Verco S.A.

Opinie o Verco S.A.

Agnieszka

@Tomek Czyli zostałeś przyjęty do Verco S.A.? Możesz powiedzieć jak podoba Ci się w nowej pracy? Jak wyglądają pierwsze dni w pracy? Masz już jakieś swoje spostrzeżenia i chciałbyś się nimi podzielić z innymi użytkownikami? Na pewno będą Ci wdzięczni.

Agnieszka

@Tomek już po rozmowie w Verco S.A.? Powiesz jak poszło? Odpowiesz nam na pytania, które niedawno sam zadawałeś odnośnie rekrutacji? Pewnie jest wiele osób takich jak Ty który ten temat zainteresuje.

Tomek
@Agnieszka 14.09.2017 14:13

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze.Tylko jeden etap. Flota Volkswagen Jetta.Umowa najpierw na 6 miesięcy, później na rok lub na czas nieokreślony. O wynagrodzeniu trudno mi się wypowiedzieć, podałem swoją propozycję i obyło się bez komentarza.

Tomek

Jestem umówiony na rozmowę w tej firmie. Możecie powiedzieć coś więcej na temat etapów rekrutacji?Ile ich jest i jak przebiegają?Jakie pieniądze można tam zarobić?No i jak wyglada flota?Domyślam się że gps to standard,Ale czy mozna użytkować auto do celów prywatnych?

Agnieszka

Jeżeli ktoś by chciał pracować w Verco może wysłać swoje CV na adres: kariera@verco.com.pl. Najwięcej informacji można się dowiedzieć na rozmowie rekrutacyjnej, ale nie ukrywam, że każdy wolałaby się wcześniej przygotować, więc może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie i chciałby powiedzieć więcej o tym?

Agnieszka

Uwaga, uwaga firma zamieściła nowe oferty pracy. Poszukuje chętnych na stanowiska Magazynier oraz Asystent/ka w Dziale Administracji :) Aplikujecie?

Wujek

Mam rozumieć ze Ty nie?

Ja

A jakimi autami jeżdżą repy?

Ja

A jakimi autami jeżdżą repy?

Aga

A godziny pracy jakie sa ? Pracujesz od poniedziałku do piątku czy weekendy rowniez musza byc pracujące wszystkie czy może tylko jakaś jedna sobota? Mile widziani sa studenci studiów dziennych? Nie ma żadnego problemu z ułożeniem grafika dla nich? Mi by odpowiadało

ciekawy

2200 zl brutto i nie ma zadnej premi ?

@ciekawy 18.05.2016 13:47
2200 zl brutto i nie ma zadnej premi ?

Premią może być to, że pracujesz z młodym zespołem z wyjątkowo "doświadczonymi" fachowcami z branży buahahahaha a dodatkowo masz możliwość uczestniczyć w wybitnym projekcie w branży farmaceutycznej buahahahaha :-))))

jakub

Raczej w tej firmie taka osoba zajmuje się wciskaniem kitu. Trwałe relacje? Chyba jak ktoś chce sobie relacje zepsuć i przekreślić swoje dalsze funkcjonowanie wśród lekarzy danej specjalizacji.

sds

Tak kolego, 2200 brutto, to bardzo godziwe pieniądze w Wawie :-))) Wystarczy na mieszkanie i czteropak piwa :-P Zaszalejesz za te pieniądze. A tak poważnie, to skrajna żenada!!! Nie bądź minimalistą, bo w biedronce więcej płacą na kasie i to netto ;-)

melon

czyli Verco oferuje jakas dodatkowa premie do podstawy ?

Zorientowany

Do @zenek6 - Wielkie pieniądze - dobry bajer. Może ktoś go łyknie. Przedstawiciele zapewne z premii kupują i jeżdżą najnowszymi BMW i mercedesami SLK.

Wrona

@kawka, mijasz się z prawdą. Siła przebicia i charyzma jak twierdzisz to zbyt mało jeśli preparaty są marnej jakości albo product managerowie wymyślają "know how" tylko według nich skuteczne. Widać, że nigdy nie pracowałeś w terenie. No może kilkanaście lat temu.

Wrona

@sroka, zapomniałeś dodać jeszcze informacji o olbrzymiej rotacji wśród przedstawicieli medycznych. To taki drobny szczegół.

abc

Wybacz, ale jesteś idiotą. Warto aplikować, bo oferują umowę o pracę? Przecież takie rzeczy powinny być standardem. Szanujcie się a nie dajecie po sobie jeździć kilku cwaniakom z Verco. Odradzam tą firmę i pracę w niej. Opinie na forum są moderowane przez firmę.

