Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o.

Aktualnie

Pracuję tu od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić Tirsped, jako pracodawcę. Firma jest solidna, wiarygodna, dająca z jednej strony stabilizację, z drugiej możliwość rozwoju. Wynagrodzenie, to kwestia negocjacji. U mnie to kwota zbliżona do średniej krajowej. Zawsze jest wypłacane na czas. Oczywiście mogłoby być wyższe, ale to chyba standard. Pracy jest dużo, ale nie do przesady. Struktura nie jest szczególnie rozbudowana. W ostatnim czasie zachodzą zmiany, które, miejmy nadzieje, pozwolą na unowocześnienie firmy.

Wojtek

Witam pracuję od 4 lat i jestem bardzo zadowolony, śmieszą mnie niektóre negatywne opinie powyżej :) Tirsped zatrudnia około 200 pracowników a te kilka opinii powyżej to jakiś mały procent ludzi którzy po prostu nie podołali. Faktycznie można by trochę polepszyć kilka rzeczy ale patrząc po całości polecam serdecznie. W Tirspedzie można się wiele nauczyć, większość pracowników trzyma się razem i są sobie wzajemnie pomocni. Normalna umowa o pracę beż żadnych kombinacji (najniższa krajowa +umowa o dzieło), na plus oczywiście jest również to że wypłaty są bez opóźnień na czas. Może komuś przeszkadzać że zatrudniają ludzi bez doświadczenia ale jak się ktoś ogarnie to może wiele zyskać a dodam tyle że niektórzy pracownicy którzy już pracują dłużej mają szanse awansu. Dużo sie przez ostatnie lata pozmieniało na plus :) zapraszamy serdecznie !

worker

Ja pracowałam w tej firmie. Niestety komuna. Warunki socjalne są bardzo słabe. Zarobki nie wysokie. Zatrudniają ludzi bez doświadczenia dla oszczędności, a potem narzekają na nich. Nieliczni zostają. brak mozliwosci rozwoju. Lokalizacja również pozostawia wiele do życzenia. Dojazd samochodem. Ogólnie nie dla ambitnych, chcących robić karierę, zarabiać pieniądze i rozwijać się.

Kaśka

Organizacja pracy w firmie wygląda tak jak 25 lat temu kiedy zaczynali działalność. Dobra dla początkujących - asystent spedytora. Jeśli chcesz się rozwijać, to nie polecam.

Kaśka

ja tu pracuje -pare lat

Pracowałem w wielu firmach. Tu się pracuje stabilnie. Wynagrodzenie jest zawsze o czasie. Sprawy socjalne, bytowe, bez najmniejszych zastrzeżeń. Co jeszcze- może większe mogły by byc pensje. Ale ja nie narzekam. Mam na czysto 4000 zł, i to co wiem to nie tylko ja tak mam.

greg

możecie napisać jakie płace są na magazynie???

Blaskovic

Witam, Ja w firmie Tirsped pracuję od kilku miesięcy. Przeszedłem z firmy w której ludzi traktowało się jak śmieci. Nikt sie nie liczył ze zdaniem pracownika i zawsze pracownik był winny nie mówiąc o spóźnieniach w wypłacie wynagrodzeń dochodzących do 2-3 tygodni. W Tirsped jest inaczej, jakoś tak... po ludzku. Jest dwóch właścicieli jeden naprawdę w porządku a drugiego jeszcze nie miałem okazji poznać wiec nie wiem. W porównaniu do mojej poprzedniej firmy to niebo a ziemia. Ludzie pracują po kilka lat, nie ma rotacji jak w innych firmach. Atmosferę oceniam na bardzo dobrą a wynagrodzenie zawsze jest ostatniego dnia miesiąca. Na razie naprawdę nie ma sie do czego przyczepić... no chyba że ktoś szuka firmy, która płaci za nic nie robienie a szef całuje pracownika po pietach ;-)

byly

Znam tę firmę od środka. Firma to ludzie którzy w niej pracują. Firma jest silna jeśli pracownicy tworzą zespół. Niestety w TIRSPED nie ma i nie będzie zespołu - dlatego tracą i klientów i pracowników (zwłaszcza tych najlepszych). Gorąco odradzam.

Przyjezdny

Bywam w firmie średnio 2-3 razy w tygodniu jeżeli chodzi a załatwienie dokumentów w agencji lub urzędzie celnym rewelacja bez porównania z innymi urzędami-agencjami typu Marki czy Pruszków jeżeli zaś popatrzymy na magazyn tu się psuje cała wizytówka firmy,magazynierzy są ''rzucani'' z miejsca na miejsce przez swoich przełożonych brak ludzi do pracy towar kierowca ładuje sam bywa że w warunkach -20 na dworzu wspólczuje osobom ktore tak pracuja podajrze przez 10 godz dziennie,brak fachowej obsługi klijenta w biurze w innych firmach tego nie ma/nie polecam.Celujący dla agencji mierny dla magazynu.

gucio

Pracownicy niezbyt zadowoleni i klienci po malutku rezygnują z usług. Naciągają na wszystko co możliwe..... dramat

kartoon

Firma wydaje się być obiecująca, lecz od wewnątrz, to totalne dziadowstwo. Traktowanie pracowników poniżej jakichkolwiek norm. Zupełnie nie polecam jako miejsce do pracy.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o.