Opinie o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa w Gostynin

yyy

To jest email do tego reportera co ostatnio pisał o WBG na WNP piotr.myszor@ptwp.pl

Ted
@yyy

Chopy piszcie do Pana Myszora z WNP ja teraz napisalem ostatnio taki mądry artykuł napisał o nas WNP trzeba to w koncu zakonczyc ta calo gehenna...

Roki

Trzeba pisac do wszystkich mediów gdzie tylko sie da o naszej sytuacji i obiecankach dlatego prosba do wszystkich piszcie im wiecej tym sie bardziej tym zainteresują!!!!

xxxxxx

A GDYBY TAK PO 15 LIPCA PO TYM WOLNYM ZGROMADZENIU WEGLOKOKSU ZORGANIZOWAC SPOTKANIE Z MEDIAMI ORAZ SYNDYKIEM I PRZEDSTAWICIELEM WEGLOKOKSU PRZY MEDIACH OCZYWISCIE JESLI SIE JAKAKOLWIEK STACJA POJAWI NIECH WTEDY SIE WYPOWIEDZA WSZYSCY JAKIE MAJA PLANY CO DO WZNOWIENIA PRODUKCJI ZAKŁADU BO TO JUZ STAJE SIE WIELKA KPINA CHCA A NIE MOGA WYKUPIC SYNDYK NASTEPNY ZŁODZIEJ PO PIETRZAKU I TAK BEDZIE SIE CIAGNAC W NIESKONCZONOSC -NIECH POWIEDZA WSZYSTKI PRZY MEDIACH JAKIE SA PRZYCZYNY I CO MAJA DALEJ W PLANACH Z ZAKŁADEM ZROBIC ALBO W PRAWO ALBO W LEWO NIECH JUZ LUDZIE PRZESTANA SIE ŁUDZIC CO DALEJ BEDZIE

@xxxxxx

po co znowu czekac

Mam dość

Domagamy się odpowiedzi DLACZEGO ZAKŁAD NIE MOŻE ZOSTAĆ SPRZEDANY pomimo tego że od wielu miesięcy wiadomo kto chce go nabyć i włączyć do struktur SHS.Czy naprawdę ktoś ma w tym interes żeby zakład został bez ludzi, przecież to wszystko wisi na włosku. Sprzedajcie już zakład dajcie nam normalnie żyć i idźcie swoją drogą. Dość mamy zszargane życie i nerwy tym całym cyrkiem który nas dotknął, GDZIE WASZE SUMIENIE

@Mam dość

No własnie to wszystko co napisales trzeba powiedziec w telewizji niech nam wyjasnią dlaczego ciagle trwa ten cyrk?

Brałeś udział w rekrutacji do H.W Pietrzak Holding Odlewnia Zeliwa. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Xxx

Panowie a moze by tak jutro spotkanie kolo urzędu miasta wbijamy do prezydeta a puzni do redaktora do telewizji katowice

@Xxx

Jutro jest Tur de Pologne ...no jestem ciekaw może i w akcie desperacji dobrze by było ..wtedy napewno prasa będzie

ziom

Ja juz napisalem do rmf fm to pprtalu www.wnp.pl chociaz nie jestem pracownikiem WBG ALE SLEDZE WASZE sprawy...

@ziom

Ja mam emaila do reportera z WNP napisze do niego.

skoro padła dla pracownikówWBG oferta pracy na hucie Łabędy to sprawa jest z góry przesądzona i walne zgromadzenie zwołane na piątek nic nie zmieni.Po co mielibyśmy angażować się w pracę na innym zakładzie gdyby decyzja miała zapaść na dniach

@:(

No własnie i dlatego musimy sprawe nagłosnic w mediach bo bedziemy czekac do grudnia...po co by mieli dac oferte pracy jak by miala zapasc decyzja na dniach to zrozumiałe przecież!!!!

Adi z gilotyn
@Roki

Jak największa liczba osób musi znowu zbombardować meilami i telefonami wszelkie redakcje żeby poruszyć temat wiem jak było wcześniej dopiero jak większa ilość ludzi zaczęła pisać i dzwonić to zareagowali.I w chuju mom wszystkich hejtów i sprzedawczyków niech godają co chcą ale niech powiedzą to w ryj.Ludzie czas zakończyć ten cyrk chyba że wam tak dobrze na postojowym i smakuje wam tynk ze ścian.

Ted
@Adi z gilotyn

Adi mosz racja trzeba zakończyc ten cyrk i to czekanie na wszystko!!!!momy serdecznie tego dosyc!!!!

