In medio cafe

Szczecin

Opinie o In medio cafe

majron
użytkownik zarejestrowany

wypłaty na czas, zazwyczaj umowy zlecenia są, bo pracują studenci i to im bardziej pasuja, praca zmianowa

gość

czyzbys pracowala u panstwa [usunięte przez moderatora] ?

witam, ciekawa jestem czy te forum sie rozbuduje?? Wracajac do tematu jestem aktualnie pracownikiem inmedio a minowicie [usunięte przez moderatora] po 13h sklep czynny 12h jestem sama wiec nie mam nawet jak wyjsc sie zalatwic , wolne mam w szkole co 2 weekend zarobki kosmos 900 czasem 1000 zl [usunięte przez moderatora] to jest [usunięte przez moderatora] Polska nie wiem jak dlugo tak wytrzymam ale nie mam juz swojego zycia pod zadna postacia

Zostaw opinię o In medio cafe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In medio cafe