceniać, jeśli robolem jak ja biorę co jest. Poza tym lepiej jest robić w klimatyzowanym pomieszczeniu jakim jest hala produkcyjna w Medanie niż kłaść asfalt nawet za 2000 więcej.

@Leniwy

Glupoty piszesz. To ile zarabiasz zalezy od tego na ile prywaciarz chce cie wydy*ać. Pamiętaj ze z reguły prqcujesz na cala rodzinke badylarza. Rodzinke ktora zajmuje kierownicze stanowiska a nic nie robi. Typowe bankomaty. I szukaja frajerow co beda na nich pracowali. Nawet jak twoja praca polega na machaniu Łopata to nie musisz sie gpdz na 10zl na godz bo prywaciarz tak chce. Mowisz ze min 25zl i tyle a to ze on sobie szuka za 10 to jego problem.

Forum dotyczy opinii o pracodawcy jakim jest Medana. Nie odbiegajmy od tematu wątku. Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć jak postrzega pracę w tej firmie? Istotne są prawdziwe i rzetelne informacje o niej. Są one przydatne dla osób zastanawiających się nad pracą w tej firmie.

@Monika

wiec praca w tej firmie jest słabo opłacana. oczywiscie jeden podstawiony przez firme typ zaraz tutaj napisze ze tak nie jest.

@anonymous, dziękuję za twoją aktywność. Czy mógłbyś napisać coś więcej na temat działu HR w Medana? Dlaczego masz taką opinię? Obecnie jest prowadzona rekrutacja w Sieradzu na stanowisko operatora technicznego: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2656867&cfg=499c19c0f8c94ceba0f1ff0d2a5e7bf6&fromSkk=1526973252613&ejoId=69208&ejorId=127310&comId=967 Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia w tym obszarze? Jak przebiega proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna?

@Monika

Można zanieść swoje CV do HR lub jeśli ma się znajomego pracującego w Medanie skorzystać z programu poleceń. Rozmowa kwalifikacyjna jak to rozmowa: rzeczowa i kulturalna. Mi tam rozmowa się podobała.

@Byku

heh kolega widze podstawiony.

@anonymous

@anonymous pudło nie podstawiony. Po prostu zadowolony pracownik produkcji w Medanie z wcale nie najwyższym uposażeniem. I uprzedzając kolejny tekst Nie nie jestem kierownikiem.

zysk netto polpharmy w 2014 to ponad 300 mln zł a wy ile dostaliście podwyżki?

AnoNic

Nic nie dostalam ;-)

Kolega
@anonymous

Tak bo wszyscy powinni otrzymać podwyżki? Jestem całkowitym przewciwnikiem takiego podejścia. Podwyżka to nie coś takiego że każdemu się należy jak psu micha. Trzeba na to zapracować. Dzieciakowi też nie kupisz nowej zabawki jeśli na to nie zasłuży.

@Kolega

i znowu kierowniczek z medany sie udziela, pracownicy to nie dzieci

Kolega
@anonymous

@anonymous nie jestem żadnym kierownikiem. Po 20 latach pracy jako robol wkurzają mnie cwaniaczki którzy w ciągu dwóch lat pracowali w kilku miejscach i wywołuja tylko burdy w zakładzie i nic im nie pasuje przez co dostawaja większą kasę niż ci którzy pracują dobrze i odpowiedzialnie bez marudzenia i to właśnie tym drugim się kasa większa należy. Świeżak nie powinien zarabiać nawet połowy tego co stary pracownik i tyle w temacie. Podwyżki świeżym pracownikom powinny przysługiwać dopiero po zdaniu egzaminów stanowiskowych. Niestety jest inaczej obecnie także w Medanie

Dziękuję za odpowiedź @kolega, rzeczywiście takie postawienie sprawy może powodować konflikty między pracownikami. Ciekawi mnie tylko, to, że piszesz o tej drabince, czyli jak mniemam awansach stanowiskowych, a inni jak na przykład @anonymous, twierdzą, że jest pod tym względem inaczej. Jak jest naprawdę?

