BoBoMed
counter
4 60 25 5 1
Paulina Nowy wpis

Kto ostatnio odbył rozmową kwalifikacyjną w BoBoMed? Jakie wrażenia?

Ireneusz Nowy wpis

Ratownik medyczny, drodzy Panowie, powinien mieć przede wszystkim WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE. Ktoś po kursach się nie nadaje, choć kursy podnoszą oczywiście kwalifikacje :) obawiam się, że źle wypełnili formularz, nie wierzę, by zatrudniali kogoś po praktykach i kursach jedynie.

sus Nowy wpis

firma nie reguluje zobowiazan rowniez wobec pracownikow

OLAlala

Orniczku wiem, że nie tylko mi się tak zdarzyło niektórym znajomym też nie wypłacili... Potrzebowali pilnie pracownika poprosili mnie bym pracowała od zaraz a umowa podpiszę jak wróci szef, gdy pytałam się o umowę słyszałam "jest w trakcie sporządzania", " akurat szefa nie ma- wyjechał", albo po prostu "będzie spokojnie" wypłacili mi połowę wynagrodzenia a później już przestali płacić. Prosiłam się o pieniądze niestety ich nie odzyskałam :( Myślałam by zgłosić tą całą sytuację nawet napisałam pismo ale usłyszałam od znajomego że pracowałam tam na czarno więc nic nie udowodnię i zrezygnowałam :(

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

OLAlala

Firma niegodna polecenia!!!! Pracowałam tam. Pytając się kiedy w końcu podpisze umowę słyszałam cały czas, że nie mają teraz czasu... albo nagle szef wyjechał... i tak pracowałam na czarno i za darmo.... Później nie odbierali już telefonów, nie odpowiadali....cisza... Więc uważajcie bo ja nie jestem pierwszym przypadkiem, mam znajomych którzy też z nimi mają nie miłe wspomnienia!

Kara

Bobomed jest liderem Transportu Medycznego w Południowej Wielkopolsce. Jednocześnie świadczą również usługi w zakresie Świątecznej i Wieczorowej Pomocy Lekarskiej, Pielegniarskiej, Poradnictwa Laktacyjnego, Szkoły Rodzenia oraz Kursów Pierwszej Pomocy. Sama byłam ich pacjentką i muszę pochwalić ich podejście do swoich obowiązków

wierzyciel

Firma nie reguluje swoich zobowiązań. Przestrzegam przed współpracą.

nie poleam

Zostałem oszukany. Słyszałem tylko, że zapłacą jak nfz im przeleje kasę.Do tej pory nie dostałem kasy. Nie polecam współpracy. Firma jest już w krd. Często zmieniają nazwę i osoby wchodzące w skład zarządu.

Pogromca Bobka Nowy wpis
@nie poleam

NFZ płaci 14dni od dostarczenia faktury- miesiac w miesiac

zawiedziony

Firma ma problemy z regulowaniem należności, niestety. Jestem zawiedziony i nie polecam współpracy z tą firmą.

Bogusław

Firma może i OK ale z płatnościami... (usunięte przez administratora)

pracuje w makdonaldzie i zarabiam więcej niż w bobomedzie

Szofer :-)

Pracuje w tej firmie od stycznia 2012 i przyznam ze nigdy nie pracowałem z tak fajnymi ludźmi. Takiego szefa jak ja mam życzę wszystkim. Troszkę panią kierownik należy wyregulowac ale ujdzie. Super praca polecam.

:-)

Pozdrowienia dla Całej załogi szczególnie POZ dzień i nocki :-) JK

ratownik

Fajna praca, nie jest źle, wiadomo zawsze jest dobrze gdzie nas nie ma. Pozdrowienia dla Panny Kierownik :)

AK

Super atmosfera, szefostwo super, troszke kierowniczka do wyregulowania:) ogolnie super. wynagrodzenie w terminie na ostatniego wszystko na poziomie :) pozdrawiam ak.

polopontiak

Witam. Właśnie czytałem ofertę pracy dla kierowcy. Pytanie odnośnie zarobków i czasu spędzonego w pracy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Szef i załoga super, oprócz jednej Pani która nie ma umiejętności organizacyjnych,brak kompetencji i tyle. Przydałoby się Ją przeszkolić z zakresu organizacji czasu pracy. A tak poza tym jest świetnie, fajna załoga przesympatyczni Wszyscy Ludzie i tak trzymać!

c

Pierwszy raz pracuje w tak fajnej firmie, właściciele super szczególnie [dane osobowe usunięte przez administratora] bo najczęściej z nim przebywam. Pozdrawiam

kobitka z B.

[dane osobowe usunięte przez administratora] to jest ORZEŁ nikogo nie przebije w swoich szalonych pomysłach!! [dane osobowe usunięte przez administratora] to spoko gościu :)

[dane osobowe usunięte przez administratora] to jest aparat jak w Bobomedzie tak i w szpitalu :))) pozdrowionka dla załogi.

Zostaw merytoryczną opinię o BoBoMed - Kalisz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

BoBoMed
4/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Metalowców 16-20