Opinie o Kalfas Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Kalfas Marketing Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kalfas Marketing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalfas Marketing Sp. z o.o. w Warszawa

nora

Obiecałem że się odezwę , więdz to czynię. Dziiś ogłoszony został wyrok Sądu . UWAGA. !! Sąd postanawia oddalić pozew o zapłatę . UZASADNIENIE : Nie wykonano rzadnej pracy i nie wykonano rzadnej strony za którą pozawny miałby zapłacić. Mam nadzieję żę ten przykład będzie przodkiem dla Was w waszej walce z tymi oszustami . Nie lekceważcie wezwania do sądu , przygotujcie wszystkie dowody(usunięte prze administratora)

aleks
@nora

nora, czy możesz przesłać nr.sygnatury akt swojej sprawy wraz z uzasadnieniem oddalenia powództwa. Do poniedziałku muszę złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty. aleks200114@wp.pl

marzena Nowy wpis
@nora

hej możesz mi napisać sygn akt i sąd ja ciągle walczę mi sąd drugiej instancji odwrócił wyrok czescikmarzena@gmail.com

Figa Nowy wpis

Witam serdecznie proszę o kontakt w tej sprawie mój tata tez został oszukany właśnie ściągnęli z jego konta pieniądze monikablachuta@interia.pl

Administrator Nowy wpis

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w Kalfas Marketing Sp. z o.o.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Karolina Nowy wpis

Jaka jest przyczyna tej ciszy?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kalfas Marketing Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

mak

Mariolu, nijak nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy masz na myśli to, że firma tak wszystko kontroluje i sprawdza? sądzę, że mają prawo weryfikować swoich pracowników

Margeritka

No ludzie, naprawdę nikt nie jest w stanie udzielić żadnych pomocnych informacji, które osoby będące kandydatami mogłyby wykorzystać na obecne rekrutacje - jakoś nie chce mi się wierzyć. jeżeli tak samo wszyscy są pomocni w pracy to widzę, że atmosfera wam dopisuje. Zastanawiam się tylko jak wytrzymujecie ze sobą.

renata

a za co jest ta rozprawa w Sądzie ktos wie z doswiadczenia ...pomozecie bo czekam na termin rozmowy kwalifikacyjnej i nie wiem jakie pytania zadaja miekkie twarde o cos konkretnego pytaja z czego sie przygotowac jak sie pracuje ogólnie czy oferuja szkolenia w danej branzy z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam...

husar

WITAM WSZYSTKICH OSZUKANYCH PROSZE PANA J(usunięte prze administratora) O PRZYSŁANIE MI TEGO REPORTAZU Z GAZETY SAM JUZ NIEWIEM JAK MAM Z NIMI WALCZYC JUZ 3 LATA SIE TO CIAGNIE(usunięte prze administratora)

Interwencja

Do Redakcji Interwencji (Telewizja Polsat) zgłosiły się osoby poszkodowane przez firmę Kalfas. Poszukujemy jeszcze innych osób, które zgodziłyby się wypowiedzieć w reportażu. (usunięte prze administratora)

józef

Witam wszystkich poszkodowanych przez kalfas. Dziś odbyła rozprawa apelacyjna .Pokrótkim rozpoznaniu Sąd poraz drugi oddalił pozew o zapłatę utrzymując wyrok I -szej instancji . (usunięte prze administratora)

aleks
@józef

Witam, czy mogę prosić pana o kontakt mailowy: aleks200114@wp.pl Otrzymałam nakaz zapłaty i chcę odwołać się. Chciałabym powołać się na pana wyrok

mirka

Panie (usunięte prze administratora)mam gorącą prośbę o ten artykuł. Sprawa oczywiście wiadoma, ja przed pierwszą rozprawą w sądzie. Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia (usunięte prze administratora) z nadzieją, że jeszcze zagląda Pan na to forum. Mirka