kolega
@Monika

@Monika Nie wiem skąd @anonymous ma taką bzdurną wiedzę. Pracuję już ponad 8 lat w Medanie i to na produkcji i wiem jak jest. Jest duży przekrój zachowania ludzi. Jednemu zawsze będzie mało inny będzie zawsze w opozycji do wszystkiego i wszystkich na oddziałach a inny poczeka i swoją postawą pokaże, że zasługuje na podwyżkę czy awans. Czarne owce zawsze się zdarzają tylko po co potem głupie i nie prawdziwe opinie wystawiają.

Firma z założenia szuka tanich pracowników. Tutaj liczy się tylko to. Dział HR jest w Sieradzu na żałosnym poziom jest to opinia wielu osób, Panie wyszkolone do szukania tanich pracowników i to od razu rzuca się w oczy.

Ceramika Tubądzin 3500 brutto, wykształcenie zawodowe, pracownik produkcji, doświadczenie: 0

Sdz

Potwierdzam

buu
@anonymous

Taa akurat. Tubądzin super. Można poczytać i opinie na tym portalu.

@oracorac, może to zależy od tego z jakim doświadczeniem ludzi zatrudniają. Często teraz jest tak, że na tym samym stanowisku ludzie zarabiają inaczej, może ktoś to potwierdzić, czy myślę w dobrym kierunku?

guzik prawda

kolega
@Monika

I tak i nie. :) W Medanie istnieje "drabinka" do każdego stanowiska i określa ona minimalną i maksymalną stawkę. Z drugiej strony bardzo często ostatnio się zdarza, że nowo przyjęty pracownik zarabia więcej niż stary tylko dlatego że brak chętnych i trzeba czymś skusić pracownika co przekłada się później na konflikty wśród załogi

sdz

polFARMA WYZYSKU

Leszek

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Szkoda, że nie potrafimy docenić tego co mamy.

Po pierwsze na specjalistycznych stanowiskach gdzie pracują biotechnolodzy i analitycy to zarabia się dużo. Po drugie na produkcji i magazynie też zarabia się dużo o ile jest się pracownikiem medany a PO TRZECIE i najważniejsze najwięcej pracowników niestet nie jest zatrudnionych przez medanę tylko od kilku już lat nową rekrutację prowadzi firma zewnętrzna i ona wypłaca najniższą krajową. Więc stąd rożne opinie bo staży pracownicy mają i pensje i dodatki i 13 i wczasy pod gruszą ale pracownicy z agencji pracy mają najniższą krajową i umowę co miesiąc na nowo przedłużaną. Jest jeszcze dział telemarketingu i tam też dobrze płacą i co jakiś czas tam przyjmują.

Katarzynka
@pracownik

Hej, orientujesz się jakiego mniej więcej rzędu są zarobki w laboratorium kontrolnym?

@Katarzynka

Zarobki są tak imponujące że ludzie uciekają do innych firm.

Cezary

Niestety nie wszyscy mogą tu pracować ponieważ nie potrafią pracować tak jak tego oczekuje firma!!!

@Cezary

a firma oczekuje żeby pracować za miskę ryżu...

miro

Sieradzki oddział jest prymitywny, uważają że to jest region frajerów którzy będą na nich zasuwać za 1500 zł lub za darmo. Jeszcze te próby dewaluacji umiejętności przez nich na rozmowie w celu obniżenia samooceny kandydata świadczy o tym jaki wyzysk tam może panować, nie polecam.

@miro

zgadza się! firma się ma za nie wiadomo jak dobrą, w gruncie rzeczy nie płaci więcej niż tandetny prywaciarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana - Sieradz

• Jak się pracuje w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana?

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana
1.8/5 Na podstawie 46 ocen.

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. oddział Medana