Normalny

Firma arogancka. Nie jest w stanie odpowiedzieć na wysłane aplikacje. Brak odpowiedzi nie jest odpowiedzią tylko brakiem podstawowych zasad profesjonalizmu.

rep

Proszę o podanie konkretów na temat tej firmy. Płaca, premie, ilość wizyt, budżet czy jest i jaki wysoki, samochód jakiej marki (bo ostatnio to różnie bywa. Nie pisać pierdoł tylko konkrety. Byłbym wdzięczny za info.

Kolega

Wal jak w dym, dobrze płacą a jak dobrze wiesz kasa to podtawa, na wszystko się zgodzisz.

Podstawa 9000 - 15000 PLN

w sensie w kwestii
@Kolega 23.04.2015 21:39
Podstawa 9000 - 15000 PLN

Smok Wawelski Buhahahahahahahahahahahahahahaha.

zaiprz

Witam, proste pytanie do tych narzekających i tych chwalących. Jaka podstawa na stanowisko konsultant medyczny?

Kolega

Warto, startuj, nie czekaj, jest super, dobre warunki i kasa, fajni ludzie.

prdukt

Korzystaliście z produktów oferowanych prze verco s.a - poszukuje pinii na temat w szystkich artykułów farmaceutycznych oferowanych przez verco.sutricon dokładnie jest najbardziej potrzebynm produktem o którym chciałbym poczytać opinie. mianowicie - interesuje mnie opienia na temat tych plastró i skuteczności na blizny.

tymek

oj tak, trzymajmy się może tematu tak naprawde, bo tutaj zaglądają osoby poszukujące pracy lub jakies, które mają już konkretne doświadczenie w tym temacie, a jak pizecie o jakiś wątkach, które nie sa powiązane, to nie trudno się dziwić, ze ludzie się irytują, sam jestem ciekawy konkretnych warunków pracy.

boolka

Droga E. - człowiek ze wsi wyjdzie....ale wieś z człowieka już nie! Ty się zajmij lepiej robotą , a nie wypisywaniem bzdur na temat bogu ducha winnych koleżanek, którym zwyczajnie do piet nie dorastasz...tym postem to dopiero pokazalas, ze najlepsza rzecz jaka uczynili, to to ze nie wybrali Ciebie...i nawet E Ci nie pomogła. Głupich nie sieja....

Kasia

Wszystko fajnie rozumiem żal, niezadowolenie, złych przełożonych zły zarząd tylko dlaczego nikt nie odpowie wprost za jakie pieniądze pracuje chodzi mi o podstawę netto, jakie ma narzędzia pracy, ile wizyt itp.?! To jakaś tajemnica szeroko owiana czy tylko lanie wody i pomyj jest tu wskazane żeby zrobić szumu na pól polski????

Yoanna

Witam serdecznie, Jestem zmuszona skomentować powyższe, choć na ogół tego nie robię. Otóż, jak się okazuje świat jest czasem bardzo mały i warto się zastanowić co się mówi, do kogo i pisze, szczególnie w internecie. Tak się akurat składa, że znam obie kandydatki z terenu, z tego, co sobą reprezentowały-reprezentują w pracy. Myślę, że pani „obrażona” nie poradziła sobie absolutnie z emocjami, z "porażką", jakiej doświadczyła i tym samym potwierdziła tylko, że firma dokonała dobrego wyboru. Czasem warto spojrzeć na siebie i swoją pracę troszkę bardziej krytycznie. Proszę o tym pomyśleć następnym razem… Swoją drogą procesy rekrutacyjne różnie wyglądają. Szukając pracy trzeba mieć to na względzie. Moim zdaniem, takim posunięciem bardziej sobie pani zaszkodziła, niż pomogła, a jeśli chodziło o zwykłe wyżalenie, czasem warto jednak wrócić do nieco starszej formy, np. przyjaciółki:) Pozdrawiam i życzę owocniejszych poszukiwań…

Ginny
@Yoanna 31.10.2014 14:37

@Yoanna nie do końca rozumiem określenie że ktoś nie poradził sobie z emocjami... Wyjaśnisz o co chodzi? Bo albo to kwestia człowieka albo atmosfery pracy. A to już dużo nam powie o pracy w VERCO. @ Kriss a te budżety to jakie mają? Bo niby CV miałam składać ale wolałabym wybadać teren ;) W ogóle jaka jest podstawa?

Polak
@Yoanna 31.10.2014 14:37

Następna bezkarna pseudo psycholog, we Francji radzono sobie szybko z takimi w czasie rewolucji :P

o mały włos verco

Z wielka przyjemnością podzielę się wrażeniami z 5miesięcznego procesu rekrutacji do firmy verco do działu okulistyki :) Obecnie jestem po 6 rozmowach i trzech wycieczkach do Warszawy, które miały na celu zdobycie pracy na st przedstawiciela w tej firmie. I co? Pstro :) Przez 4 miesiące byłam wodzona za nos i słyszałam, że jestem "zwycięzcą" i jak nic pracę dostanę. W ostatnim miesiącu procesu rekrutacyjnego w firmie verco została zatrudniona osoba, którą opisujecie. Inszy pan dyrektor poinformował mnie, że proforma mam udać się do Warszawy w celu odbycia już tylko i wyłącznie "kurtuazyjnej" rozmowy z nowym panem dyrektorem. Rozmowa z osobą opisywaną trwała 13 minut, zadano mi na niej pytanie o zainteresowania. Ach jakże pięknie popłynęłam, czy jest przyjemniejszy temat do rozmowy niż zainteresowania. Po czym pan uścisnął mą dłoń i powiedział, że to już wszystko dziękujemy, jutro zadzwonimy :) niestety czułam nie dosyt po o owych 13 minutach i przeczucia nie miałam dobrego. Nazajutrz nie zadzwoniono, nie byłam zdziwiona. Telefon zadzwonił wczoraj i niestety złe informacje zatrudniliśmy kogoś innego bąkał inny pan kierownik ale i tak była pani najlepsza i na zawsze w sercu swym i pamięci Panią będę miał. Co jest najlepsze w całej historii, że pracę dostała osoba która w mojej ostatniej firmie pracowała na tym samym terenie i w tej samej linii przede mną i wyleciała za nie wyjeżdżanie do pracy, zawaliła teren, zostawiła za sobą syf, brud i malarię, który ja musiałam sprzątać. Ale to jeszcze nic bo referencji udzielił tej osobie niejaki kierownik Andrzej a grzebiąc usilnie w swej pamięci nie jestem w stanie dokopać się do żadnego kierownika ani nawet dyrektora w linii w której obie przecie pracowałyśmy o tym imieniu.Przednia historia dla mnie musiałam się nią podzielić bo w takiej szopce jeszcze udziału nie brałam :)Od czerwca tego roku dostawałam telefony z firmy verco, o treści "będziemy Panią zatrudniać, chcemy Pani, z Panią nam po drodze" a na końcu 13 minut zadecydowało o czymś zupełnie innym. Osoba o której piszecie nie dała rady zweryfikować jak nazywał sie kierownik w firmie w której pracowały obie kandydatki na stanowisko, dyrektor może nawet sam prezes, nie wiem już sama. IMSy które same za siebie mówią. Tyle możliwości sprawdzenia kompetencji pracowników ale nie 13 minut poświęcone dla człowieka, którego zwodziło się 5miesięcy zaważyło o sprawie :) Sory jestem w szoku, pełen rock'n'roll, czeski film i monty phyton. Od siebie tylko jeszcze do verco "go! verco! go! jeee!"

BWDWWSWK

No widzę, że złe wieści szybko się rozchodzą. Do powyższego postu mogę dodać, tak dramatycznego poziomu niekompetencji, począwszy od zarządzania zespołami sprzedażowymi aż po kompetencje (a raczej ich brak) w kwestiach handlowych, dotychczas w swej karierze nie spotkałem. Będziecie (jeśli nie tylko krowa nie zmienia poglądów) obrażani, Wasze kompetencje będą podważane, a koszty wynikające ze sprzedaży wzrosną. I to bardzo. To efekt braku znajomości elementarnych zasad negocjacji. Będziecie odsyłani na ławkę rezerwowych, dowiecie się co to jest miękka fifa oraz że from east to west jesteście the best. I tego typu podobne brednie. Szczerze współczuję.

