J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 27 ocen.

Opinie o J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o.

admin

Coś zmieniło się w firmie J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje z pierwszej ręki.

jaa
@admin 28.06.2015 16:40
Coś zmieniło się w firmie J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o. na przestrzeni ostatniego roku? Czekamy na komentarze i relacje...

tak, do władzy dochodzi stara Pani prezes laboratorium, to oznacza że będzie się działo, na pewno nie w dobrym znaczeniu tego słowa, kadra zarządzająca - umiejętności menedżerskie=zero, za mało profesjonalizmu, za dużo chciwości

Zostaw opinię o J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie J.S. HAMILTON POLAND LTD. Sp. z o.o.