Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Sam

Podobają mi się ludzie typu Anty Zachtel że Gustaw tańczy a on się przygląda bo mu cykor (usunięte przez administratora) ciska.

Gen.Zachtel

Anty: Miałęm namyśli że to 200 osób złoży zwolnienie z pracy info pójdzie dalej do Pracodawcy i tyle a wyryczeć się między innymi . Jeśli chodzi o przemoc to odpada co to da????? bo komuś nos rozwalisz ?? i co dalej zamiast zrobić krok do przodu to tylko wpakujszesz się w kłopoty.

Ttt

A ja mysle ze glupie by bylo zwolnic sie z winy pracodawcy jak jest perspektywa ze bedziemy pracowac pod Węglokoksem a i tak nie masz pewnosci kiedy ci kase wyplaci , trzeba naszą sytuacje zglosic do wszystkich mozliwych instytucji i wynając prawnika

Roki

Strzał w kolano to bedzie wtedy jak w dalszym ciagu nic z tym nie bedziemy robic!!!! Pozdr

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Gosc

Dżeki bo tu piszą osoby podstawione co mają za zadanie uspokoic ludzi a my musimy walczyc o swoje juz nie mamy nic do stracenia jak chcemy odzyskac kase !!!!

Yyyy

Ja w to nie wierze ze moze byc postepowanie od poczatku sad moze nakazac tylko zaplacic panu p zalegle wyplaty pracownikom tak mysle a jezeli bedzie ugoda pan p dopiero bedzie czuł sie bezkarny trzeba wynajac tego prawnika co nas bedzie reprezentował

Anty.Zachtel

Zachtel co z ciebie za wojownik jak na trzech leszczy + trzech pseudo kierowników potrzebujesz 200 ludzi.?Ja to widzę tak.30 ludzi robi kółeczko wokół tych chwastów,do środka wskakuje Gustaw.No i tańczy z laleczkami.A ty możesz się przyglądać i kibicować.No ewentualnie możesz skoczyć po jajeczka i petardy.

Poinformowana

Witam wszystkich. Dzisiaj miałam spotkanie z panią prawnik której przedstawiłam nasza trudną sytuację.Zostałam poinformowana że jesteśmy między młotem a kowadłem , złożenie pozwu zbiorowego z tytułu niewypłaconych wynagrodzeń może okazać się tak zwanym strzałem w kolano ponieważ sąd może uznać że pan P. nie dotrzymał warunków ugody.W skutek czego może dojść to takiej sytuacji że całe postępowanie upadłościowe rozpocznie się od początku, co oznacza że na wynagrodzenie będziemy czekać bóg wie ile.Natomiast jeśli chodzi o PIP to są sprzeczne informacje osobiście dzwoniłam do pipu i otrzymałam informacje że wnioski o ukaranie( i to dwukrotnie) pracodawcy zostały wysłana do siedziby głównej HW Pietrzak.

dżeki
@Poinformowana

Szanowna pani nie wiem kogo pani reprezentuje ,ale jako załoga na chwilę obecną nie mamy nic ,absolutnie nic do stracenia na chwile obecna bez znaczenia byłby fakt gdyby od nowa ten pan musiał sie starac o ugode proponuje aby nikt nie brał pod uwage tego co pani pisze tylko zrobic tak jak postanowilismy goscia trzeba podac do sądu i wytoczyc mu sprawe tyle w temacie

lol
@dżeki

Bardzo dobrze napisales, nic nie moze byc od poczatku.Ja mysle ze kilka osob bedzie pisac na tym forum aby my w dalszym ciągu nic z tym nie robili.I jestem pewny ze dyrektorki, kierowniki kase dostawają

JESZCZE PRACOWNIK HKWBGB
@dżeki

Koledzy mysle ze jedynym rozwiazaniem dla nas jest ZBIOROWE WYPOWIEDZENIE Z WINY PRACODAWCY.Z miesiaca na miesiac jest gorzej ,Nic nam juz nie placi, czym dluzej wzlekamy tym gorzej dla nas.