Szanowni Pracownicy Firmy Verco. Składam "serdeczne gratulacje" z okazji nowozatrudnionego. Mając ogromne doświadczenie w branży farmaceutycznej i w "obcowaniu" z nowozatrudnionym, stwierdzam autorytarnie: - złapcie się kierownic, złapcie się drążków zmiany biegów, bo będziecie mieć taką jazdę, że popamiętacie. Ale nie martwcie się... (Zapewne za chwile zrozumiecie albo już rozumiecie o kim piszę), za rok go nie będzie. Jak widać po jego CV ostatnio nie jest w stanie dłużej niż rok popracować, kariera w Sandozie to był jego Łabędzi śpiew... Ludzie z Sanofi wykazali sie profesjonalizmem, a w KBKM popracował kilka miesięcy - czemu tylko tyle, zapewne był bardzo dobry, albo Wasza firma potrzebuje prawdziwych fachowców :) Trzymam za Was kciuki. Nie dajcie się.... napisałbym dosadniej ale wiem, że admin zaraz powykreśla wszystko co ma znaczenie... Liczę, że Wasi GeneralManaheros w końcu zobaczą o co kaman, tylko ciekawe ilu z Was zostanie po "bandycku" wywalonych z roboty. Zachowajcie się korporacyjnie, ci z góry przychodzą i odchodzą - nie wychylajcie głowy, chyba, że macie jak MY własne poczucie osobistej wartości i jak plują wam w twarz to nie będziecie mówić, że deszcz pada. Jeśli tacy jesteście to atakujcie - to słabiutki ludzik - ale my zbyt późno to dostrzegliśmy... I pamiętajcie - wszystkich, którzy maja sadystyczno-mobingowe zapędy ktoś zatrudnia, ale o sile firmy świadczy to, jak szybko się taki człowiek żegna z firmą. GODBLESJU. Alleluja...

ona

Było już w Verco tak ,że super sprzedaże były w Łodzi zazwyczaj też Gdańsk i tak dalej wrzuty wrzuty i jeszcze raz wrzuty .Verco to nie firma farmaceutyczna tylko taka mała filia i z tego co wiem maja tylko suplementy a nie leki bo leki są wypisywane na receptę więc nie piszmy ,że to jakiś potentat na rynku ha ha ha

fuks

ciekawe co na to lekarze, gdyby się dowiedzieli, że macie na nich "haki"?

Franczeska

Szanowna Bando, pracowała Banda w ,,polu,, czy tylko przy biurku??? Każdy z Nas wie, iż matematyka nie oszukuje a IMS i farmaprom to tylko narzędzie w rękach Bogów czyli właścicieli. Trochę realu. Ktoś kto pracuje z sieciówkami na północy lub południu kraju, wymiata zazwyczaj osoby, które zapindalają w pozostałych regionach. Szkoda, że tego nikt nie widzi lub udaje. Szkoda, że osoby, które ciężko pracują idą do lamusa. Bando otwórz oczy, masz przecież coś na wzrok w swojej ofercie (Ofta).

1,2,3

Ale o co ta sprzeczka, o kilka słów prawdy, moje gwiadeczka???? Pensje płacimy, ZUS-y też pełnimy, urlopy dajemy, super samochody tankujemy i tylko jednego oczekujemy, IMS i FARMAPROM nie oszukujemy !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Banda !!!!!!!!

www
@1,2,3 07.08.2014 21:48

Na waszym miejscu bym raczej nie "kozaczył". Jest kilka wyjątkowych "kwiatków", o których doskonale wiecie.

Kriss

ale o pierwszych zarzutach to już cisza???? gps czy lokalizator co za różnica. martwi mnie brak zaufania do dorosłych ludzi....

kol

Nie ma gps-ów tylko lokalizator w telefonie- a to jest spora róznica kolego Kriss!!! Tablety to też jakaś bajka bo pracuje w tej firmie i na oczy żadnego nie widziałem więc nie wypisuj takich głupot!

ela

No cóż widać, że nie masz pojęcia o tej firmie- większych bredni nie słyszałam! Powodzenia!

zxc

Hahaha Zakres obowiązków służbowych m.in. pisanie laurek na forum :-))) Wieś i słoma wystająca z butów.

ona

To jest beznadziejna pseudofiremka.Wielcy managerowie z koziej Wólki masakra.Nie polecam

TSA

Generalnie, jak na obecne czasy przystało, czasu mało, mało kasy i topnieją zapasy. My tylko jesteśmy małym dodatkiem, czasami tłem, czasami naszym generalnie upadkiem. Gadamy, gdakamy, piszemy i się kryjemy. Boli nas brak odwagi, władzy i kasy ... . Recepta prosta, czytelna i jasna. Otwórz swój biznes, zatrudnij, wymagaj i zapłać. Jak masz rodziny, kilkoro dzieci itd, to nie łatwe, KAT jest zawsze potrzebny ... . Twoja głowa jest w kolejce, nie zapominaj. Czasami przypomnij sobie i wspominaj ... .

