Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

zzz

Z was się śmieje... zamiast szukac nowej pracy biadolicie tutaj tylko... a ci co chodzą.. hmnnn może nie maja nic na boku i usiłują jakoś funkcjonować>? wszyscy chcecie przecież odzyskać wypłaty to oni pewno chcą je mieć większe..? i uwierz to że ktokolwiek jest w pracy P. nie obchodzi i nic to nie zmieni że oni nie przyjdą mu na ręke by było jakby nikt nie chodził bo mniej kasy musiał by zbierać na wypłaty... tej satysfakcji mu nie dawajmy.

Ted

Mniejsza o to ale za co wy chopy żyjecie przeciez chodzicie do roboty po to zeby miec za co życ a nie po to by chodzic za frico jo bym juz dawno podziekował nie rozumiem tego!!!!A Pan P z Was sie smieje

Ten

I znowu winę zalać na kolegów z pracy a nie na prawdziwego winowajce czyli pana P. Piszeszyt ze to wszystko przez to ze chodzą do pracy bardzo ciekawe co by zmieniło gdyby nie chodzili.

fizol
@Ten

Bardzo duzo by to zmienilo , jak by nikt z nas nie chodzil do roboty za darmo, a tak oni widza ze niema tak zle jesli jeszcze pracownicy chodza do roboty mimo ze 2 wyplaty nam zalegają plus odsetki

lol

my tu gadu gadu, a najgorsze jest to , ze nasi koledzy nadal chodza do roboty i pokazuja im ze idzie pracowac za darmo.Tylko przez takich jak oni , mamy to co mamy...............

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Adi z gilotyn

chopy nie doł raz wypłaty nie doł drugi raz to i trzeciej też nie do albo sie odezwiemy albo będziemy czekać w nieskończoność.

link

i tak czekomy na wypłaty to możemy czekać na sprawa co nom szkodzi a nie jak stado baranów płakać m.in.bo nie mo z czego.lub powiadomić prezydenta m.chorzowa, że dajemy wypowiedzenia z winy pracodawcy i za niedługo będzie mioł ponad 200 ludzi w urzędzie pracy do pobrania zasiłków tylko wszyscy by musieli tak zrobić

lol

Bo cala zaloga powinna dac wypowiedzenia z winy pracodawcy

@lol

a co (usunięte przez administratora) ino nam mają długi rosnąc nie nasza wina że (usunięte przez administratora) doprowadził do dna walcownie trzeba mu (usunięte przez administratora) jak najwiecej i tak czekomy i bydymy czekać na to co się nam należy do xxx i inych ttt aaa bbb piszcie tak żeby bylo wiadomo kto kim jest.i w (usunięte przez administratora) to mom niech godają co chcą

xxxxxx

CO WAM DA POZEW ZBIOROWY DO SADU PRACY I TAK BEDZIECIE CZEKAC DOSC ZE NA SPRAWE TO I NA PIENIADZE JESLI BURAK PIETRZAK NIE WYPŁACA WYNAGRODZENIA BO NIE MA Z CZEGO TO JAK WAM WYPŁACI NAWET GDYBYSCIE POZEW ZŁOZYLI TO BEDZIECIE CZEKAC TEZ W NIESKONCZONOSC MY PPROSTU JESTESMY W DUPIE BO NIE WYPŁACA WYPŁAT A TYM BARDZIEJ NIE WYPŁACI TAK SZYBKO GDYBY BYŁ POZEW ZBIOROWY JESTESMY NA ŁASCE BURAKA PIETRZAKA NIESTETY

daniel

Jo nie dostolech, nie godejcie glupot bo sam ino harmider robicie.

no na bank

A jaki masz bank bo w ing nic nie wplynelo

QQQQQQQ

siemka chłopaki jest już wypłata teraz dostałem przelew ale tylko za luty pozdrawiam

link

słuchejcie jak w końcu nie złożymy pozwu zbiorowego do sądu pracy to my są ciule.niech nasi kierownicy zrobią lista ludzi każdy podo swoje dane i pojechać z tym do sadu pracy

@link

Dokładnie tak muszymy zrobić

Opinia

Do xxxxxx dobrze piszesz co z tego ze dzwonili jak pan P. ma to gdzieś ale czy to wina waszego kierownictwa ja bym powiedział że to wina prezesa i dyrektorów

ccc

Ja nikogo nie bronie ale obwiniać kierowników za błędy pan P. że doprowadził do takiej sytuacji do braku wypłaty to chyba nie tędy droga.

Tok fm

Ccc tylko czy pan P od nich sie dowiaduje ze ludzie mają juz tego wszystkiego serdecznie dosyc !!!! Czy boją sie tego powiedzieć!!!

ccc

Prawda wielkie nic ale wszyscy czekają na wypłaty i wszyscy mają tego dość. Ale czy to ich wina że takie wielkie nic słyszą od dyrektorów.

xxx

A CZEMU KIEROWNICTWO NIE IDZIE NA POSTOJOWE ? I TAK SA NIEUZYTECZNI NIC NIE ROBIA BO PRZECIEZ PRODUKCJI NIE MA?

Adi z gilotyn

sorry odpowiedz miała być do CCC

ccc

Nalatujecie na tych trzech kierowników że nic nie robią że się boją że trzeba ich zwolnić.A co mogą więcej codziennie dzwonią do dyrektora albo do wiceprezesa dzisiaj nawet Adam K. zadzwonił do prezesa Sławomira P. i co i dowiedział się od niego że pracuje nad wypłatami dla Batorego. A wy ciągle narzekacie. Przyjdźcie na zakład jeden z drugim dowiedzcie się najpierw czy faktycznie nic nie robią w sprawie wypłat.

xxxxx
@ccc

a co ty ich tak bronisz, nic nie robia od momentu upadlosci.Jak byla robota to gonili jak psy ludzi karali, a sprawy osobiste mielismy przekladac na potem.Nic nie robia i taka jest prawda..........

xxxxxx
@ccc

CO Z TEGO ZE DZWONIL JAK I TO NIC SIE NIE DOWIEDZIAŁ HAHA A TO ZE PIETRZAK PRACUJE NA WYPŁATAMI TO JUZ TO ROBI OD STYCZNA BO JAK NARAZIE TO DO DNIA DZISIEJSZEGO ZALEGA Z WYPŁATAMI TO JAK ON TO PRACUJE NAD NIMI HAHAHA W DUPIE TO MA CZY DOSTANIEMY PUSTE SŁOWA

zwolnić !!!!!!!

dokładnie masz racje zwolnić bogdana.f adama k i andzeja m na (usunięte przez administratora) oni są jak się boją jak strusie potrzeba tam kierwoników z jajami a nie to co majom dziewczyny między nogami !!!!!!!!!!

xxx
@zwolnić !!!!!!!

BO TO GOROLE

@xxx

Byłem na zakładzie dwa razy w tym tygodniu i co i WIELKIE NIC tylko obietnice które się nie sprawdzają

Zostaw merytoryczną opinię o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa - Gostynin

H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa