Lwia Jama

Hel

Opinie o Lwia Jama

morda z helu

rzygam na to miejsce moja noga tam już nie postąpi

Sebastian

Polecam to miejsce jeśli chce się dorobić trochę pieniążków oraz przeżyć fajny pobyt w Helu . Mi osobiście się podobało dobrze zarobiłem i trochę za dużo jadłem bo czasem jadło się nawet po 3 posiłki . Wydaje mi się że znam ludzi którzy tu pracowali i wypisują brednie . Większość to nieudacznicy czekający jak murzyn na kase a tak to się tylko opierd...... jak robisz tak cie robią Pozdrawiam

Czaruś

Odnoszę wrażenie, że osoby piszące pozytywnie zostały za to dodatkowo wynagrodzone. Jak można "z ręką na sercu" polecić pracę w takim miejscu innemu człowiekowi ??? Ja też pracowałem,a raczej harowałem , niejednokrotnie ponad siły , więcej niż 8 godzin dziennie. Praca jak praca, wiadomo, że nikt nie daje kasy za siedzenie, ale atmosfera pracy to masakra. Zero szacunku dla personelu!!!!!!!! Właściciel (z pochodzenia nie Polak) operuje tekstami typu: " ty być debil", " ty nie mieć rozum". Wydziera się na kelnerki z byle powodu, poniża je, stwarzając chaos i nerwową sytuację. Niejednokrotnie taka młoda, czasami nieletnia dziewczyna popłakała sobie w kącie . Zakwaterowanie i wyżywienie również katastrofa. Zdaję sobie sprawę, że nie przyjechałem do luksusowego apartamentu wczasowego, jednak nie spodziewałem się zapiaszczonej podłogi w pokoju i okruchów jedzenia na pościeli. Wyżywienie polega na jednym posiłku dziennie z zaznaczeniem, że nie zawsze jest czas na jego spożycie. I ostania, pewnie najważniejsza dla wszystkich sprawa to wynagrodzenie. Można zarobić, choć stawka nie jest zbyt wygórowana, jednak napiwki wyrównują tę stratę. Trzeba jednak pamiętać, że z napiwków trzeba wyłożyć kasę na swoje wyżywienie, gdyż na ich posiłku umarłby człowiek z głodu i wyczerpania. Z wypłatą bywa różnie, ja trzymałem kwotę zgodnie z umową, ale znam osoby które zostały oszukane. Ogólnie nie polecam pracy w tym miejscu, chyba że pieniądze przysłonią człowiekowi jego godność.

@Czaruś 02.09.2016, 13:16

Wydaje mi się , że każde miejsce pracy co jakiś czas się zmienia i jak było kiedyś tak teraz nie musi być. Takie jest moje zdanie.

Szukasz pracy?

Aleksandra

Pracowałam tam w sezonie letnim 2015 przez ok 3 miesiące . Wszystko tak jak zapewniali właściciele . Wyżywienie, nocleg, pieniążki wszystko super . Nie rozumiem komentarzy pokrzywdzonych dam które przyjechały raczej na wakacje niż do pracy . Pieniędzy zarobiłam w brud w porównaniu do pracy w jakimś sklepie lub czymś podobnym . N tą chwilę studiuję ale miło wspominam to miejsce . Z ręką na sercu polecam to miejsce gdyż można na prawdę dużo zarobić adekwatnie do wysiłku jaki w to włożymy

Olka

To chyba jakis zart. Bylam w tej restauracji i sama osobiscie widzialam jak właściciel wyprosił mloda dziewczyne ponieważ przeszkadza paniom kelnerkom. Gdzie w restauracji bylam tylko ja. Wywnioskowałam ze to byla kolezanka pan kelnerek. Dziewczyny grzecznie staly i rozmawiały. Jednak wlasciciel wyszedl oburzony i wyprosił dziewczyne. Szczerze? Czegos takiego to jeszcze nie widzialam. Dziewczyna wyszla po czym panie kelnerki dostały ochrzan. Drugiego dnia poszlam w to miejsce na piwo. Nie bylo ludzi, wlasciciel siedzial i co jakies 15 minut dolewal sobie tylko do kufla piwo, a panie kelnerki caly czas byly kontrolowane i zwracano im uwage.

kasiawojcik

Przyjechałam, pracowalam i z wielkim bólem serca odjechalam. Świetna właścicielka, świetny personel i świetna atmosfera. Zaplacono tyle ile zaplacic mi miano, zakwaterowanie jak i posilek zapewniono. Dla chcącego nic trudnego. Z niedowierzaniem czytam powyższe komentarze. A warto podkreślić, że jestem niepełnoletnią osoba, której w żaden sposób nie wykorzystano. Fantastyczna przygoda. Jak najbardziej polecam:)

Diana

Restauracja o nazwie "Lwia Jama" - nazwa bardzo pasująca do jej właściciela, który zachowuje się w swej jamie jak ryczący lew. Jakiś czas temu pracowała tam moja córka , z jej opowieści wynika, że atmosfera pracy w tym lokalu pozostawia wiele do życzenia. Właściciel bardzo opryskliwy, poniżający i ubliżający kelnerkom. Słowa, których używa względem pracowników to same obelgi . Trudno jest mieć dobrą i wykwalifikowaną załogę jeśli zatrudnia się nieletnich i co chwila nowych pracowników, bo jakie pojęcie o pracy kelnerki czy o pracy w kuchni ma młoda dziewczyna, która przyjeżdża na sezon, aby zarobić parę groszy. Właściciel wymaga wiele od niewykwalifikowanego zespołu, ale ma problem, żeby zapłacić takiej dziewczynie wcześniej umówioną choć i tak mizerną stawkę. Obcina wypłatę o 150 zł za przepracowany tydzień z nadgodzinami i nie zamierza tłumaczyć dlaczego. Nikomu nie polecam pracy w tym lokalu ,gdyż wykorzystują młode dziewczyny jako tanią siłę roboczą i nie płacą tyle co obiecali. Moja córka została oszukana i okradziona z rzeczy osobistych, które odłożyła na polecenie właściciela w "niby" bezpieczne i przeznaczone do tego celu miejsce . Nikt nie poczuł się odpowiedzialny za kradzież drogiego mienia z "bezpiecznego" miejsca .

Dawid

Pracowałem w tej restauracji wwłasciciel to był tak skompy dla wszystkich pracowników w pracy pracowałem 8 godz zadnej umowy nie dostrałem [usunięte przez moderatora] warunki były starszne w nocy byli poji koledzy zamykani pod klucz [usunięte przez moderatora] po pracy musiałemn nosic a wypłaty z 1200 dostałem jedynie 600 zł aszef powiedział ze jak mi sie nie podoba to mam [usunięte przez moderatora]sanepid był co chwile zal to wszystko było chore 20 osób spało w jeddnym pokoju wody równiez nie było [usunięte przez moderatora]

Marta

Odradzam to miejsce pracy. Zamykają kelnerki w pokojach na noc. Później mieszkają w pokoju o 20 metrach gdzie ma się pomieścić 20 osób. Nie płacą. Za wszystko każą sobie płacić - jedzenie, spanie, same muszą sobie prać rzeczy. Zabierają im napiwki. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Lwia Jama - Hel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lwia Jama