MARCOM XMOBIL

Opinie o MARCOM XMOBIL

Tomasz

Jak obecnie wygląda sytuacja w MARCOM XMOBIL? Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku, a większość poprzednich opinii pochodziła od klientów serwisu. Czy są na forum obecni pracownicy MARCOM? Co możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia oferowanym wam przez firmę?

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w MARCOM XMOBIL. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

asxz

tomek , raczej oferty pracy u nich się nie pojawią ponieważ wykorzystują w chwili obecnej tylu pracowników ile realnie potrzebują. Miał ktoś może możliwość w przeszłości brać udział w rekrutacji ?

Wiki

Przyłączam się do negatywnej oceny serwisu. Nie dość że sprzętu nie naprawili, to jeszcze bardziej go popsuli. Na końcu twierdzą jeszcze że tak już było i dalej wciskają kit. Szczerze odradzam! Komentarze chyba też że sami sobie piszą, pisząc jeden za drugim.

Voltar
@Wiki 15.03.2016 01:13

Szczerze nie zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta u chłopaków kończyła się naprawą sprzętu oraz konkretną informacją co było wykonane. Nie zdarzyło mi się aby mój sprzęt wrócił z innym uszkodzeniem niż został zostawiony. Pozdrawiam

Malwina

Bardzo uczciwy serwis rózne rzeczy naprawiałam w róznych miejscach ale ten serwis jest naprawde wart polecenia mój Laptop odzyskał pełną sprawnośc w 1 dzień , ludzie z tego serwisu to solidna ekipa :-)

fanman

Przyłączam sie do opini o tym serwisie powiedział mi sasiad zaniosłem tam Laptopa i nastepnego dnia mogłem go odebrac zrobionego cena tez umiarkowana.Polecam

flicker

Ja mam bardo pozytywne wrażenia z tego serwisu naprawiałem u nich ostatnio PlayStation 4 i jestem bardzo zadowolony.

sherifo

Serwis naprawdę klasowy naprawili mi laptopa którego nikt nie chciał dotknąć.Czekałem chwile ale warto było,mają sporo pracy wiec trzeba mieć trochę cierpliwości.Ale rzetelna i fachowa obsługa wyjasnia wszystkie zawiłosci wykonywanej u nich usługi - naprawde i szczerze polecam

Miś

Serwis straszny, po oddaniu do serwisu pospuli sprzęt w trakcie czyszczenia, zarządali prawie 400zł za naprawę, po naprawie dalej nie działą, zarządali kolejnych 400zł, że niby coś innego się popsuło - oczywiście odmówiliśmy zapłaty. Po kontakcie z serwisem Xmobil jesteśmy 400zł i notebooka w plecy. ODRADZAM!

Grzegorz

Mało jest na tyle uczciwych serwisów, gdzie przychodzisz z zupełnie nie włączającym się laptopem oczekując naprawy za 300-400 zł, a przy wstępnej diagnozie, która odbywa się na miejscu Pan z obsługi mówi - "spróbujmy jeszcze jednej rzeczy" - po czym wykonuje pewną prostą czynność i laptop ożywa. Za usługę policzyli 0 zł, jestem ich klientem na zawsze.

zły

SERWIS TOTALNIE PORAZKA!!! NIE POLECAM!!! SZCZERZE!!! WYLUDZILI ODE MNIE 400ZL LAPTOP NIE DZIALA !!! W TAKIM SAMYM STANIE W JAKIM GO ODDALEM W TAKIM SAMYM ODEBRALEM I DO TEGO ZAPLACILEM 400ZL!! OKLAMALI MNIE I NIC NIE ZROBILI NAWET NIE BYLI W STANIE NAPISAC CO BYLO ROBIONE ZAKRYWAJAC SIE "TAJEMNICA SERWISU"!!! TO SA JAKIES KPINY!!! ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO SERWISU!!!

Marcel
@zły 09.08.2013 12:02

Coś ten komentarz podejrzany, chyba jakaś niezdrowa konkurencja :-) Doświadczenie z serwisem Xmobil mam wieloletnie, jestem stałym klientem, zawsze utarguję jakąś zniżkę. Proste naprawy w miarę możliwości wykonują praktycznie od ręki, a mój dell po reballingu grafiki działa już prawie dwa lata. Polecam, Marcel

Zostaw opinię o MARCOM XMOBIL - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARCOM XMOBIL