Top Solutions sp. z o.o. sp. k.

Wrocław

Opinie o Top Solutions sp. z o.o. sp. k.

Seowiec

Nie tyle co zmienili nazwę jak wprowadzili nową ofertę, która mija się z prawdą. W rzeczywistości klienci płacą co jest nie prawdą. Senuto i to narzędzie..........

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Krys czy firma Top Solutions sp. z o.o. sp. k. nadal funkcjonuje? Skąd informacje, że firma zmieniła nazwę?

Krys

Zmienili brand na pro-pozycje.pl

Gość niedzielny

Słabe zarobki, słaba firma. Ogólnie nie polecam. Warunki na rozmowie słabo przedstawione - nie jasno. (usunięte przez administratora) A z tego co czytam efekty pozycjonowania mają słabe bo sami siebie nie potrafią dobrze wypozycjonować...

@Gość niedzielny 19.10.2016, 19:45

hmm, ekspert od wszystkiego... ciekawe skąd Pan zna zarobki skoro nie otrzymał propozycji Pracy? Zapomniał Pan dodać: "słaby kandydat". Pozdrawiam

Zgred

Pracuję w topsolu, zarobki jedne z najwyższych w branży, świetny zespół, rzadkie rotacje. Fajna atmosfera. Polecam

Zoltan

Zacznijmy od tego, że w dzisiejszych czasach nie pozycjonuje się na pozycje tylko na konkretny efekt konwersji - więcej wejść, więcej sprzedanych towarów itp. Jeżeli ktoś idzie do specjalisty i mówi "chcę być w Top 10" to znaczy, że tak naprawdę nie wie co mówi, jego cele są źle dobrane i co gorsza - sam tworzy problem.

Żaneta

Współpraca super, kontakt i podejście do klienta jak najlepsze :) Polecam

Beata

dalej nie ma propozycji w postaci konkretów czyli np. załącznika , mail o takiej treści jak Państwo piszą został wysłany dopiero po naszej batalii i działaniach i jak się okazuje godzinę później niż Państwa odpowiedź na tutejszym portalu czekamy dalej na rozwój a dokładnie państwa propozycję

TS

Wysłana propozycja poniżej: Jeżeli dokonamy małej zmiany w umowie, tak aby ta zmiana na stronie www nie wpływała na rozwiązanie umowy to skorygujemy tą fakturę - nie zapłacą Państwo nic więcej poza osiągnięte pozycje zgodnie z umową. Gdzie tu jakieś naciąganie czy oszukiwanie?

Top Solutions

Witam, co ma do tego zmiana właściciela? Chodzi o zmiany w serwisie. Jeżeli zmienia się kluczowe elementy w serwisie bez konsultacji z nami uniemożliwiając nam osiągnięcie efektów w zakładanym darmowym okresie tak, aby umowa przeszła na kres płatności, to nie mamy innego wyjścia. Proszę napisać prawdę! Również to, że zaproponowaliśmy korektę faktury i powrót do współpracy jeżeli aneksujemy umowę na 12 m-cy płatności tylko za pozycje. Gdzie tutaj oszustwo? Myślę, że każda firma postąpiła by tak samo jak my - ponieśliśmy spore koszty, a Państwo bez konsultacji zmieniają to co dawało nam poprawę pozycji, tak aby móc za chwilę rozwiązać umowę, bo nie będzie efektów.

Man

Pracę polecam, naprawdę ok, atmosfera dobra a zarobki średnio-dobre. Co do opinii klientów to jak wszędzie są zadowoleni i są niezadowoleni, z tym że Ci piszący komentarze piszą bzdury, bo nie można ich zweryfikować, a takich sytuacji nie było. Jak nie ma dobrych pozycji to nie ma problemu, żeby ktoś odszedł za porozumieniem, no chyba że nie ma efektów, bo wyłączył stronę ;)

max

Winą za co? Bez powodu chyba nikt do Sądu nie posyła. Proszę o więcej szczegółów - jaki jest powód?

Zed

Może tak serwis albo coś więcej? Takie trochę to co najmniej niewiarygodne

TS

Proszę o szczegóły na kontakt@topsolutions.pl, na razie odniesiemy się do jedynej przychodzącej nam na myśl sytuacji. Jeżeli to serwis (usunięte przez administratora)to 3 m-ce pozycjonowania, w których nie wdrożył Pan optymalizacji pomimo kilku przypomnień i zapytań. Kilka razy serwis po prostu przestał działać (podobnie jak dzisiaj), o czym informowaliśmy. Bez współpracy klienta nie ma możliwości osiągnięcia super efektów. Co do "płacąc wcześniej o wiele mniej", czy można płacić mniej niż 0zł? Tyle na razie Pan nam zapłacił.