XXX

W końcu gostynin staną noi dobrze nie ma kasy nie ma roboty .

bardzo możliwe że celowo dąży się do sprowokowania sytuacji aby załoga i kadra złożyła wymówienia co spowoduje całkowity upadek zakładu.WBG miała wejść w struktury ŚHS ,to projekt PIS który wlicza się w program reindustralizacji śląska i jest blokowany co daje doskonały argument żeby nagłośnić sprawę jak się tylko da. Jest duże prawdopodobieństwo że cel upadku zostanie uzyskany tylko z korzyscią dla kogo?Przecież od wielu miesięcy istnieje duże ryzyko utraty załogi i taki scenariusz jest brany pod uwagę

@pracownik

Trzeba naglosnic sprawe w mediach tylko nie lokalnych a takich jak interwencja czy uwaga zeby to poszło na całą Polske i to jak najszybciej tylko w taki sposób to moze ruszyc....trzeba by zadzwonic i umowic spotkanie , pytanie tylko czy wszyscy sie na to zgadzają?

@Roki

Chopy kiedy sie zbieramy i cos postanowimy? Albo nagłaśniamy sprawe!cos trzeba zrobic....

!
@Roki

pani Jaworowicz z programu "Sprawa dla reportera" miała już do czynienia z podobną sprawą.Można próbować,no coż jak powiadają "tonący brzytwy się chwyta"

Qazxsw
@!

Zadzwonmy do p.JAworowicz .

Desperat

Dziś było kolejne zebranie Syndyka i nasz dozór . Dowiedzieliśmy się kolejnych nieciekawych informacji na temat naszego zakładu . Na nasze wynagrodzenia potrzeba ponad 500 tyś zł w tym układzie jak jest teraz , czyli część chodzi do pracy a reszta na postojowym . Natomiast Syndyk jest bez kasy i na koncie ma ma tylko 300tyś zł . Czy li wychodzi na to , że za lipiec ludzie dostaną pobnie jak teraz albo wogóle nam niezapłacą! Kolejna sprawa chodzi o pismo przedstawione przez Wiceprezesa Węglokoksu - niestety niezostało zaakceptowane przez tą panią komisarz , ponieważ ona zabardzo nie ufa tej firmie :) normalnie ręce mi opadają jak to usłyszałem . Również zapytali Syndyka w sprawie naszego funduszu on nawet na to pytanie nie mógł odpowiedzieć , bo nic nie wiem w tej sprawie . To ja się teraz zapytam skąd te Syndyki się urwali , że tak w nieodpowiedni i nieodpowiedzialny sposób prowadzą nasz zakład ??? Dziś padło kilka słow między pracownikami ( a może to jest wielki przękręt ) i blokują wszystko wszytko aby Węglokoks tego zakładu nieprzejął!!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Chciałbym jeszcze coś powiedzieć, ale do tych pracowników co wcześniej załatwiali sprawy Telewizji może to już jest czas aby znów nagłosnić i przedstawić nowe fakty a może ktoś się znajdzie który ma nagrania jak Syndyk wczęsniej obiecywał nam wszystkim złote góry i to przedstawić . Niech wiedzą na całym śląsku jak nas dymają na wszystkim / na obietnicach i pieniądzach!!! . Jest jeszcze jedna sprawa , która dzisiaj była poruszana między załogą - może to już czas postawić na jedną kartę ,wyciągnąć tego Asa z rękawa i złożyć na pismie zwolnienie z winy pracodawcy i zakończyć ten wielomiesięczny Cyrk na kółkach - wiem że to jest ciężka decyzja dla nas , ale coraz częściej słyszę to wśród pracowników . 15 lipca walne zgromadzenie , po tym czasie nic się nie zmieni w tym kierunku . Z dniem 1 sierpnia złożyć na biurku zwolnienia . Niech się każdy wypowie co o tym myśli , ale bez hejtu i obrażania się nawzajem

DLACZEGO SYNDYK TO TAK PRZECIAGA NIECH ZAMKNIE TO W DIABLY I NIEMECZY LUDZI

@Desperat

Bardzo dobrze napisane ja proponuje zebrac sie i powiadomic o tym fakcie telewizje i wszystko opowiedziec co z nami robią i o tej kasie z funduszu...co chopy myslicie na ten temat? Niech te osoby co ostatnio powiadomiły telewizje sie znowu tym zajmą tak myśle....

