Opinie o MARCOM XMOBIL w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MARCOM XMOBIL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MARCOM XMOBIL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARCOM XMOBIL w Wrocław

Grzesiek Nowy wpis

@Alan no właśnie, bo ja np nie mam doświadczenia związanego z tą pracą, ale szybko się uczę i nie wiem czy mam szanse?

Siergiej Nowy wpis

Rewelacyjny Precyzyjny i uczciwy serwis.REWELACJA Polecam

Tomasz Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w MARCOM XMOBIL? Dawno już nie wypowiadaliście się w tym wątku, a większość poprzednich opinii pochodziła od klientów serwisu. Czy są na forum obecni pracownicy MARCOM? Co możecie powiedzieć na temat warunków zatrudnienia oferowanym wam przez firmę?

asxz Nowy wpis

tomek , raczej oferty pracy u nich się nie pojawią ponieważ wykorzystują w chwili obecnej tylu pracowników ile realnie potrzebują. Miał ktoś może możliwość w przeszłości brać udział w rekrutacji ?

Brałeś udział w rekrutacji do MARCOM XMOBIL. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Wiki

Przyłączam się do negatywnej oceny serwisu. Nie dość że sprzętu nie naprawili, to jeszcze bardziej go popsuli. Na końcu twierdzą jeszcze że tak już było i dalej wciskają kit. Szczerze odradzam! Komentarze chyba też że sami sobie piszą, pisząc jeden za drugim.

Voltar
@Wiki

Szczerze nie zgadzam się z tą opinią. Każda wizyta u chłopaków kończyła się naprawą sprzętu oraz konkretną informacją co było wykonane. Nie zdarzyło mi się aby mój sprzęt wrócił z innym uszkodzeniem niż został zostawiony. Pozdrawiam

Malwina

Bardzo uczciwy serwis rózne rzeczy naprawiałam w róznych miejscach ale ten serwis jest naprawde wart polecenia mój Laptop odzyskał pełną sprawnośc w 1 dzień , ludzie z tego serwisu to solidna ekipa :-)

fanman

Przyłączam sie do opini o tym serwisie powiedział mi sasiad zaniosłem tam Laptopa i nastepnego dnia mogłem go odebrac zrobionego cena tez umiarkowana.Polecam

flicker

Ja mam bardo pozytywne wrażenia z tego serwisu naprawiałem u nich ostatnio PlayStation 4 i jestem bardzo zadowolony.

sherifo

Serwis naprawdę klasowy naprawili mi laptopa którego nikt nie chciał dotknąć.Czekałem chwile ale warto było,mają sporo pracy wiec trzeba mieć trochę cierpliwości.Ale rzetelna i fachowa obsługa wyjasnia wszystkie zawiłosci wykonywanej u nich usługi - naprawde i szczerze polecam

Miś

Serwis straszny, po oddaniu do serwisu pospuli sprzęt w trakcie czyszczenia, zarządali prawie 400zł za naprawę, po naprawie dalej nie działą, zarządali kolejnych 400zł, że niby coś innego się popsuło - oczywiście odmówiliśmy zapłaty. Po kontakcie z serwisem Xmobil jesteśmy 400zł i notebooka w plecy. ODRADZAM!

Grzegorz

Mało jest na tyle uczciwych serwisów, gdzie przychodzisz z zupełnie nie włączającym się laptopem oczekując naprawy za 300-400 zł, a przy wstępnej diagnozie, która odbywa się na miejscu Pan z obsługi mówi - "spróbujmy jeszcze jednej rzeczy" - po czym wykonuje pewną prostą czynność i laptop ożywa. Za usługę policzyli 0 zł, jestem ich klientem na zawsze.

zły

SERWIS TOTALNIE PORAZKA!!! NIE POLECAM!!! SZCZERZE!!! WYLUDZILI ODE MNIE 400ZL LAPTOP NIE DZIALA !!! W TAKIM SAMYM STANIE W JAKIM GO ODDALEM W TAKIM SAMYM ODEBRALEM I DO TEGO ZAPLACILEM 400ZL!! OKLAMALI MNIE I NIC NIE ZROBILI NAWET NIE BYLI W STANIE NAPISAC CO BYLO ROBIONE ZAKRYWAJAC SIE "TAJEMNICA SERWISU"!!! TO SA JAKIES KPINY!!! ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO SERWISU!!!

Marcel
@zły

Coś ten komentarz podejrzany, chyba jakaś niezdrowa konkurencja :-) Doświadczenie z serwisem Xmobil mam wieloletnie, jestem stałym klientem, zawsze utarguję jakąś zniżkę. Proste naprawy w miarę możliwości wykonują praktycznie od ręki, a mój dell po reballingu grafiki działa już prawie dwa lata. Polecam, Marcel

Zostaw merytoryczną opinię o MARCOM XMOBIL - Wrocław

MARCOM XMOBIL
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Poświęcka 17D lok. 45
    51-128 Wrocław