Gen.Zachtel

Bede o 10:00 na spotkaniu a wiecie o tym musi byc około 200 osob aby sie postawić i zrobić dym , bo jak to bedzie 30-60 osób to jest wielka lipa

Ttt

Koledzy trzeba wybrac z zalogi kogos co mo gadane co pojdą nas reprezentowac w tym sądzie i musimy w poniedz podpisac zgloszenie do pipu i musimy miec prawnika co sie zajmnie naszą sprawą to co mi wiadomo to sąd nie wie o naszej sytuacji a jak nam nie da wyplat zadnej ugody nie bedzie!!!"trzeba walczyc o swoje

waldek

Teraz widzę że nikt z załogi mam na mysli robotników nic lub prawie nic nie zrobił ,jest kupa komentarzy ,wszyscy trzęsą portkami ,po pierwsze trzeba wybrac jakiegos rozumnego wsrod robotników aby sie podjął i wział na siebie cięzar zalatwienia spraw w sądzie O ile mi wiadomo gdyby sad wiedział ze on nom niy płaci nie mógłby załatwic żadnej ugody z wierzycielami ,ale zaden z nas nas nie powiadomił sądu i organów ścigania o tym fakcie ,podobno Pip tez nic nie wie Prezydent miasta tez nic Do czego potrzebne jest to kierownictwo proponuje zrobic referendum w sprawie odwołania majoneza czerwonego i tego nad nim co tyle uczynił zlego i kazdy sie trzasł na jego widok Nie lękajmy się zło trzeba wyplenić

majonez

Ludzie opamiętajcie się firma niedlugo ruszy wytrzymajmy jeszcze te 3 miesiące bo na sierpien ma byc wsad ,do tej chwili niech kazdy pracuje tam gdzie pracuję ,a potem będą baje i nadrobimy wszystko

LOL
@majonez

Majonez jestes nienormalny i nie pisz na tym forum.Nie interesuje to nas te twoje wypociny ze to ruszy kiedys.Chcemy naszych pieniedzy zaleglych wyplat,zusu i pzu oplaconego.I mam nadzieje ze w poniedzialek nie bedzie tak spokojnie jak ostatnio.Bo to jest kpina, juz mi nie zależy czy to ruszy mam dosc.........

Coc

Witam Panowi i panie. Pozwoliłem sobie napisać e-meila do zarządu Weglokoksu w imieniu pracowników. Meil został skierowany do rzecznika prasowego Weglokoks. Pytałem w meilu o sprawę która dotyczny nas Wszyskich czyli o uruchomieni produkcji ( nie pytałem o nasze wypłaty bo jak narazie to nie sprawa Weglokoksu tylko pana Pietzaka ) oto jaka odpowiedz otrzymałem: Szanowny Panie, Węglokoks S.A. jest zainteresowany uruchomieniem produkcji blach w Walcowni Blach Grubych w jak najszybszym terminie, również dlatego, iż została zamknięta stara walcownia blach w Hucie Pokój i musimy importować blachy z zagranicy. Szybkość realizacji planów nie zależy natomiast jedynie od nas, ale również od innych czynników zewnętrznych i zakończenia procesów formalnych.

lol

ci ci chodza za darmo do roboty , sa duzo winni tej sytuacji .Nikt nie powinien chodzic,a tak oni widza ze mimo ze wyplat i pzu nam nie placa.To jeszcze nasi koledzy i tak robią..........pozd tych co nie chodzą

xxx

Chcesz szukać winnych to idz do tych co ci płacą a nie szukać winy w pracownikach i tych co chodzą bo i tak by sytuacji to niezmieniło

Gustaw

Siemanko dlugo mnie nie było ale słyszałem o zebraniu w poniedzialek bedzie jazda na maxa trza walczyć o swoje i tak nam nie placi a ci którzy siedzą tam za darmo to trzeba ich dojebac za wszystkie nasze nerwy z nimi na wydziale a żeby na przyszłość inaczej patrzyli na ludzi którzy wykonuja ich polecenia (usunięte przez administratora) do ryja takich ciuli jak A,M, B,F, A,K I MÓJ ulubiony majster Babówka do poniedzialku. Pozdro dla kumatych.

Ted

Tez jestem za zbieramy w poniedzialek po pare groszy i wynajmujemy prawnika jak chcemy odzyskac kase musimy miec kogos takiego

Tttttttt

Dlatego robimy te zebranie trzeba wynająć prawnika

Ted

Chopy niech ktos napisze te skargi co sie na tym zna a wszyscy sie podpiszą

Nikt

Zebranie o 10