Qazxsw
@Tok fm

Zadzwońcie do telewizji!! Już nie mamy siły walczyć nie dość ze z syndykiem to jeszcze dochodzi FGSP.

@Desperat

Musicie zebrać kasę miedzy sobą i chociaż po 20 złotych ja wiem że nie macie ale musicie coś wykombinować i wynająć kancelarie adwokacka bo nie dacie rady, można złożyć zażalenie do Sądu Okręgowego w Katowicach

Yyyy
@Qazxsw

Chopy niech ci co wczesniej dzwonili do telewizji znowu zadzwonią , musimy cos robic w tym kierunku bo do grudnia bedziemy czekać na wszystko!!!!co Wy na to?

Buli
@ziom

Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale ta twoja kancelaria to worek bez dna... Dymają nas równo,również jestem za tym aby po raz kolejny nagłośnić sprawę w mediach. Chociaż nic to nie da ale zawsze głośniej będzie. Jak już ktoś wcześniej pisał cała ta sytuacja to zagrywka celowa.Trzeba postawić sprawę jasno i skierować pismo do pani komisarz że jeżeli sprawa się nie wyjaśni do dnia xxx to zakład zostanie bez załogi.Prawda jest taka że jeżeli zakład nie ruszy do zimy.To po zimie nie ruszy już wcale.

Steven
@Buli

Byle do grudnia..

@Yyyy

A ty co nie masz telefonu?? Jak więcej ludzi dzwoni to sprawa staje bardziej wiarygodna.TVN uwaga zajmuje sie tylko psami my możemy głodować.

Yyyy
@xXx

Wyobraz sobie ze mam tel i juz dzwonilem do uwagi ale jak kazdy bydzie czekal i nic z tym nie robil bo tvn zajmuje sie psami to sobie poczekamy do konca roku albo i dluzej...za friko.

bronek

i jeszcze jedno jak wniosek jest kompletny i nic nie trzeba donosic to czeko sie do 30 dni a ile my juz czekomy?? i jak mogl zostac odrzucony jak ktos napisol wczesniej na forum skoro nikt nawet go nie zlozyl przynajmniej na dzien dzisiejszy nic nie maja tam i tako kurwa organizacja tych co sie tym zajmuja 322972026 tu sie zadzwoncie pod ten numer i sami sie dowiecie co jest grane to numer do funduszu

@bronek

Wniosek zostal zlozony w warszawie i jest niekompletny dzwonilem tam

Tok fm

No to kiedy niby bedzie kompletny? Ile mamy czekac na kasa? Był złożony 19 czerwca to w przyszłym tygodniu mija miesiąc, to jakoś żenada!!! Chce moje pieniądze za które płaciłem składki co miesiąc!!!!!

xyz
@bronek

To masz kolego zły numer. Bo wniosek jest złozony w Warszawie i na 100 % jest tam obrabiany.

@xyz

No to niby jak juz bedzie kompletny to zas mamy czekac 30 dni czy jak ?, juz mnie krew zalewa !!!!!

@Tok fm

Teraz syndyk musi uzupelnic braki a jest na urlopie i sie opala mysle ze kolejny miesiac czekania

Gosc
@Tok fm

Po co to gadanie ze pieniądze bedą szybko z funduszu bo juz tyle czekamy!!!! Tak sa szybko wyplacone ze zaraz mnie z mieszkania wywalą!!!!!

xxxxxx

SYNDYK DBA O WŁASNA DUPE A NIE O PRACOWNIKÓW TO NASTEPNY KOMORNIK KTÓRY NA NAS SIE BOGACI HA I DŁUGO TAK BEDZIE DOPÓKI NAS NIE WYKUPI KTOS MY BEBKI O ILE JESZCZE JE BEDZIEMY DOSTAWAC A ON KOKOSY BEDZIE ZBIERAC TRZA DZIAŁAC COS CHYBA Z NIM JAKIES DONIESIENIA NA NIEGO PISAC Z FUNDUSZEM TEZ MIAŁO GŁADKO PÓJSC A TU ZNOWU JAKIES KLOCKI ODPIERDZIELIŁ TEN SYNDYK BO NIE KOMPLTNE PAPIERY ZŁOZYŁ TO NA CZYM SIE ZNA PAJAC -PYTAM CHYBA JAK KASE ZA DARMO ZBIERAC I URLOPOWAC JAK LUDZIE SA JUZ TAK ZADŁUZENI ZE SZKODA GADAC NA TACZKI Z NIM BO DBA TYLKO O SIEBIE

xyz
@Tok fm

W świetle przepisów 30 dni liczy się od dnia skompletowania ostatniego wymaganego i poprawnie złozonego dokumentu

bronek

wiecie może kaj był składany ten wniosek do funduszu i kiedy? bo dzwonilch teraz do katowic do funduszu gwarantowanych swiadczen pracowniczych przy ulicy floriana i babka mi powiedziala ze zaden wniosek do nich jeszcze nie wplynal chyba ze kajs indziej to bylo skladane ale watpia bo katowice maja caly slask pod soba

olo
@bronek

Wniosek jest złożony w Warszawie.