anja

no i co zgłosiłam to do prokuratury , dołączyłam się do pozwu zbiorowego i co wczoraj przelałam komornikowi i ratę za pierwszą fakturę nie mogę sobie pozwolić aby zajeli moje dobra , mało tego mam już dwa wezwania przedsądowe łącznie na 6 faktur . Mecenas od pozwu mówi zapłacić i póżniej się upominać o swoje tak ciekawe sprawa latami siębędzie ciągła tak jak ten ich pozew zbiorowy , ciekawe że tego Kalfasa nie mogą dorwać , a list goncze , detektywi czy nie wiem Interpol -przecież to jest koszmar skąd ja mam wziąść kasę na coś czego nie zamówiłam ,nie wykonano i wogóle nie ma. Kto może mi przesłać ten reportaż (usunięte prze administratora)

wada

Jestem po wygranej sprawie, przed apelacją (prawdopodobnie). Moim zdaniem kluczem do wygrania sprawy jest sposób zawarcia umowy. Telefoniczne potwierdzenie danych nie może stanowić wystarczającego dowodu zawarcia umowy. Ostatecznie nie wiadomo z całą pewnością kto potwierdza dane i akceptuje słowną umowę. Kolejną kluczową sprawą jest brak zaksięgowania wystawionego przez Kalfas papieru pod nazwą faktura. Ja ją potraktowałem jak materiały reklamowy, których otrzymuję dziesiątki tygodniowo - do kosza. Pozostała korespondencja podobnie. Tylko konsekwencja w tej sprawie może pomóc przed Sądem. Tak jest, że przestępcy mają łatwiej. Powodzenia.

ja

(usunięte prze administratora)dostałam pozew z sądu oczywiscie bede składać apelacje bardzo prosze o przesłanie tego artykułu

józef

do husara. Proszęę podaj mi Twój adres mailowy ,abym mógł przesłaś Ci artykuł z gazety o mafii Kalfas pozdrawiam Józef

husar

WITAM JA MIEŁEM CZTERY ROZPRAWY WKONCU ZAPADŁ WYROK I WYGRAŁEM ALE PEWNIE(usunięte prze administratora)SIE ODWOŁAJA MAM PROZBA DO PANA JÓZEFA CZY MOZE WYSŁAC MI PAN TEN ARTYKUŁ Z TEJ GAZETY BARDZO PROSZE APELUJE DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH NIE DAJCIE SIE (usunięte prze administratora) POZDRAWIAM

józef

(usunięte prze administratora)Wnieśli apelację . Ale ja mam na nich haka.Przeczytajcie artykuł w Gazecie Polskiej Codziennej z dnia 10.01.2012 p.t." Nabici w internetową butelkę " który napisała Pani Zofia Skrok. Opisuje tam cały złodziejski proceder Firmy Kalfas Marketing. Ja artykuł ten dołączyłem do odpowiedzi na apelację . Jeśli ktoś nie znajdzie tego artykułu to wyślę w formie pdf. Pozdrawiam Józef

Halina
@józef

Cześć Józef, proszę prześlij do mnie ten art bo zaczynają batalię ze mną poprzez BIG INFO firma windykacyjna. Dziękuje

hatmistrz

Jest wielka prożba do Ciebie, napisz jakie dowody trzeba przygotowac aby tym łajdakom nosa utrzeć bo mi strony nie zrobili a kaski chcą (nic nie płacę bo za co) hatmistrz

nora

witam wszystkich oszukanych 18.10.2011. odbyła się moja sprawa sądowa w Chorzowie w sprawie niezapłacenia za niewykonaną stronę przez firmę KALFAS. Ze strony windyko nikt się nie zgłosił na rozprawę . Jednak zmusiłem Sąd do przeprowadzenie postępowania ,powołując się na ich pozew w którym wnioskowali o przeprowadzenie postępowania mimo nieobecności strony pozwanej. Sąd dowody przyjmował do akt sprawy i odrzucał jako zgłoszone po czasie ,gdyż wszysto miałem dostarczyć w piśmie odwoławczym . Wyrok zostanie ogłoszony 27.10 2011.Jest szansa na pozytywny na moją korzyść . Jeśli będzie korzystny to opiszę wszystkie szczegóły, po 27.10.2011

pokrzywdzony

No i jak teraz się czujesz mając świadomość ilu ludzi skrzywdziłeś ?. Dla Ciebie liczyła się tylko kasa, mało płacili więc odszedłeś.

Zostaw merytoryczną opinię o Kalfas Marketing Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kalfas Marketing Sp. z o.o.