git

Ale brednie (usunięte przez administratora)

klara

a ja pracuję i nie narzekam - przeczytałam wszystkie komentarze i aż włos się jeży na głowie ! Wiadomo kto sam odszedł bo nie pasowały mu warunki albo został zwolniony będzie narzekał i obrzucał i obrażał wszystkich i każdego - inna sprawa, że jak nie ma wyników to i nikt nikogo trzymał na stanowisku nie będzie - umówmy się praca przedstawicieli medycznych itp nie jest moralną w tej czy w innej firmie - trzeba godzić się z nieetycznymi metodami - idąc do lekarza prywatnie, który wypisuje mi recepty zastanawiam się ile w tym wiedzy, przekonania, doświadczenia a ile kasy i obiecanych recept!! kto bardziej moralny lekarz czy przedstawicie, szef czy pracownik - w dzisiejszych czasach ja się cieszę, że mam pracę, wypłatę na czas - reszta dzieje się jakoś obok - mam znajomych i przyjaciół, którzy pracują za głodowe pensje, które czasem wypłacane z opóźnieniem - ale pracują bo nie maja wyjścia, bo czynsz, rachunki, dla dziecka buty ... każdy chciałby mieć mega pasjonującą pracę a najlepiej taką, żeby się nie stresować i z luzem rozpoczynać każdy dzień a wieczorem wracać do dzieci z uśmiechem i nową porcją przyjemności ... oby każdemu z nas się to udało - niestety takie życie czasem ktoś już na starcie ustawiony nie musi się martwić przyziemnymi sprawami, bo rodzina zamożna bo rodzice pomogą - niestety tym którym sie taki bajkowy scenariusz nie przytrafił pozostaja próby na przeżycie tego co się ma jakoś w ludzkich warunkach

Peter

Maja, no właśnie "mam własne" schematy. I tacy schematyczni pseudo lekarze nas leczą. Do wszystkiego należy podchodzić w głową. Szkoda, że nie jesteś jedynym zakompleksionym lekarzem, do pracy w farmacji się nie nadawałaś wnioskuję, to teraz spróbujesz o zgrozo leczyć ludzi wg własnych schematów... A jeśli jesteś katoliczką jak piszesz, to dlaczego robisz w trąbę przedstawicieli? To są też ludzie którzy muszą zarabiać na rodziny, dzieci, spłacać kredyty etc. Współczuję ci bardzo.

Polak
@Peter 12.12.2013 11:26

A ja myślę że jesteś cwanym skur... tyle że Polacy nauczyli się już czytać między wierszami.

Maja

Była prawda. Szkoda, że wszystko podlega takiej cenzurze. Wczytaj się od początku. Jak będziesz pokorny, cichy, i w sprzedaży ponad przeciętny (głównie apteki) to jest OK. Jak postawisz na etykę i moralność, to nie koniecznie. To tylko ,,wysublimowany,, handel -:)) Powodzenia.

juko

miałem tą wielką nieprzyjemność pracować. owszem, pieniądze na czas i pod tym względem żadnych problemów.. i to jedyny plus ;> najlepiej o firmie świadczy to, że jak tylko pojawiały się tu konkretne wpisy, opisujące rzeczywistość w verco, to od razu były kasowane. I nie, nie pisali ich zwolnieni frustraci. jeśli potrafisz się wyłączyć i olać opowiadane Ci codziennie bzdury, to możesz spokojnie pracować i brać pieniądze przez jakiś czas. jeśli natomiast myślisz, że będziesz uczestniczyć w pracy prawdziwego, zaangażowanego, dobrze zarządzanego zespołu sprzedażowego, to zdecydowanie nie ta firma. Każdy dobry PH/PM/PF po 2/3 tygodniach zauważy w co się wpakował

Jezeli masz kilka ofert, dobrze ci radze omin ta firme, jest jedna podstawowa rzecz w tej firmie powie ktos prawde jak sie pomyli, o ile wogole cos powie. A to forum, kasowane szczere wpisy, a wpisy pozytywne to tylko zaloga, ktora nie miala wyjscia musiala dobrze sie wypowiedziec.

qwerty

Jak to? Nie wiesz jak jest w twojej firmie? Niezle :-)

qwerty

Powiem Tobie tylko dwie kwestie. Uczciwość i brak cwaniactwa. Resztę można przeżyć. A o cwaniactwie firmy świadczy m.in. to forum. Najpierw coś się narobi, by potem zabiegać o kasowanie wpisów na forach :-)

qwerty

Hahahaha tak, tak, konkurencja nic innego nie robi tylko się obawia takiego kolosa rynkowego jak verco :-) Biuro w akcji .... a po akcji jak ktoś coś napisze będzie reakcja ;-) Ile trzeba płacić za kasowanie wpisów?

ja

firma-żenada

Zostaw opinię o Verco S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Verco S.A.