mister

Frajernia chciała likwidacji to ją ma. :) proszę nie narzekać, tylko zdrapywać kolejną warstwę tynku :) smacznego

@mister

A ty myślisz ze jak dalej bylibyśmy pod panem p to mielibyśmy kokosy teraz hahaha dobre

@mister

cos w tym jest co piszesz

Nik

Po co połowę ludzi posciagali z innych zakładów którzy się dorobiali ze mają przyjść do huty To jest wszystko chore i cały dozór co dzwonił po ludziach ze mają przyjść do huty pytam się po co

ziom

Jezeli proponuja prace to zawsze mozecie jeździc ...w grupie tydz. Na tydz..... i wtedy to ciut wam sie oplaca

@ziom

Ludzie mają po kilka tyś długu,komorników na karku a ty im gadasz że mają se dojazd organizować?! Z czego?? Myśl człowieku!! Nie mamy kasy od lutego ,z czego mamy na dojazd mieć??

Steven

Byle do grudnia

Johny

Jak wygląda sprawa dojazdu?

ziom

A mam pytanie - a jakie decyzje pp dzisiejszym zebraniu jesli Chodzi o Walcownie Batory. ??

@Johny

Dojazd na własną rękę.

@ziom

Zebranie zostało odwołane ,sędzia nie podjęła jeszcze decyzji więc nie było co przekazywać pracownikom. Jak chcemy coś zrobić w tej sprawie,przycisnąć Syndyka i Sędzine oby szybciej podjęli decyzje i pozwolić na przejęcie zakładu WBG Batory przez Węglokoks to proponuję napisać pismo ,że jeżeli do końca tyg.nie będzie decyzji wszyscy piszemy skargę na Syndyka albo wypowiedzenie z winy pracodawcy.Jak się zwolnimy to syndyk i sędzina stracą kupe kasy bo nikt już tego nie będzie chciał dzierżawić ani kupić.Możemy jeszcze po raz kolejny nagłośnić naszą sprawę w mediach,jak to Syndykowi zależy na dobru naszego zakładu i pracownikach.RÓBMY COŚ LUDZIE!!!!

@xXx

Dobrze piszesz , proponuje napisac pismo do sędziny i syndyka że jeżeli nie podejmą szybko decyzji o przejęciu to sie wszyscy zwalniamy, oni z tego mają kase a my mamy czekać za 500 zł do usr...śmierci...

@Roki

JA się chętnie podpiszę pod takim pismem i wydaje mi się ,że 90% załogi też by się podpisała.

@xXx

No cóż racja ja proponuje udajcie się do prawnika napewno jest w Chorzowie bezplatny i niech wam pomoże napisać pismo, również napiszcie list do prasy itp ..

Nik
@ziom

Kasy z funduszu zaś nie no być jakoś szybko te informacje się zmieniają Tak jak wypłata od lutego

@Nik

To sie serio zaś nadaje do telewizji gdzie nasza kasa z funduszu jak sie pytam! Jak człowiek haruje i płaci składki to jest dobrze , a potem czekac na kasa bo przeciez mamy jej od groma i trocha i sie możemy czekac lajcik poprostu!!!!!kpina nie jednego by ta kasa poratowała ale niech sie czekają kogo to obchodzi!!!!

koło fortuny

Kierowniczku A.M. gdzie to szybkie przejęcie, o którym mówiłeś z wielkim optymizmem? Miało być tak pięknie, a ja nie mam co jeść.

QAZXSW

KASY NIE MA. PANOWIE WIECIE CO ROBIC !!!!

ziom

Ja wam mówiłem zgodnie z prawe syndyk działa na niekorzyść zakładu więc są podstawy do złożenia zażalenie skargi na niego

qazxsw

trzynasta wybiła!!!!!! sprawdzamy konta Panowie!!!!

Xxx
@qazxsw