Kalfas Marketing Sp. z o.o.

Opinie o Kalfas Marketing Sp. z o.o.

mak

Mariolu, nijak nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy masz na myśli to, że firma tak wszystko kontroluje i sprawdza? sądzę, że mają prawo weryfikować swoich pracowników

Margeritka

No ludzie, naprawdę nikt nie jest w stanie udzielić żadnych pomocnych informacji, które osoby będące kandydatami mogłyby wykorzystać na obecne rekrutacje - jakoś nie chce mi się wierzyć. jeżeli tak samo wszyscy są pomocni w pracy to widzę, że atmosfera wam dopisuje. Zastanawiam się tylko jak wytrzymujecie ze sobą.

renata

a za co jest ta rozprawa w Sądzie ktos wie z doswiadczenia ...pomozecie bo czekam na termin rozmowy kwalifikacyjnej i nie wiem jakie pytania zadaja miekkie twarde o cos konkretnego pytaja z czego sie przygotowac jak sie pracuje ogólnie czy oferuja szkolenia w danej branzy z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam...

husar

WITAM WSZYSTKICH OSZUKANYCH PROSZE PANA J(usunięte prze administratora) O PRZYSŁANIE MI TEGO REPORTAZU Z GAZETY SAM JUZ NIEWIEM JAK MAM Z NIMI WALCZYC JUZ 3 LATA SIE TO CIAGNIE(usunięte prze administratora)

Interwencja

Do Redakcji Interwencji (Telewizja Polsat) zgłosiły się osoby poszkodowane przez firmę Kalfas. Poszukujemy jeszcze innych osób, które zgodziłyby się wypowiedzieć w reportażu. (usunięte prze administratora)

józef

Witam wszystkich poszkodowanych przez kalfas. Dziś odbyła rozprawa apelacyjna .Pokrótkim rozpoznaniu Sąd poraz drugi oddalił pozew o zapłatę utrzymując wyrok I -szej instancji . (usunięte prze administratora)

aleks
@józef 01.06.2012 15:34

Witam, czy mogę prosić pana o kontakt mailowy: aleks200114@wp.pl Otrzymałam nakaz zapłaty i chcę odwołać się. Chciałabym powołać się na pana wyrok

mirka

Panie (usunięte prze administratora)mam gorącą prośbę o ten artykuł. Sprawa oczywiście wiadoma, ja przed pierwszą rozprawą w sądzie. Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia (usunięte prze administratora) z nadzieją, że jeszcze zagląda Pan na to forum. Mirka

anja

no i co zgłosiłam to do prokuratury , dołączyłam się do pozwu zbiorowego i co wczoraj przelałam komornikowi i ratę za pierwszą fakturę nie mogę sobie pozwolić aby zajeli moje dobra , mało tego mam już dwa wezwania przedsądowe łącznie na 6 faktur . Mecenas od pozwu mówi zapłacić i póżniej się upominać o swoje tak ciekawe sprawa latami siębędzie ciągła tak jak ten ich pozew zbiorowy , ciekawe że tego Kalfasa nie mogą dorwać , a list goncze , detektywi czy nie wiem Interpol -przecież to jest koszmar skąd ja mam wziąść kasę na coś czego nie zamówiłam ,nie wykonano i wogóle nie ma. Kto może mi przesłać ten reportaż (usunięte prze administratora)

wada

Jestem po wygranej sprawie, przed apelacją (prawdopodobnie). Moim zdaniem kluczem do wygrania sprawy jest sposób zawarcia umowy. Telefoniczne potwierdzenie danych nie może stanowić wystarczającego dowodu zawarcia umowy. Ostatecznie nie wiadomo z całą pewnością kto potwierdza dane i akceptuje słowną umowę. Kolejną kluczową sprawą jest brak zaksięgowania wystawionego przez Kalfas papieru pod nazwą faktura. Ja ją potraktowałem jak materiały reklamowy, których otrzymuję dziesiątki tygodniowo - do kosza. Pozostała korespondencja podobnie. Tylko konsekwencja w tej sprawie może pomóc przed Sądem. Tak jest, że przestępcy mają łatwiej. Powodzenia.

ja

(usunięte prze administratora)dostałam pozew z sądu oczywiscie bede składać apelacje bardzo prosze o przesłanie tego artykułu

józef

do husara. Proszęę podaj mi Twój adres mailowy ,abym mógł przesłaś Ci artykuł z gazety o mafii Kalfas pozdrawiam Józef

husar

WITAM JA MIEŁEM CZTERY ROZPRAWY WKONCU ZAPADŁ WYROK I WYGRAŁEM ALE PEWNIE(usunięte prze administratora)SIE ODWOŁAJA MAM PROZBA DO PANA JÓZEFA CZY MOZE WYSŁAC MI PAN TEN ARTYKUŁ Z TEJ GAZETY BARDZO PROSZE APELUJE DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH NIE DAJCIE SIE (usunięte prze administratora) POZDRAWIAM

józef

(usunięte prze administratora)Wnieśli apelację . Ale ja mam na nich haka.Przeczytajcie artykuł w Gazecie Polskiej Codziennej z dnia 10.01.2012 p.t." Nabici w internetową butelkę " który napisała Pani Zofia Skrok. Opisuje tam cały złodziejski proceder Firmy Kalfas Marketing. Ja artykuł ten dołączyłem do odpowiedzi na apelację . Jeśli ktoś nie znajdzie tego artykułu to wyślę w formie pdf. Pozdrawiam Józef