TS

Proszę o kontakt na kontakt@topsolutions.pl i wyjaśnienie sytuacji, gdyż jest ona nieprawdopodobna. Ciężko nam się odnieść do anonima, to raczej wygląda na celowe działanie konkurencji. Jeżeli ktokolwiek z TS przekazał jakiekolwiek nieprawdziwe informacje lub wprowadził w błąd jesteśmy w stanie to sprawdzić. Czekamy na kontakt

przejo

PRACOWALEM TAM DLUGI CZAS, ATMOSFERA JEST SPOKO WYPLATA NA CZAS I NIE JEST TAKA LICHA JAK PISZĄ . SZCZERZE ZYCZE KAŻDEMU TAKIEJ ROBOTY

Memo

Super atmosfera, zawsze można się dogadać. Co do niektórych opinii na temat usług to miałem okazję poznać kilka spraw i faktów. Z pewnością efekty są ale jak zawsze nie w 100%, chyba że w adwordsach. Faktycznie zdarzają się niezadowoleni klienci ale w skali 1-2%, a Ci drudzy znowu się cieszą i niestety siedzą cicho.

Maciej Kowalczyk
@Memo 10.03.2015, 11:24

Jeśli się nie da osiągnąć efektu, to niech Pan (usunięte przez administratora)nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie polecam współpracy. (usunięte przez administratora)

@Maciej Kowalczyk 02.04.2015, 10:19

Jak Pan widzi w pozycjach jest coraz lepiej - większość fraz zanotowała sporą poprawę. Niektóre są już w top10, a część się zbliża. Szkoda, że musimy tutaj odpowiadać na zarzuty, gdyż nie raz informowaliśmy, że tego typu frazy potrzebują więcej czasu. Efekt natomiast jest jak Pan widzi w Google i w naszym Panelu. Stały stabilny wzrost pozycji i to jest celem, a nie krótkotrwały wzrost przez szybkie spamowanie.

Maciej Kowalczyk

(usunięte przez administratora) od minimalnego efektu ich tempem, to jeszcze z rok czasu.

@Maciej Kowalczyk 24.02.2015, 12:29

Nie da się osiągnąć super efektu na frazy ogólne w 3 miesiące. W takim czasie jest zauważalny efekt poprawy pozycji - tu widać znaczną poprawę i kwestią czasu jest osiągnięcie zadowalających efektów.

TS

Panie Andy - dlaczego jest Pan anonimowy? Proszę o kontakt z nami, jeżeli jest to prawdą. (usunięte przez administratora)

Mac

Dokładnie ja potwierdzam spoko firma , pracowałem wiem jak jest, pensje w czasie płace ok - atmosfera korzystna. A co do kombinatorów to nigdy się to nie zmieni, nie wypłacalni i majstrują jak mogą by zaoszczędzić grosza ...

barkley

(usunięte przez administratora) Co do pracy to jednemu się będzie podobać innemu nie - jak wszędzie. Ja pracowałem w TS 3 lata i sobie chwale. Pensja zawsze na czas, godziny pracy swobodne, zero stresu - wszyscy na luzie bez niepotrzebnej presji. Tylko klienci czasem dziwni bo nabiorą po 30-50 a później kombinują jakby tu nie płacić FV bo im po 2000 zł/mc wychodzi, ale to taka branża :-)

Zarobki od 2 do 4 tys., bliżej 4 to po kilku latach. Poniżej 2 to może ktoś z działu sprzedaży jak żadnej umowy nie podpisze. Cała reszta w okolicach 3.

zaiks

Wygooglaj sobie: top solutions opinie - to zobaczysz

emk

W firmie jest bardzo duża rotacja. Pensje są minimalne, a obiecywane premie odbierane w niejasnych okolicznościach. Nie polecam pracy w tej firmie, no chyba, że ktos desperacko szuka pracy.

Emil

(usunięte przez administratora) rotacje pracowników mają bardzo często

Andrzej

Bardzo ciekawe, (usunięte przez administratora)

niezadowolony

Zdecydowanie nie polecam jako potencjalnego pracodawcy. Atmosfera na rozmowie nieufna, ( usunięte przez administratora )(na odpowiedź miałem tydzień i tego czasu przestrzegałem).

marek

Ja tam polecam, bo efekty są, fakt trzeba było czekać z 5 tygodni ale jest ok.

kololo

Praca jest git, szefowie jak trzeba :)

igor

Jak tam jest to nie wiem ale( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Top Solutions sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Solutions sp. z o.o. sp. k.