Wrocław

Opinie o Lekarska Przychodnia Specjalistyczna Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Magda

Panie pracujące w recepcji zawsze ustalają swoją kolejkę wciskając osoby po znajomosci. Chyba lepiej zapłacić za prywatna opiekę.

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Lekarska Przychodnia Specjalistyczna Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Ośrodek Interwencji Kryzysowej, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Lekarska Przychodnia Specjalistyczna Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Ośrodek Interwencji Kryzysowej - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lekarska Przychodnia Specjalistyczna Towarzystwa Rozwoju Rodziny. Ośrodek Interwencji Kryzysowej