Halina
@józef 16.01.2012 14:25

Cześć Józef, proszę prześlij do mnie ten art bo zaczynają batalię ze mną poprzez BIG INFO firma windykacyjna. Dziękuje

hatmistrz

Jest wielka prożba do Ciebie, napisz jakie dowody trzeba przygotowac aby tym łajdakom nosa utrzeć bo mi strony nie zrobili a kaski chcą (nic nie płacę bo za co) hatmistrz

nora

Obiecałem że się odezwę , więdz to czynię. Dziiś ogłoszony został wyrok Sądu . UWAGA. !! Sąd postanawia oddalić pozew o zapłatę . UZASADNIENIE : Nie wykonano rzadnej pracy i nie wykonano rzadnej strony za którą pozawny miałby zapłacić. Mam nadzieję żę ten przykład będzie przodkiem dla Was w waszej walce z tymi oszustami . Nie lekceważcie wezwania do sądu , przygotujcie wszystkie dowody(usunięte prze administratora)

aleks
@nora 27.10.2011 18:54

nora, czy możesz przesłać nr.sygnatury akt swojej sprawy wraz z uzasadnieniem oddalenia powództwa. Do poniedziałku muszę złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. aleks200114@wp.pl

nora

witam wszystkich oszukanych 18.10.2011. odbyła się moja sprawa sądowa w Chorzowie w sprawie niezapłacenia za niewykonaną stronę przez firmę KALFAS. Ze strony windyko nikt się nie zgłosił na rozprawę . Jednak zmusiłem Sąd do przeprowadzenie postępowania ,powołując się na ich pozew w którym wnioskowali o przeprowadzenie postępowania mimo nieobecności strony pozwanej. Sąd dowody przyjmował do akt sprawy i odrzucał jako zgłoszone po czasie ,gdyż wszysto miałem dostarczyć w piśmie odwoławczym . Wyrok zostanie ogłoszony 27.10 2011.Jest szansa na pozytywny na moją korzyść . Jeśli będzie korzystny to opiszę wszystkie szczegóły, po 27.10.2011

pokrzywdzony

No i jak teraz się czujesz mając świadomość ilu ludzi skrzywdziłeś ?. Dla Ciebie liczyła się tylko kasa, mało płacili więc odszedłeś.

Witam szukam osób, które zostały poszkodowane przez firmę kalfas tak jak ja i zgodzą się zeznawać jako świadkowie w sprawie. Jestem z Łodzi. Oczywiście działa to w dwie strony. Zainteresowanych proszę o pilny kontakt (usunięte prze administratora)

(usunięte prze administratora)Nie wykonali dla mnie żadnej usługi. Nie stworzyli strony po prostu nic , a żądają kasy przysyłają faktury za nic i straszą windykacją i sądami. Nie ma znimi kontaktu.(usunięte prze administratora)

fifa

Pracowałem tam trochę, jak się dobrze sprzedaje to idzie zarobić nawet do 3 koła miesięcznie. Rekordziści mieli po 6,7. Dużym minusem jest jednak brak umowy o prace, w gre wchodzi tylko umowa zlecenie. Co prawda są persperktywy awansu na trenera i podstawę, ale trzeba zrobić dość wysoki plan sprzedażowy...

(usunięte prze administratora) JA SIĘ NIE DAM kto może nich pisze do UWAGI maja tam juz zgłoszenia o nich i do EKSPRESU REPORTERÓW oraz mozna zgłosić to na POLICJĘ GOSPODARCZĄ (usunięte prze administratora).Ja zgłosiłam to wszędzie nie może tak być.

ANNA

(usunięte prze administratora) JA SIĘ NIE DAM kto może nich pisze do UWAGI maja tam juz zgłoszenia o nich i do EKSPRESU REPORTERÓW oraz mozna zgłosić to na POLICJĘ GOSPODARCZĄ (usunięte prze administratora)Ja zgłosiłam to wszędzie nie może tak być.

ania

Zwykli naciągacze.Z daleka od nich.

anonimowy

Strona jest marna więc z niej nie korzystamy. (usunięte prze administratora) Musimy płacić u nich 2000zł/rok przez dwa lata. Umowy nie da się zerwać. Naciągnęli nas na 4 tys. zł!!! Telefony odbiera tylko jedna Pani, która się niczym nie przejmuje i kasuje 4,50zł brutto za minutę połączenia Z informatykami nie ma żadnego kontaktu telefonicznego (jedynie przez formularz). Umowa była zawarta ustnie. Nie wpłacajcie pieniędzy tej firmie!!!

miro

Witam. Ja też mam z nimi problem.Usługa wykonania strony www nie została wykonana zgodnie z zamówieniem.A ściślej mówiąc nie wszystkie informacje które miały być umieszczone na niej normalnie zostały pominięte.Na moje uwagi i ponaglenia nie reagują natomiast o kolejną zapłatę upomnieć się nie zapomnieli twierdząc że wszystko jest ok. W dodatku straszą umieszczeniem na czarnej liście dłużników. Pokrzywdzonych proszę o kontakt ewmir@onet.eu

były pracownik

witam, Prosze poczytać o tej firmie. 100 % prawdy(usunięte prze administratora)

Zostaw opinię o Kalfas Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kalfas Marketing Sp. z o.o.