global msi

Kraków

Opinie o global msi

znajomy

rudy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i więcej z nim nie chcę pracować po islandji mam dosyć globala a w szczegulności rudego

Heniek

jest to moj jedyny pracodawca i chociaz jest bardzo zle to trzymam sie jej, bo boje sie dnia utraty pracy, zawsze jakis grosz zarobie, nie jest to wiele ale zawsze na czas. ubrania robocze tanim kosztem kupowane i z wielka laska. duzo godzin trzeba na tyrac aby wyjsc na swoje.

Kris

Popieram przedmówce, kto byl z rudym chociaz na jeden budowie to wie o czym sie mowi, dno, rudy robi przekrety na wszystkim. Dużo tutaj nie zarobisz i orka. Po polsce zapierniczasz po tydzien max 2 bo terminy maja a placa ze po zal sie.

Misiek

Firma wporzadku lecz zarzadzajacy nie tak zwany rudy jest totalnie nie odpowiedzialny i nie ma pojecia nic o zarzadzaniu grupa ludzi ( robi mobing na calego - poganiacz), ekipa mieszana, raczej maja swoich ludzi, wyzysk jest bo nie ma placonych 100 i 200 % za soboty i niedziele, w dodatku za dzien wolny ktory nie jest z powodu pracownikow tylko pogodowych trzeba odrabiac w weekend zamiast miec zapisane 8h postojowych, oceniam marnie przez to co przezylem na kilku projektach z rudym aż sie sam zwolnilem.

robo

Firma bardzo dużo wymagają a pieniądze żadne

Zostaw opinię o global msi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie global msi