Marex Mebel

Żory

Opinie o Marex Mebel

romcio

Firma głównie synie z dobrych mebli do salonów i jadalni, te mają z naparwde dobrych materiałów no i też jest jakaś gwarancj zawsze na nie, wiec na plus pod tym względem na pewno, ale widze, ze nie ma ofert do nich.

Ya

anonimous - 2009-08-07 00:10:51 Nie polecam !!! Uwaga na tę firmę! [usunięte przez moderatora] naciąganie klienta na pieniądze, niwywwiązywanie się ze zobowiązan i partacka robota. Szef to notoryczny, chorobliwy kłamca[usunięte przez moderatora] Przestrzegam przed korzystaniem z ich usług!!!

Ula

Nie polecam tej firmy mało stabilna , ciagle nowi pracownicy tak ze nie polecam nikomu

anonimous

Nie polecam !!!

Zostaw opinię o Marex Mebel - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marex Mebel