Opinie o Top Solutions sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Top Solutions sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Top Solutions sp. z o.o. sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Solutions sp. z o.o. sp. k. w Wrocław

Czy Top Solutions sp. z o.o. sp. k. zapewnia kartę multisportu?

Karolina Nowy wpis

Dlaczego firma jest wykreślona z rejestru?

Witold

To jak właściwie jest z firmą? Są i działają czy firma jest przejęta?

Ryś Nowy wpis
@Witold

Sprzedane Bauerowi. https://www.silesiasem.pl/grupa-bauer-kupila-piata-firme-seo-w-polsce-widzialni-pl-w-rekach-najwiekszego-wydawnictwa-w-europie Pracowałem chwilę w nowej firmie którą stworzyli, ale kierownictwo postawiło chyba na wymianę kadry. Nikt z moich znajomych już tam nie pracuje. Nie mniej zajął się tym kompetentny manager z sukcesami w SEO.

Unikać tej firmy Jak ognia! Wiele jest opinii na temat tej firmy równiez miałem przyjemność "współpracować" Sprawa skończyła się w sądzie. Kontaktowałem się z innymi firmami które współpracowały z ta firmą, która zmieniła nazwe...(nikt bez powodu nie zmienia) większośc borykła sie również w sądzie! Do tej pory dostaje e-maile z tej firmy.

pww Nowy wpis
@Adam

Naciagają klientów na kase, umowy są tak zrobione że w sądzie wygrywa 1 na 20 klientów.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Top Solutions sp. z o.o. sp. k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy?

Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w Top Solutions? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii - każda z nich będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

MK
@Karolina

Przecież ta firma nie istnieje już od kilku lat. Fake komentarz. Plusem firmy było to, że mieściła się w centrum Wrocławia. Atmosfera była spoko, może czasami zbyt swobodna. Firmę przejął Bauer Media Group i po Top Solu zostali tylko współpracujący klienci.

Seowiec

Nie tyle co zmienili nazwę jak wprowadzili nową ofertę, która mija się z prawdą. W rzeczywistości klienci płacą co jest nie prawdą. Senuto i to narzędzie..........

@Krys czy firma Top Solutions sp. z o.o. sp. k. nadal funkcjonuje? Skąd informacje, że firma zmieniła nazwę?

Krys

Zmienili brand na pro-pozycje.pl

Gość niedzielny

Słabe zarobki, słaba firma. Ogólnie nie polecam. Warunki na rozmowie słabo przedstawione - nie jasno. (usunięte przez administratora) A z tego co czytam efekty pozycjonowania mają słabe bo sami siebie nie potrafią dobrze wypozycjonować...

@Gość niedzielny

hmm, ekspert od wszystkiego... ciekawe skąd Pan zna zarobki skoro nie otrzymał propozycji Pracy? Zapomniał Pan dodać: "słaby kandydat". Pozdrawiam

Zgred

Pracuję w topsolu, zarobki jedne z najwyższych w branży, świetny zespół, rzadkie rotacje. Fajna atmosfera. Polecam

Zoltan

Zacznijmy od tego, że w dzisiejszych czasach nie pozycjonuje się na pozycje tylko na konkretny efekt konwersji - więcej wejść, więcej sprzedanych towarów itp. Jeżeli ktoś idzie do specjalisty i mówi "chcę być w Top 10" to znaczy, że tak naprawdę nie wie co mówi, jego cele są źle dobrane i co gorsza - sam tworzy problem.

Żaneta

Współpraca super, kontakt i podejście do klienta jak najlepsze :) Polecam

Beata

dalej nie ma propozycji w postaci konkretów czyli np. załącznika , mail o takiej treści jak Państwo piszą został wysłany dopiero po naszej batalii i działaniach i jak się okazuje godzinę później niż Państwa odpowiedź na tutejszym portalu czekamy dalej na rozwój a dokładnie państwa propozycję

TS

Wysłana propozycja poniżej: Jeżeli dokonamy małej zmiany w umowie, tak aby ta zmiana na stronie www nie wpływała na rozwiązanie umowy to skorygujemy tą fakturę - nie zapłacą Państwo nic więcej poza osiągnięte pozycje zgodnie z umową. Gdzie tu jakieś naciąganie czy oszukiwanie?

Top Solutions

Witam, co ma do tego zmiana właściciela? Chodzi o zmiany w serwisie. Jeżeli zmienia się kluczowe elementy w serwisie bez konsultacji z nami uniemożliwiając nam osiągnięcie efektów w zakładanym darmowym okresie tak, aby umowa przeszła na kres płatności, to nie mamy innego wyjścia. Proszę napisać prawdę! Również to, że zaproponowaliśmy korektę faktury i powrót do współpracy jeżeli aneksujemy umowę na 12 m-cy płatności tylko za pozycje. Gdzie tutaj oszustwo? Myślę, że każda firma postąpiła by tak samo jak my - ponieśliśmy spore koszty, a Państwo bez konsultacji zmieniają to co dawało nam poprawę pozycji, tak aby móc za chwilę rozwiązać umowę, bo nie będzie efektów.

Man

Pracę polecam, naprawdę ok, atmosfera dobra a zarobki średnio-dobre. Co do opinii klientów to jak wszędzie są zadowoleni i są niezadowoleni, z tym że Ci piszący komentarze piszą bzdury, bo nie można ich zweryfikować, a takich sytuacji nie było. Jak nie ma dobrych pozycji to nie ma problemu, żeby ktoś odszedł za porozumieniem, no chyba że nie ma efektów, bo wyłączył stronę ;)

max

Winą za co? Bez powodu chyba nikt do Sądu nie posyła. Proszę o więcej szczegółów - jaki jest powód?

Zed

Może tak serwis albo coś więcej? Takie trochę to co najmniej niewiarygodne

TS

Proszę o szczegóły na kontakt@topsolutions.pl, na razie odniesiemy się do jedynej przychodzącej nam na myśl sytuacji. Jeżeli to serwis (usunięte przez administratora)to 3 m-ce pozycjonowania, w których nie wdrożył Pan optymalizacji pomimo kilku przypomnień i zapytań. Kilka razy serwis po prostu przestał działać (podobnie jak dzisiaj), o czym informowaliśmy. Bez współpracy klienta nie ma możliwości osiągnięcia super efektów. Co do "płacąc wcześniej o wiele mniej", czy można płacić mniej niż 0zł? Tyle na razie Pan nam zapłacił.

TS

Proszę o kontakt na kontakt@topsolutions.pl i wyjaśnienie sytuacji, gdyż jest ona nieprawdopodobna. Ciężko nam się odnieść do anonima, to raczej wygląda na celowe działanie konkurencji. Jeżeli ktokolwiek z TS przekazał jakiekolwiek nieprawdziwe informacje lub wprowadził w błąd jesteśmy w stanie to sprawdzić. Czekamy na kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Top Solutions sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

Top Solutions sp. z o.o. sp. k.
2.7/5 Na podstawie 64 ocen.

Top Solutions sp. z o.o. sp. k.